Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YBR 125 mi Bajaj Discover 125st mi Acil Bakın pls

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba abiler ablalar ben sitede yeniyim ve 16 yaşıma girdiğimde motosiklet ehliyeti alıcam. Benim arada kaldığım 2 motor var ybr 125 ve bajaj discover 125st bajajın sevdiğim yönleri parça ucuzluğu düşük yakıt ybr ise kendini kanıtlamış sizce hangisi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    az daha koy cg al. yaptırırsın yarış felan mis.

bu konuda zirilyar tane konu var dostum:( biraz araştır yukarıda marka kıyaslamaları var. ordan bak yorumlara göre seçimini yap.

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    125 lik bir cros bak hem hızlı gitmez hemde motor ile hız yapmadanda eğlenilebileceğini öğrenirsin. Hemde düşürdüm yatırdım sürttürdüm derdin olmaz hafif bide yüksek manevra kabiliyeti becerilerin gelişir.

Alıntı nurhan277 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba abiler ablalar ben sitede yeniyim ve 16 yaşıma girdiğimde motosiklet ehliyeti alıcam. Benim arada kaldığım 2 motor var ybr 125 ve bajaj discover 125st bajajın sevdiğim yönleri parça ucuzluğu düşük yakıt ybr ise kendini kanıtlamış sizce hangisi ?
    kardeş discover 125 st üretimden kalktı ,en azından bunu elemeni şiddetle öneririm.Ayrıca daha çok secenek var bu segmentte mesela herolara bakabilirsin ,mondialin bazı modelleri olabilir vs.

Üretimden mi kaldırıldı ????

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    16 yaşında M sınıfı
    17 yaşında A1 sınıfı
    alın mıyor mu? eğer böyle ise 16 yaşında alacağın M sınıfı ile 49cc moped sınıfına bakman gerekir.

Alıntı cenkyenmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16 yaşında M sınıfı
    17 yaşında A1 sınıfı
    alın mıyor mu? eğer böyle ise 16 yaşında alacağın M sınıfı ile 49cc moped sınıfına bakman gerekir.
    hayır kardeşim a1 16 yaşında alınıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:28 ----------

Alıntı spacetime adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş discover 125 st üretimden kalktı ,en azından bunu elemeni şiddetle öneririm.Ayrıca daha çok secenek var bu segmentte mesela herolara bakabilirsin ,mondialin bazı modelleri olabilir vs.
    önerebilceğin varmı hocam ?

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    M sınıfı kaç yaşında alınıyor 15 mi?

M sınıfı kaç yaşında alınıyor 15 mi?
    https://www.google.com.tr/search?q=ehliyet+ya%C5%9F%C4%B1&source=lnms&tbm=is ch&sa=X&ved=0ahUKEwjDp8nN7OzSAhVJQZoKHZfHDP4Q_AUIB ygC&biw=1280&bih=673#imgrc=mg1ZLvNSKjUbRM:

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:32 ----------

mondial mh drift nasıl arkadaşlar 135 cc y miş ama ruhsata 125 cc geçiyormuş öyle duydum konu hakkında bilgii olan var mı ?

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Duydum, kullandım bir şey anlamadım ancak doğru olma ihtimali çok yüksek. Bu arada M sınıfı kaç cc kaç beygire kadar sürebiliyor?

Duydum, kullandım bir şey anlamadım ancak doğru olma ihtimali çok yüksek. Bu arada M sınıfı kaç cc kaç beygire kadar sürebiliyor?
    Bilmiyorum kardeşim . Mh kullandın mı

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Evet alçaltılmış, bağıran egsozlu üzerinde drift125 yazan ancak 135cc olduğu söylenen bir motosiklet ile sürücü olarak bir km'den az, artçı olarak 1km civarı tur attım.
    Debriyajını ve kavramasını beğendim, selesini beğenmedim. Gazlamadığım için performansını ve yakıtını bilmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:50 ----------

Bir de boşa çok zor geçiyordu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler