Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Yeni Cıbır 600RR imm :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Hayırlı olsun Repsol yokmuydu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    hayırlı olsun bencede tam tersi en sevdiğim 600 rr kasası.honda bu kasayla amerika pazarına yürümüş çok belli ne japon ne italyan direk dodge chrysler arabaları çağrıştırıo ön kafa.5 koyup 0 alın dan kastın 45 e aldıysan bu motoru bence çok hayırlı bir iş yapmışın diyorum kazasız belasız

Kazasız belasız , güle güle kullanın.

Motosikleti
    Cbr 600RR Hrc 2017
    Alıntı Memory42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah hayırlı olsun hocam, güle güle kullan tekerin hep düz bassın... Keşke 636 yada baksaydın ağzına kadar elektronik dolu
    Acık net konuşayım ona param yetmezdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:21 ----------

Alıntı blk_pasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin tekerine taş deymesin Allah nazardan saklasın güle güle kullanın büyük cc makinalarda rodaj nasıl oluyor kaç bin devir geçilmez falan diye birşeyler var mı yoksa kitapçıkta ilk 500km morortunuzu zorlamayın tarzında bişeyler mi yazıyor çünkü bunlarla fıtı fıtı gitmek irade ister
    Valla herkes bisey diyor kitapçığa bakamadim daha malum kitapçıkta yok yaninda verilen cd deymis zaten şuan 10 km de 5 bin devir mantığı yapıyorum plaka falan çıksın da öyle soyunucam rodaj işine Valla fiti fiti gidiyorum napalim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:23 ----------

Alıntı Brock07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ufak motosiklet işte
    Şehir ici için onu düşündüm de yer problemim var belki ileride olabilir son derece mantıklı

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

Alıntı erkanzdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kaza bela vermesin, Hayırlı olsun.
    Son fotoda aynadasın.
    Maalesef ikinci el piyasa alırken pahalı satarken ucuz.Eskişehirime selam olsun.
    Hehe bak aynada olduğumu fark etmemiştim gerçekten. Aleykum selam dostum tesekkur ediyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:39 ----------

Alıntı webingo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Repsol yokmuydu ?
    Repsol yok Siyah yok Hrc yok sadece kırmızı modeli gelecek bu sene bu motor sanırım türkiye ye giriş yapan son hrc hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:42 ----------

Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun bencede tam tersi en sevdiğim 600 rr kasası.honda bu kasayla amerika pazarına yürümüş çok belli ne japon ne italyan direk dodge chrysler arabaları çağrıştırıo ön kafa.5 koyup 0 alın dan kastın 45 e aldıysan bu motoru bence çok hayırlı bir iş yapmışın diyorum kazasız belasız
    45 bile değil hocam net rakam vermeyeyim fakat güzel bir ikramları artı tank depo pad hediyeleri oldu bayinin ciddi olarak yardımcı oldular fiyatlara bakarsak ikinci el fiyatlarında alınmaz hocam o paralara cidden canıma tak etti benim.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Ooo yarış moturu.

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaç yapıyo bu motor ?

Neden 1000rr almadın ki onlar daha güzel oluyo

Hayırlı olsun

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmak nasip olsun İnşallah

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciger derken? O motorun iki katindan fazla gucte bir BMW suruyorum ben?
    Arkadaş yanlış yazmış. Kedi-ciger değil, bildiğin sidik yarışıymış.
    mostro bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Adam motor almış sevincini paylaşıyor sizlerle hayır duası istiyor siz en kötü kasa bilmem ne sanki tasarımını sormuş enteresan kafanız var.
    Hayırlı olsun kardeşim Allah kaza bela vermesin
    MotoHayal bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbr 600RR Hrc 2017
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam motor almış sevincini paylaşıyor sizlerle hayır duası istiyor siz en kötü kasa bilmem ne sanki tasarımını sormuş enteresan kafanız var.
    Hayırlı olsun kardeşim Allah kaza bela vermesin
    Sagolasin hocam tesekkur ederim. Sağlık olsun herkesin kendi fikri yorumu saygı duyuyorum
    Salurbey bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    neyse,sahibi anlamış bizi,önce güle güle kullanmasını ve iyi dileklerimizi yazıyoruz,sonra motorla ilgili yorumlarımızı,hayırlı olmasın diye yazan birini görmedim.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Evet herkesin fikrini beyan etmesi güzel fakat artık alınmış beğensende beğenmesende adam sevmiş almış.Yok en kötü kasasını aldın, respol niye almadın, 636 alsaydın... Mat gri R-25 aldım, kimisi geliyor keşke beyazını alsaydın vs. Beyazını sevsem beyazını alırdım. Adam bu kasayı bu rengi sevmiş bunu almış ve konuyuda alacağım diye açmamış aldım hayırlı olsun deyin diye konu açmış. Bundan sonrada bize hayırlı olsun demekten başka birşey düşmez. ŞAHSİ FİKRİMDİR...

