Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Zorunlu Trafik Sigortası Absürt Fiyat

Motovento
    REKLAM ALANI
    fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Sen hangi ülkeden bahsediyorsun!!!!!!!,Ankara'yı nerden çıkardın?Ben onu anlayamadım!!!!
    Yazdıklarımda Türkiye'nin Cumhurbaşkanı diye bir kelime gördün mü?
    Bunlar hep amerikanın oyunu,bizim cumhurbaşkanını seviyorum
    Türkiye'mizin cumhurbaşkanı birkere çok güzel çalışıyor,çalışmalarını takip ediyorum,yol yapıyor,yolsukların üstüne gidiyor,Genel Sağlık Sigortası sayesinde,kimsenin haberi olmadan,devlete borçlanıyorsun,maşallah alnı secdeden kalkmıyor,cuma namazlarına koruma ordu olmadan gidiyor vs.vs. sigorta fiyatlarına gelince
    2014 yılında,2014 model Yaş 28,ybr esd sigorta fiyatı 100-130 cıvarı
    2015 yılında,2014 model yaş 29 ybr esd sigorta fiyatı 95 tl
    2016 yılında,2014 model yaş 30 ybr esd sigorta fiyatı 342.5 tl
    Kazaya karışmadığım,alkolle araç kullanmadığım halde,yer Antalya Alanya
    2017 yılıda artık ne çıkar
    Sözde sigorta şirketleri zarar ediyormuş muş muş muş
    Benzin fiyatlarının artmasıda tamamiyle yurt dışındaki devletlerden dolayı
    Ben cumhurbaşkanını çok seviyorum,dikkatini cımbızla çekerim,tekrardan yazıyorum,dikkatini cımbızla çekerim,cumhurbaşkanını çok seviyorum,onun sayesinde,avrupa hasedinden çatladı,dünyada 1 numara olduk,kimse yaklaşamadı,benzinin litre fiyatı 5,26
    Araba üretipte,yerli sermaye kazanacağına, bazı araçlarda 2000cc üzeri %160 ötv+%18 kdv,üretmeye ne gerek var
    Ankaraya gidersem karşısında saygı duruşunda beklerim,mesud barzani gelirse ayıp olmasın

Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fz6-fazer sen neyi nerden biliyosun bu ülkenin Cumhurbaşkanına şizofren diyecek kadar dengeni şuurunu kaybediyosun.. Sen değil Cumhurbaşkanı kimseye hakaret edemezsin bu bir..

Sigorta sektörüyle ilgili küçük bir fikrin var mı? Devletin Bakanı primlerin düşmesi için sigorta şirketlerinin hoşuna gitmeyecek birşeyi yapıyor sen bunu idrak edebildin mi?

Bilmediğiniz konular hakkında sallayıp durmayın... Cumhurbaşkanı bu ülkenin seninde CUMHURBAŞKANIN dır.. Buradan hakaret ederek kendini birşey mi sanıyorsun? Bu ne acziyet.. Yiyosa geç Ankara ya aynısını karşısında söyle..

Bildigin birşey fikrin matematiğin öğrendiğin hesap kitap varsa söyle.. Bilmiyorsan tsrsb nin sitesine gir matematik sonuçları gör..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    kızma, illa ki bir fanboy çıkar

Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen hangi ülkeden bahsediyorsun!!!!!!!,Ankara'yı nerden çıkardın?Ben onu anlayamadım!!!!
    Yazdıklarımda Türkiye'nin Cumhurbaşkanı diye bir kelime gördün mü?
    Bunlar hep amerikanın oyunu,bizim cumhurbaşkanını seviyorum
    Türkiye'mizin cumhurbaşkanı birkere çok güzel çalışıyor,çalışmalarını takip ediyorum,yol yapıyor,yolsukların üstüne gidiyor,Genel Sağlık Sigortası sayesinde,kimsenin haberi olmadan,devlete borçlanıyorsun,maşallah alnı secdeden kalkmıyor,cuma namazlarına koruma ordu olmadan gidiyor vs.vs. sigorta fiyatlarına gelince
    2014 yılında,2014 model Yaş 28,ybr esd sigorta fiyatı 100-130 cıvarı
    2015 yılında,2014 model yaş 29 ybr esd sigorta fiyatı 95 tl
    2016 yılında,2014 model yaş 30 ybr esd sigorta fiyatı 342.5 tl
    Kazaya karışmadığım,alkolle araç kullanmadığım halde,yer Antalya Alanya
    2017 yılıda artık ne çıkar
    Sözde sigorta şirketleri zarar ediyormuş muş muş muş
    Benzin fiyatlarının artmasıda tamamiyle yurt dışındaki devletlerden dolayı
    Ben cumhurbaşkanını çok seviyorum,dikkatini cımbızla çekerim,tekrardan yazıyorum,dikkatini cımbızla çekerim,cumhurbaşkanını çok seviyorum,onun sayesinde,avrupa hasedinden çatladı,dünyada 1 numara olduk,kimse yaklaşamadı,benzinin litre fiyatı 5,26
    Araba üretipte,yerli sermaye kazanacağına, bazı araçlarda 2000cc üzeri %160 ötv+%18 kdv,üretmeye ne gerek var
    Ankaraya gidersem karşısında saygı duruşunda beklerim,mesud barzani gelirse ayıp olmasın
    fz6_fazer bunu beğendi.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Bence bu sigorta fiyatlari KADER...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)