Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kask Önerisi ( Sessizlik Önemli )

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    perakende satıs yapmıyor bu fırma hocam , en az 24 cıft
    Kişiye özel yapıp nasıl perakende yapmaz anlamadım. 24 çift kulaklığı bir kişi ne yapsın. Firma zaten Manisa'da bize zaten olmaz ama ilginç.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Matt Grey
    N11'den Alpine Motosafe aldım, deneyip yorumlarımı bildireceğim.
    Salurbey bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Pamuk artı balaklava isinizi görecektir.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Yirmi küsür tıpaç denedim. Bariz farklı önde:

Howard Leight Pilot

Elinizle sıkıştırmadan giriyor, çok kolay. Yüzeyi pürüzsüz olduğu için rahatsız etmiyor. Sünger olduğu için acıtmıyor. Pislenince atıyorsunuz, temizleme derdi, sağlık sorunu yok.

Kulak tıkaçlarını yolda çok sağlıklık bulmuyorum.

Schubert Kask alınız sessizlik meselesi kendiliğinden hallolacaktır.. ( Mercedes S klass tır kaskta )

Sessizlik ve min.ses / gürültü seviyesi isteniyorsa kaskların şahı Schubert tir.

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Matt Grey
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yirmi küsür tıpaç denedim. Bariz farklı önde:

Howard Leight Pilot

http://ep.yimg.com/ay/earplugstore/h...00-pairs-3.gif

Elinizle sıkıştırmadan giriyor, çok kolay. Yüzeyi pürüzsüz olduğu için rahatsız etmiyor. Sünger olduğu için acıtmıyor. Pislenince atıyorsunuz, temizleme derdi, sağlık sorunu yok.
    Bu ürün nerede bulunur?

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Schubert i çok merak ettim,shoei bitsin öncelikle deneyeceğim kask olacak. Bakalım abartılı mı yoksa gerçekten bu derecede fark yaratacak mı. SR2 modelini inceledim internetten.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Schubert i çok merak ettim,shoei bitsin öncelikle deneyeceğim kask olacak. Bakalım abartılı mı yoksa gerçekten bu derecede fark yaratacak mı. SR2 modelini inceledim internetten.
    Schubert, hic bir kaski Snell sertifikali olmayan tek buyuk marka. O yuzden Amerika pazarinda yok gibi. Ozellikle bir cok kaskina koydugu icten gunes vizoru, tepeyi oldukca zayiflattigi icin Snell testini gecemiyormus.

O yuzden Shoei cok az modelinde icten vizor kullaniyor, Arai hic kullanmiyor. Ikisinin de farkli cozumleri var. Shoei'nin kendiligine kararan kolormatik vizoru, Arai'nin distan monte edilen acilir kapanir (ama aerodinamik) gunes vizoru var.

Shoei ve Arai genelde kask piyasasinin ust noktasi olarak goruluyor. Bunlardan sonra Schubert bi basamak asagi kalir kanimca.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:21 ----------

Alıntı CemoKa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ürün nerede bulunur?
    Amazon'da var. https://www.amazon.com/Howard-Leight-Honeywell-Navigation-PLT-1/dp/B004RI70PO
    Kutu'da 100 cift var.

Ebay'de daha az miktarda vardir mutlaka.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sessizlik çok zor bir kavram kask için . Rüzgara kafa atarak giderken rüzgar sesi almaması yalnızca Schubert ile mümkün, onlarda zaten akustik olarak kasklarını patentledikleri için onlar gibi sessiz kask mümkün değil . Ha bu arada sadece c2 C3 ve S serisi sessiz . Geri kalanları diğerleri gibi evlere şenlik. Schubethin ağırlığı ise malum 1550-1600 gram asahi kaskı yok .

Kulak tıkacı dışında makul bir çözümü yok bu işin . Yani 5bin liralık kask alayım BMW 7 serisi konforunda sürüş yapayım şeklinde bir düşünceniz olmasin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)