Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

BALCI MOTORDAN ŞEHİRLERARASI MOTOR ALIMI

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Arkadaşlar İstanbul'da Balcı motor diye bir firma var. Oradan Ankara'ya motor alacağım. Önce ödeme yapılıyor sonra motor kutulu bir vaziyette kargoya veriliyormuş (fabrika çıkış kutusunda direk geliyor dediler bana ) buradaki yetkili servise geliyormuş motor.pazartesi alsam salıya gelir dedi. Biraz güven sorunu yaşıyorum motoru görmeden para vereceğim için lakin başka şekilde motoru almam mümkün değil Ankara'da kalmamış. Bu arada motor mondial rx3. Aranızda bu firmadan ya da benzeri yöntemle alışveriş yapanlar tecrübelerini paylaşırlarsa çok mutlu olurum.
    Hepinize kazasız sürüşler,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Kardeşim ehliyetin var mı? Var ise ille Ankara olmak zorunda değil. Yakın illerden de bakabilirsin. Çankırı-Çorum-Bolu-Afyon-Konya gibi 3 saat mesafedeki illerdeki bayileri ara. Varsa ellerinde, biner getirirsin.

Diğer yandan, İstanbuldaki o firmayı hiç duymadım. İyi ya da kötü, bir fikrim yok. Görmeden almak bana göre değil zaten.

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Bir otobüs biletine bakar, koy paranı cebine git al kestir faturayı olsun bitsin, hatta biraz bastır otbüs parasını iste öğlen ise birde yemek ısmarlattır arkasından çay ver eli memeleket okey??????????

Evime yakın bi mağaza senelerdir aynı caddede esnaflık yaparlar. 2011 senesinde Mondial loyal motorumu onlardan aldım. Bi sıkıntı yaşamadım. Ancak benim prensibim para bi yana mal bi yana. Ben olsam güvenip alamam doğrusu.

Motosikleti
    Husqvarna Nuda 900 / BMW R1200RS / R1200GSA
    Eskişehire sordun mu, trenle 1 saatte buradasın alıp dönebilirsin, yada Ankaradaki bayi getirtemiyor mu.

Bashwarp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alp010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İstanbul'da Balcı motor diye bir firma var. Oradan Ankara'ya motor alacağım. Önce ödeme yapılıyor sonra motor kutulu bir vaziyette kargoya veriliyormuş (fabrika çıkış kutusunda direk geliyor dediler bana ) buradaki yetkili servise geliyormuş motor.pazartesi alsam salıya gelir dedi. Biraz güven sorunu yaşıyorum motoru görmeden para vereceğim için lakin başka şekilde motoru almam mümkün değil Ankara'da kalmamış. Bu arada motor mondial rx3. Aranızda bu firmadan ya da benzeri yöntemle alışveriş yapanlar tecrübelerini paylaşırlarsa çok mutlu olurum.
    Balcı motor bizim evin orada. Her gün önünden geçerim. İçeri girip r3 lere bir oturmuşluğum da var :D

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Arkadaşlar 2015 alacağım zaten alt model olduğu için çok az yerde var bayiler getiremiyor o yüzden İstanbul'a gidip getiremem yoğunluğundan dolayı. Merak ettiğim benim bu insanlara ne kadar güvenebileceğim konusu sadece. İnternette araştırdım olumlu olumsuz bir şeye rastlamadım firma hakkında

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    hocam ben motoru ordan almıştım, motoru iş yerime getirmişlerdi (istanbul içi). sıkıntı yoktu ama gelirken son anda haber vermişlerdi. motor kutulu vs değildi bana geldiğinde. herhangi bir problem görmedim ben motorda ama tabi belli olmaz. buarada adamlar biraz soğuk kişilerdir. konusurken farkedersiniz siz de.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuda da benim yorumları görebilirsiniz yine :D
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Bizim evin burda bendede Mondial 125 MH drift var güvenilirmi güvenilmezmi bilmem ama bu adamlar sadece motor satmıyor halı beyaz eşya gibi şeylerde satıyor ama servisi sorarsanız rezillik ötesi bulaşmayın adama bir yağ degisimi sordum 60TL dedi ayrıca çok güzel kazık atarlar kulak misafiri olsum istemeden müşterinin biri geldi 100luk CG vardi her neyse adam dedi subap ayari yaptiniz hala ses geliyor far taktiniz yanmıyor bosu bosuna 235 lira para verdim yazıl vallahi yazıl dedi bunu duyar duymaz kaçtım ordan biraz kötüledim belki ama duydugum gordugum bu beyler

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Balci avm diye geciyor galiba, 2015 model iyi mi ki tercihiniz o yonde eger fiyat olarak uygunsa bu tur avmler fahis oranda kar koymadan satmazlar bunu da bilin. Bence riske etmeye degmez ozellikle de ev(yik)kur gibi yerlerden. Senet spet diye 6binlik motoru 10 bine satmak nedir?

Motosikleti
    mct 250 honda titan,mr 150 ydi satıldı
    ben balcı avm den motor aldım izmitten bayiden siparişle getirttim iki günde geldi ve bir ay sonrada ruhsat ve pilakasını çıkarttım oda iki günde halloldu çok şükür bende oda memnunuz motor mr 150 vutera tavsiye ederim sağlam firma.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bu mondial rx3 denen motoru hiç alan var mı merak ettim.
    Aramadım belki forumda konusu vardır ama insan gerçekten alan varmı diye merak ediyor.
    Çünkü mondial rx3 alıyorum diye başlık açanların neredeyse tamamı sonra vazgeçip bajaj pulsar alıyor.
    Muhtemelen bu konuyu açan arkadaşımızın sonu da aynı olacak.
    Konu açılalı 2 ay olmuş motoru aldım diye başlıkda açmamış arkadaş.
    Gerçekten aldı mı acaba?

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramadım belki forumda konusu vardır ama insan gerçekten alan varmı diye merak ediyor.
    Çünkü mondial rx3 alıyorum diye başlık açanların neredeyse tamamı sonra vazgeçip bajaj pulsar alıyor.
    Gerçekten aldı mı acaba?
    Bir çok kişi RX3i aldı ve alıyorlar. Aramanıza gerek yok, son.motosiklet.net kısmında forumda oldukça aktif olarak görünüyorlar
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten aldı mı acaba?
    Başka bir şey dileseymişsiniz hoca. Pulsar 200rs :D . Yalnız motoru pert ettik bu sefer rx3 düşünüyorum.

Motosikleti
    R25
    Muayenesi muhtemelen gelmiş olacaktır 2015 model motosikletin ve sigorta yaptırırken eski model olduğu için sıkıntı yaşarsın bilgin olsun..

Arkadaşlar 2015 alacağım zaten alt model olduğu için çok az yerde var bayiler getiremiyor o yüzden İstanbul'a gidip getiremem yoğunluğundan dolayı. Merak ettiğim benim bu insanlara ne kadar güvenebileceğim konusu sadece. İnternette araştırdım olumlu olumsuz bir şeye rastlamadım firma hakkında
    2015 kasaları pek tavsiye edilmiyor stop etme vb kronik problemleri olduğu için bende 2-3a ay önce 0 2015 kasa bulmuştum hatta 9.750tlydi.sırf o yüzden almadım.Yine de iyice araştırmanda fayda var

Merhabalar konuyu gördüm yazayım dedim sizin için biraz geç olmuş ama okuyanlar bilgi sahibi olabilir.Balcı avm den motor aldım sivasa göndereceklerdi bana fabrika kutusu ile gönderim yapacaz dediler ürün 1 buçuk ay sonra beni kandırarak gönderdik kargoda diyerek tam 1 buçuk ay kandırdılar sonra motor geldi sordum nakliye şirketine dedi abi 3 gün önce teslim aldık neyse motoru aldım amartisör patlak çıktı ve sadece poşete sarılmış şekilde geldi aradım yüzlerine tükürdüm Orhan denen şahsiyetin bunlardan sakın bişey almayın.Daha çok şey varda neyse. Bunlar sahtekardır arkadaşlar

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Balcı motor bütün benelli sahiplerinin nefret ettiği bir firmadır dikkat edin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

Bir TRK 502 i satıyorlar. Konu trk ile ilgili değil ama yazayım. Motorun tek silindiri çalışıyor. Sonra anlaşılıyor ki. Adamlar motorları buz dolabı gibi dik dik dizmiş. Henüz satılmayan motoru bozmayı başarmış !!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)