Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bodrumdan Konyaya Otobüsle Motor Taşıma

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Oncelikle 600km olayina takilman yersiz, kaldi ki gereksiz yapilmis bir yol degil. Sizin hem isinizi gorecek hem size uzun yol tecrubesi olarak geri donecek.

Yazihaneler size bu konuda yardimci olmaz, otobus soforleri ise bu isten extra para kazanacagi icin genelde kabul ederler. Yazihaneden kullanacaginiz otobus soforunun telefon numarasini isteyin, pazarligi motosikletin yakacagi benzin+sizin yolda yapacaginiz yemek masraflarini hesaplayarak yapmakta fayda var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    600 km yapmicaksanız neden aldınızki acaba
    Çok güzel bi fırsat benim için aslında geze geze git.
    Ama demekki herkes o mantıkla düşünmüyor.
    Ben otobüs bagajına sokarken düşme, çizilme kırılma riskini göze alamazdım.
    Biner giderdim

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Yıllardır kullandığım ve artık ruhunu ezberlediğim motosikletle bile en azından basit bir gözden geçirme yapmadan uzun yola çıkmam.

Huyunu suyunu bilmediğiniz bir motosikletle bunu yapmaya kalkmak macera aramak olur.

Bu nedenle otobüse aldırmanın bir yolunu bulmaya çalış.
    Fazla yolcu yoksa daha kolay kabul edeceklerdir bu nedenle şansını denemeni öneririm.

Sinyal ve aynaları söküp el bagajına koyabilirsin.
    Eşya taşıma firmalarının kullandığı battaniyelerden bir tane bulup bagaja koyduktan sonra motoru onunla sararsın.
    Küçük bir mukavva kutuyu motoru bağladıktan sonra açıkta kalan yerleri kapatmak için kullanabilirsin.
    Yol üstünde inip binenler olur ve onların eşyalarını koyar ya da alırken muavinler çok titiz davranmazlar.
    Bu nedenle daha az kullanılan otobüsün sol tarafına koydur motorunu.
    Ayrıca benzini de boşalt.
    Kolay gelsin.

0silindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Bin git be kardeşim havalar güzel en kötü böl yolu 2ye 300km git bi şehir merkezinde otelde kal ertesi gün bi 300 daha git tertemiz

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Motoru kontrol et, yağını, suyunu, frenlerini vs sonra konya istikametine hareket eden bir otobüs bul. Düş arkasına, takip mesafeni koru fıtı fıtı gelirsin. Onunla Mola ver onunla devam et çok zorlamaz diye düşünüyorum gezmeyi seversen tabiki...

Coach_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xciting R
    İstanbul - ankara daha sonda ankarada 8-9 kere kargasekmez virajları git-gel sonra ankara istanbul, istanbul kadıköy- şile yolunda tt maceraları. İstanbul - edirne yolu, edirne de dereköy virajları git yat / kalk gel...

Makineler binilmek içindir... benzini koy, hava güzelse sabah 5 gibi çık 100-110 tatlı tatlı git, müziğini dinle.

Wherever i may roam - metallica

İyi bir uzun yol şarkısıdır 😊

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Otobüs almıyor ise Moto Assist ile bir görüşmenizi ve fiyat almanızı tavsiye ederim.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya kusura bakmayın ama ayar oluyorum böyle arkadaşlara. Madem binmeyeceksiniz neden alıyorsunuz bu aletleri.
    kafe motorcusu olmak için:D

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Forumda otobüsle motor taşıyan arkadaşların konuyla ilgili tecrübeleri fotoğrafları ile birlikte var. Açılan başlıklara girerseniz cvp yazan,konuyu açan arkadaşlarada ulaşabilirsiniz. Gerçek hayatta motoru otobusle nakleden kisilerdan çok daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Kardeşim ss tarzı oturma şekli olan bir motosikletle o kadar uzun yolu yapmak istememen normaldir. Ya da sen motosikleti şehir içi kullanım için alıyorsundur. Uzun yol tecrüben yoktur. Veya bilhassa uzun yol tecrüben olduğu için, mantıklı bir yaklaşım yaparak uzun yolun riskine girmek istemiyorsundur. Sen zaten kararını vermişsin. Motosikletini kargo ya da otobüs ile taşıtmak istiyorsun. Dikkat edeceğin hususlar var. Yukarıda da arkadaşlar bahsetmişler. Motosikletin zarar görmemesi için sökülmesi gereken ayna gibi parçaları sökeceksin. katlanarak korunabilir olanlarını güzelce katlayacaksın. Motosikletin yatırıldığında çizilmesin diye gerekli tedbirleri iyice alacaksın. Benzin deposunun durumu önemli. Ama yine yukarıda da belirtildiği gibi "el elin eşeğini türkü çağıra çağıra ararmış". taşıma işinde bu tarz riskler illaki var. İnşallah motosikletini sıkıntısız getirirsin ve keyifle tadını çıkarta çıkarta binersin. Tekerin düz bassın.

overspeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ege Nakliyat firması var, bitez tarafında ambarları var. Onlarla görüş güzelce paket edersen sıkıntısız gönderirsin. Ben Ankaradan Bodruma motor getirmiştim geçen sene bu şekilde 250tl gibi de fiyatı vardı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)