Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Direksiyon sınavı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar ns150
    S.a arkadaşlar yarın sınava giriyorum tavsiyeleriniz varmı bu acemi arkadaşıniza
    Dua edin makara bi hoca gelsin denetime

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bende geçtiğimiz ay girdim sınav göründüğünden çok kolay emin ol rahat olabilirsin

Motosikleti
    pulsar ns150
    Zaten 5-6 gündür sinav olacağım yerde egitim aliyorum parkur kolayda trafik beni düşündürüyor

YER NERESİ ?

Alıntı byrmcnrRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten 5-6 gündür sinav olacağım yerde egitim aliyorum parkur kolayda trafik beni düşündürüyor
    Trafiği dert etmeyin. Öyle çok yavaş giden bi araç falan denk gelmezse sollama yapmayın. Trafik sizi beklesin. Sağ şeritten yavaş yavaş gidin. Sürücü adayısınız, üstünüzde uyarı var.
    Siz sinyalinize, kontrolünüze dikkat edin. Trafik size uyacak.

Başarılar. Trafik bölümünde en çok dikkat ettikleri şey sinyal ve çıkışlar. Adam zaten trafiğe çıkmadan seni uyarır. Kendini tehlikeye atacak hareketlerden kaçın diye.

Motosikleti
    pulsar ns150
    Canderesi kağıthane

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    parkura kolay diyorsan trafik tam kek

Motosikleti
    pulsar ns150
    S.a arkadaşlar giden motor stop edince kaldım baya böyle düz giderken stop etti makina nasıl delirdim varya niye oldu bu vites 2 de gidiyorum sekizi çizdim tam çıkıyorum cat dedi durdu sınavdan önce çatır catir geçiyodum Oysaki bu ilahi bi mesaj olabilirmi beyler ne diyosunuz

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    S.a arkadaşlar giden motor stop edince kaldım baya böyle düz giderken stop etti makina nasıl delirdim varya niye oldu bu vites 2 de gidiyorum sekizi çizdim tam çıkıyorum cat dedi durdu sınavdan önce çatır catir geçiyodum Oysaki bu ilahi bi mesaj olabilirmi beyler ne diyosunuz
    Gaz kolu kadın ruhu gibidir sevmesiniz okşamasını bilmesen yarı yolda kor

Senin çatır çatır geçiyordun dediğin 8 ben 230 kiloluk 750 cc motorla gözlerim kapalı hisederek okşuyor ve severek yapıyordum ben aldığım zevki altımdakide almışmıdır acep

İnanması güç ama hocam sen manyakmısın düşücen başımı belaya sokucan demişti cevabım seviyorum ulen ne anlarsın sen tirek olmuştur veya buna benzer birşeydi
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    devir düşük kalmıştır

lityumiyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sekizden çıkarken gazı yeterli vermeden debriyajdan lap diye çektiysen elini olabilir. Benim arkadaş sekiz çıkışında dediğim şeyi yapıp kalmıştı

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Sınava gırmeden yaklasık bı yarım bı saat hakkın olucak onu iyi degerlendır demiri ve 8yi iyi calıs 4kişi girmişti bizim kurstan 3ü kaldı cunku kendıne güvenip calısmamıslardı vites birde yarım debriyajla olabıldıgınce yavas gec kımse senın hızına bakmaz sakın sıyahı gecme kalırsın 8den cıkarken vıtes degıstırmeye calısma denge demirini kacırabılırsın bızzat sınavda vites degistirmeye calısıp bosa alan ınsana sahıt oldum ve kacırdı demiri parkuru tam calısma yarım saat demır 8yap yeterli olur zaten birinci vıteste motor cok atıyorsa kendını ıkıde dön 8i

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)