Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir motosiklet tamircisi öneri(Cbr 250 için)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cbr 250R
    Evet arkadaşlar geçenlerde talihsiz bi kaza yaşadım ve kafa grenajım iki yerinden çatladı.Orjinal parçasını temin edip işinin ehli bir şekilde yapıcak usta tavsiyesi arıyorum. Ss modeller için.Son çare yükselişe yaptırıcam tanıdık varmıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı mertrichards adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar geçenlerde talihsiz bi kaza yaşadım ve kafa grenajım iki yerinden çatladı.Orjinal parçasını temin edip işinin ehli bir şekilde yapıcak usta tavsiyesi arıyorum. Ss modeller için.Son çare yükselişe yaptırıcam tanıdık varmıdır?
    Fotoğrafı var mı kırılan kısımların. Servis grenaj değiştirmelerine fazla işçilik yazıyor.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Öncelikle geçmiş olsun.

Çiğli Ata sanayide benim de uzun süredir motosikletlerimi götürdüğüm Özgür Usta var. (Pıtır motor)

Arayıp bilgi alın derim. Tel: 0536 950 21 93
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Halil Salih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski İzmir (MOTORCU KADİR) KADİR ABİ !!!

Motosikleti
    Honda Cbr 250R
    Arkadaşlar konu güncel,nasıl fotoğraf ekliceğimi bilemedim

Şuan için Benelli servisine bakan Aslan usta var İzmir'de geçmişte Yamaha Honda markalarına bakıyordu ne olduysa bıraktı sadece Benelliye başladı. Motordan gerçekten anlıyor ve müşterilerine karşı çok ılımlı yaklaşıyor.

Motosikleti
    Honda Cbr 250R
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan için Benelli servisine bakan Aslan usta var İzmir'de geçmişte Yamaha Honda markalarına bakıyordu ne olduysa bıraktı sadece Benelliye başladı. Motordan gerçekten anlıyor ve müşterilerine karşı çok ılımlı yaklaşıyor.
    Ustanın yeri yurdu dükkanı nerededir? Biraz böyle bilgilendirici ve güven verici mesaj yazarsanız sevinirim arkadaşlar.Yoksa sırf seviyorum diye yerel işletme tavsiye etmeyin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

Yahu sevdiğinizi değil ,motosiklet tamircinizi paylaşacaksınız.İhtiyacım var yardım edin lütfen

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Bende gecen gun kafadan kaza yaptım hastaneye kaldırıldım polis ağır hasar vermıs perte cıkarıcam.
    Git servise 250 lira o parça ama sıra var beklersin

Motosikleti
    Honda Cbr 250R
    Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende gecen gun kafadan kaza yaptım hastaneye kaldırıldım polis ağır hasar vermıs perte cıkarıcam.
    Git servise 250 lira o parça ama sıra var beklersin
    Geçmiş olsun usta, 250 lira öyle olsa 200 de işçilik çokta pahalıya mal olmucak sanırım, en iyisi Yükseliş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)