Hayırlı olsun güle güle kullanın hocam.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600RR 66Nm tork(güç) üretiyor

K1300R 140Nm tork(güç) üretiyor

Yani iki katından fazla. Güç denildiğinde neden ilk önce beygir gücü geliyor akla. Sevgiler
    Tork, güç değildir. Devir başına dönme kuvvetidir. Yüksek torklu motorlar genelde yüksek devirlere çıkamazlar. O yüzden spor motosikletleri düşük torklu bile olsalar, 14 bin devir çevirdiğinde çok daha yüksek torklu motosikletlerin yanından uzar gider...
    mostro ve saykokan bunu beğendiler.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Kardeş keşke almasaydın ya, hasetinden çatlayacak adamlar çıktı.

Allah gönlüne göre versin, daha iyilerine sahip olmanı dilerim, kazasız belasız, güle güle eskit kardesim.

Onun yerine Enduro/Cross olsa daha iyi olmazmiydi olurdu elbet, mesela bi crf500x yada 2017 Africa twin.
    Ama olsun, seninde gönlünü kırmayalım.
    telike bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbr 600RR Hrc 2017
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş keşke almasaydın ya, hasetinden çatlayacak adamlar çıktı.

Allah gönlüne göre versin, daha iyilerine sahip olmanı dilerim, kazasız belasız, güle güle eskit kardesim.

Onun yerine Enduro/Cross olsa daha iyi olmazmiydi olurdu elbet, mesela bi crf500x yada 2017 Africa twin.
    Ama olsun, seninde gönlünü kırmayalım.
    Enduro ve Cross da şuan bi hevesim yok ama olmayacağı anlamına gelmiyor cross denemek istiyorum mesela. Yorumun için tesekkur ediyorum
    MrMud bunu beğendi.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tork, güç değildir. Devir başına dönme kuvvetidir. Yüksek torklu motorlar genelde yüksek devirlere çıkamazlar. O yüzden spor motosikletleri düşük torklu bile olsalar, 14 bin devir çevirdiğinde çok daha yüksek torklu motosikletlerin yanından uzar gider...
    Yüksek devirden bahsetmedim. Tork da motorun gücünü ifade eder. 14000 değil de 5000 devirden konuşalım o zaman. Kuvvet'in güncel Türkçe sözlükteki karşılığı fiziksel güç demektir. Buradaki vidayı ya da krankı çevirme kuvveti gücü temsil eder. Dolayısıyla "Benim motorum(k1300r) 600rr dan iki kat güçlü" demek yanlış bir açıklama değildir.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaktiniz kendinizi yeter. Yalan soyledim cbf 150 kullaniyorum yorumlari da arkadasin 600rri gorunce kiskanip nifak tohumu ekme amacli yazdim.

Motosikleti
    Cbr 600RR Hrc 2017
    Hakikaten ne gereksiz tartışmanız oldu hocam boşverin girmeyelim polemiklere gereksiz bence hersey herkesin gönlünce olsun

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüksek devirden bahsetmedim. Tork da motorun gücünü ifade eder. 14000 değil de 5000 devirden konuşalım o zaman. Kuvvet'in güncel Türkçe sözlükteki karşılığı fiziksel güç demektir. Buradaki vidayı ya da krankı çevirme kuvveti gücü temsil eder. Dolayısıyla "Benim motorum(k1300r) 600rr dan iki kat güçlü" demek yanlış bir açıklama değildir.
    "Motorun gücü" denilince anlaşılan maksimum beygir gücüdür. Gerçeği eğip bükmeye gerek yok.

"Benim motorum(k1300r) 600rr dan iki kat güçlü" demek kabak gibi yanlıştır. Doğru olması için sonuna "ikisi de 5000 devirde dönüyorken" eklemeniz gerekir.

Sizin mantığınıza göre 5000 devir değil de sıfır devirden konuşalım, Çin malı elektrikli skuter (*), H2R'den güçlü oluyor o zaman. Kitaba göre doğru. Oldu mu? Olmadı değil mi.

(*) elektrikli motorlar sıfır devirde maksimum torka sahiptir. İçten yanmalı motorların gücü de torku da sıfırdır âtılken.
    jimi_hendrix, nalpergok ve saykokan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tracer700
    Arkadas hayirli ugurlu olsun Allah kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin,cok guzel bir motosiklete sahip olmussunuz..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)