Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

32Bin Km de Cbr 250 Alınır mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar 32bin km de 2011 model cbr250 buldum motoru gittim gördüm gayet temiz birde 2tur attım motor ile gayet güzel ilk marşta çalışıyor seste felan hiç sıkıntı yok hasar kaydı da yok vites geçişleri felan 10numara beni tek korkutan km nin biraz fazla olması siz ne dersiniz bu konuda sizce cıkarır mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Bence ustaya götürün, olursa expertize sokun gerçekten temizse fiyatıda uygunsa alınır.Lakin şöyle birşey var ben alırım yaz bitince satarım düşüncesiyle almayı düşünüyorsanız almayın.Çünkü sizin gibi düşünen birçok insan var.Yanlış anlamayın şahsınıza bir sözüm değil bu km yüksek olmasından korkan birçok insan var.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Km si düşük olanlardan daha uygun fiyatlıysa alınır.
    Km yaşına göre çok iyi. Belki bir 10-20 bin km sonra debriyaj balatası isteyebilir.
    Hiç değişmemişse zincir dişli değişimi gerekebilir, 40-50 bine kadar. Yeniyse problem yok.
    Bunlar göz önüne alındığında , bir motosiklet ustası da motoruna baktığında neden alınmasın

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yok yok kardeşim al sat yapmayacagım alırsam satmam yani uzun süre kullanmayı düşünüyorum fiyatıda gayet makul bence bakalım ne olacak hani benim skıntım ilerleyen zamanlarda hurdaya felan dönermi gerçi honda da bu kolay kolay olmaz ama insan tedirgin olmuyor değil yani yorumlarınız için teşekkürler

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    2011 yılında çıkmıs motosiklet için 32 bin bence çok çok iyi .İstisnalar hariç.2004 model fazerlara felan orjinal 40 bin yazanların azını yüzünü dağıtasım geliyor çünkü.5 sene ileri 5 sene geri gitti sanki motosiklet.Ulan iyide bu ilanlardaki her motosiklette garaj motosikletimi.Alan herkes 12 sene garajda besliyor sanki
    Mertcan39 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    alınır güzel güzel binilir

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 yılında çıkmıs motosiklet için 32 bin bence çok çok iyi .İstisnalar hariç.2004 model fazerlara felan orjinal 40 bin yazanların azını yüzünü dağıtasım geliyor çünkü.5 sene ileri 5 sene geri gitti sanki motosiklet.Ulan iyide bu ilanlardaki her motosiklette garaj motosikletimi.Alan herkes 12 sene garajda besliyor sanki
    hahahaha güzel eleştiri yapmışsın ustam gerçekten

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Güzelce ekspertiz yaptırılır (tercihen yetkili servis 100 liraya falan bakıyorlar en fazla) servis onay verirse temizliğine, fiyatı da uygunsa alınır neden alınmasın.

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    32 bin nedir ki Allah aşkına..

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    32 binse alınır. fakat 6(yazı ile altı) yılda sen gerçekten sadece 32 bin km yaptığına inanıyorsan orası kötü. az yakan bakımı ucuz motoru kimse yılda 5 bin km ile bırakmaz ve bunun için de almaz zaten. aynı durum 2006 model 11 yaşında motorun hala 49 bin km'de(hep son rakam 9'dur zaten)olması ve buna inanan insanlar, insanlarımız... için de geçerli. km takıntısı olduğu sürece o motorlar hep 60 bin km ve altında kalacak yıllar geçse bile. o cbr250'nin kadranında 5 yıl sonra gene 30 bin civarı rakamlar yazmazsa ben de birşey bilmiyorum.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    32 binse alınır. fakat 6(yazı ile altı) yılda sen gerçekten sadece 32 bin km yaptığına inanıyorsan orası kötü. az yakan bakımı ucuz motoru kimse yılda 5 bin km ile bırakmaz ve bunun için de almaz zaten. aynı durum 2006 model 11 yaşında motorun hala 49 bin km'de(hep son rakam 9'dur zaten)olması ve buna inanan insanlar, insanlarımız... için de geçerli. km takıntısı olduğu sürece o motorlar hep 60 bin km ve altında kalacak yıllar geçse bile. o cbr250'nin kadranında 5 yıl sonra gene 30 bin civarı rakamlar yazmazsa ben de birşey bilmiyorum.
    1 yılda 5000 km dahi kullanamadım; kampüs içinde yaşadığım için hafta içi gidip gelmeye binemiyorum. Sadece hafta sonları (o da işim olmazsa) bir iki tur atıp geri dönüyorum. Bu gün çıkacaktım ama hava çok soğuk. Naapayım, milletin km düşürdüğü gibi ben de km mi yükselteyim?
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 yılda 5000 km dahi kullanamadım; kampüs içinde yaşadığım için hafta içi gidip gelmeye binemiyorum. Sadece hafta sonları (o da işim olmazsa) bir iki tur atıp geri dönüyorum. Bu gün çıkacaktım ama hava çok soğuk. Naapayım, milletin km düşürdüğü gibi ben de km mi yükselteyim?
    istisnalar kaideyi bozmaz diye boşuna söylememişler sanki genel olarak motosiklet ilanlarına bakarsanız az çok anlarsınız ne demek istediğimi. özellikle 90'lı yıllara bakın mesela.

