Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250CC 1 HAFTA ACİL TECRÜBELER..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA-CBR125R-KAWASAKİ NİNJA250R
    DAHA ÖNCEDE AÇMIŞTIM FAKAT GERİ KALDIĞI İÇİN YORUMLARDA ESKİDİ..
    250 CC MAKİNA ALACAĞIM ELİMDE CBR125 VARDI DEVRETTİM HAYIRLISIYLA..
    NİNJA250--HYOSUNG GT250--CBR250 BUNLARDAN HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ ..

LÜTFEN KULLANAN VEYA BİLGİSİ OLAN KİŞİLER YORUM YAPSIN..
    şimdiden herkese teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Seriyi devam ettir.

sikayetname - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R
    sorman bile hata tabiki seriden gideceksin

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer 1.70 civarlara yakınsa boyunuz bence Ninja 250 tercih edilmeli. Benim boyum 1.82, çok ufak kalıyor altımda. ABS özellikle başlı başına bir sebep.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Seriye devam. R25 de düşünebilirsin. Hyo'ya girmeye gerek yok. Risk. Ninja250 dediğin Ninja250SL ise, çok ufak motor. Yok eğer Ninja 250 R ise, temizi tadından yenmez, ama artık satışı yok bizim ülkede. Üretiliyor mu bilemiyorum.

Motosikleti
    arkadaşlar 250cc makinayı 2. el alacağım bütçem hazır ..

ninja250r kardeşim sl değil..

ayrıca cbr serisinden devam etmek tabi istiyorum fakat kafama takılan tek silindir olması.. çok mu geride acaba kullanıcılar lütfen yorum ??

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Kawa derim.

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    Hyosung a bindim ancak gidon saga sola kapanamayacak gibi geldi oyle dar alandi tirstim. Ninja250 ufak makine abs iyidir ojdur ama benana. Bindiğimde sadece ben varim far var (bana monte gibi) tekerler vardi. Cbr250 bir dostun makineyi kullandim titresmekte çığır acmisti.
    Bunlarin disinda hyosung eski modellerin parca sorununu bilmeyen yoktur. Kawasaki de birsey degistirsen kazik agzindan cikiyor. En iyisi cbr in tek ciftine bakmadan titreye titreye alip kullanacan. Yada listeye r25 i de koyabilirsin

Motosikleti
    Alıntı sezgingulmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung a bindim ancak gidon saga sola kapanamayacak gibi geldi oyle dar alandi tirstim. Ninja250 ufak makine abs iyidir ojdur ama benana. Bindiğimde sadece ben varim far var (bana monte gibi) tekerler vardi. Cbr250 bir dostun makineyi kullandim titresmekte çığır acmisti.
    Bunlarin disinda hyosung eski modellerin parca sorununu bilmeyen yoktur. Kawasaki de birsey degistirsen kazik agzindan cikiyor. En iyisi cbr in tek ciftine bakmadan titreye titreye alip kullanacan. Yada listeye r25 i de koyabilirsin
    R25 tabiki güzel makina fakat.. 3 4 bin lira daha bütçeye eklemek sıkıntı gibi..

blk_pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Cbr125'den cbr250'ye cbr250'den cbr500r'a cbr500r'dan cbr600rr'a araya 600rr'dan önce bir cbr650f sıkıştırılabilir son olarakta cbr1000rr yol haritası belli

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Titremekten çığır açmak? 2 ayda 3000 km yaptım, daha önce büyük (R1100RT) motor da kullandım, ilginçtir, ben titreşimi sadece 140'dan sonra hissediyorum.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    İmkanin varsa hepsini bir gor, ustune otur ona gore karar ver. hatta deneyebiliyorsan dene. Motosiklet almak oneriyle olacak sey degil, gonul isi.
    sezgingulmez bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmkanin varsa hepsini bir gor, ustune otur ona gore karar ver. hatta deneyebiliyorsan dene. Motosiklet almak oneriyle olacak sey degil, gonul isi.
    Bak işte bu gerçek. Sadece denemek, gözle görmek, dokunmak. Çünkü otomobilin aksine motosiklet biraz aşk işidir. İnceler, beğendiğini alırsın.

Motosikleti
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel kardeşim yorum için teşekkürler.. keşke baştaki açıklamyı okudum desende yazsan.. tecrübe arıyorum tecrübe ona göre gidip bakıcam imkan var mı desen yok tabiki hepsine giidp bakmak için.. kazasız belasız..

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titremekten çığır açmak? 2 ayda 3000 km yaptım, daha önce büyük (R1100RT) motor da kullandım, ilginçtir, ben titreşimi sadece 140'dan sonra hissediyorum.
    Ozaman ben titriyormusum demekki makine ustunde bana oyle gelmis
    Yavaş gitmeyi hızlı hale getirmeyi deneyin

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Benellici olamama ragmen kesinlikle seriden devam etmeni oneriyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seriye devam. R25 de düşünebilirsin. Hyo'ya girmeye gerek yok. Risk. Ninja250 dediğin Ninja250SL ise, çok ufak motor. Yok eğer Ninja 250 R ise, temizi tadından yenmez, ama artık satışı yok bizim ülkede. Üretiliyor mu bilemiyorum.
    Kawasaki yedek parça fiyat olarak inanılmaz pahallı
    Dediğin gibi ninja 250R temizi bulmak zor
    Fakat acayip çok yakıyor ninja 250R
    R25 alsın daha iyi

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı BarisBurak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel kardeşim yorum için teşekkürler.. keşke baştaki açıklamyı okudum desende yazsan.. tecrübe arıyorum tecrübe ona göre gidip bakıcam imkan var mı desen yok tabiki hepsine giidp bakmak için.. kazasız belasız..
    Bak, şöyle bir durum var, 250 cc sınıfında, CBR250, R25, TNT250, Ninja 250R, İnazuma F, CRF, KLX vb. tüm motorlar gayet kaliteli. Dolayısı ile, kalite senin için tercih unsuru olamaz.
    Yani mesela tabiki Ninjanın grenajları daha kaliteli, ama parçası pahalı. Tabiki R25 daha güçlü, ama daha çok yakıyor. TNT250 naked, hemde yakışıklı, ama servisi sıkıntı. İnazuma çok çok rahat, ama muhtemelen en hantalları o. CBR en kaliteli ya da en güçlü ya da en yakışıklı veya en rahat değil, ama hepsine yeterli ölçüde sahip, ve en az yakanları.

Gördüğün üzere her birisinin bir diğerine kıyasla daha iyi ve daha kötü özellikleri var. Burada konuyu içselleştirip, kişisel zevk noktasında karar vereceksin. Ben Hondayı aldığımda, R25 bakıyordum, ama repsolü görünce, aşık oldum. Tamam yamaha daha güçlü, kimine göre daha yakışıklı, belli noktalarda daha kaliteli falan, ama kardeşim, ben repsolü beğendim.

Sonuçta herkesin zevki aynı olamaz.

Ozaman ben titriyormusum demekki makine ustunde bana oyle gelmis
    Senin titremene gerek yok. Yağ, bakım, arıza, yakıt vb. bir sürü etken var titreme olayında. Zincir bile titreşime sebep olabiliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:07 ----------

Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki yedek parça fiyat olarak inanılmaz pahallı
    Dediğin gibi ninja 250R temizi bulmak zor
    Fakat acayip çok yakıyor ninja 250R
    R25 alsın daha iyi
    Adam belki ayda 500 km binecek, böyle bir durumda kawa'nın yakıtı umursanmaz. Bence en kalitelileri her şeye rağmen kawa.

Ama kawa önermiyorum, çünkü temizini bulmak zor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)