Motosikleti
    WR125R
    Hocam konuyla alakasız olacak da cbr125 den 250 liğe binince ne hissettiniz acaba ?

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    Hocam motoru bi ustaya gösterin derim motoru dinlesin etsin. Çevre ve aktarım elemanlarına baksın zincir dişli vs vs... Eğer kullanan kişi gerçekten efendi kullandı ise motoruna zamanında bakım yapıp masrafan kaçmadı ise Honda kalitesi gözünüz arkada kalmasın. daha ne 30binler devirir o motor. size bir foto bırakayım şuraya
    2003 model ilk sahibi aldığı günden beri efendi gibi halen kullanıyor motor garajımızda duruyor. motor bloğuna anahtar vurulmamış 125cc CGL

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alınmaz zarar edersin basına dert alırsın o parayla git pulsar al daha dusuk km hem satısın kolay olur hem aklın kalmaz

NecatMurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 250 2016
    Alınır tabikide,örnek veriyorum benim 2013 model cbf'im var ilk sahibiyim şuan 37.000 km'de bakımlarını zamanında yaptırıyorum,motor saat gibi çalışıyor,bu arkadaş ta motorun bakımlarını zamanında yaptırdıysa 32.000 km çok bir km değil,ama siz yine de bir serviste kontrol ettirip alın.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    38 bin kmde 2014 model bir cbr250 vardı arkadaşımda, ben cbr alma konusunda soru işaretlerim (oturuş pozisyonu vb.) o motorla gidermiştim. Sonra arkadaş sattı motoru. Servis ekspertiz yaptı, motor gayet sağlıklı demişti.

Hocam mantık basit. Bak 2015 model 2016 çıkışlı CBR aldım. 1 ay ancak olmuştur. Şehir Ankara, mevsim dolayısı ile çok binme fırsatım olmadı. Çok binme fırsatım olmamasına rağmen, 1400km yaptım bu bir ayda. Yıl bazında 15 bin yaparım diye tahmin ediyorum, ama bu gidişle daha fazla yapacağım. Benim gibi bir kullnıcının 2 yılda yapacağı km bahsettiğin km.
    Bana ilk motor kullanmayı öğreten, beni 2 teker ile tanıştıran arkadaşımda Honda titan vardı 125 cc. Arkadaşın söylediği, (km sayacı bozuktu) 100 bin civarlarındaydı motor. Gayet de sağlıklı çalışıyordu. İki yıldır YBR kullanıyor o arkadaş, paketçi, kendi motoru ile paket atar, YBR de 2 yaşında, km çoktan 100 bin dolaylarına geldi. Geçen tamircide karşılaştık, tamirci arkadaşım, ben ziyarete uğramıştım (bmw'ye binerken hep geliyordun, şimdi gelmiyorsun dedi telefon açıp) arkadaş yağ değişimine gelmiş, sordum, herhangi bir sıkıntısı yok dedi. Honda, Yamaha, BMW, vb. birçok kaliteli motor için 30-40 bin kmler büyütülecek kmler değil.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    40700de 2014 ninja var bende de. Ne motorlar var görüyoruz 5 bin 10 binde. İçine siniyorsa al derim. Uzun vade kullanırsın.

Problem çıkaracak makineler değil. Hidrolik sıvı değişimlerini mutlaka sorun ne zaman yapılmış.

Fren kablolarını değiştirmeniz gerekebilir. Değişip değismedigini sorun.

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Kardesim bizzat kendi motorum. 39 binde aldım cbr 125r 2012 model. Suan 44 bin km de motoru tertemiz sağolsun benden önceki 3 sahibi de iyi bakmış olacak ki motor durumu güzel. Şasiye de baktirman lazim yamukluk varsa dengen bozulabilir. Onun dışında grenajda çizik varmis yok efendim vidasi çıkmış girmiş bunlar çok onemli değil. Motoruna iyice baktir. Amortisörlere baktir. Gidon şasi de egilme varmi baktir. Elektrik Tesisatina da baktir. Cok cok iyi durumda olmayabilir illa süper olmaz ama en azindan fiyattan düşer sen yaparsin. Gönlün rahat olsun. Bu motoru 75 80 e kadar rahat rahat surersin

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    benim motor 23 binde, 9 binde iken almıştım, bakımlarını aksatmadan yapıyorum, hiç sıkıntı çıkmadı çok şükür.
    kışın 2 ay dışarıda brandanın altında durdu, akü felan sökmedim, ilk çalıştırmada çalıştı.
    maşallah deyin

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...6509189/detay/

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)