Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eken H9

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kdr543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aliexpress'teki ucuz faydali motosiklet urunleri başlığında da yer alan eken h9 aksiyon kamerasiyla ilgili sorularim var. Oncelikle kullanan arkadaslar varsa ne kadardır kullanıyorlar ve tam dolu pille 1 saat cekim yapilabilecegi soyleniyor, dogru mudur?
    Az evvel siparis verdim fakat teknik arizadan dolayi siparisim onaylanmadi. Acaba dedim bu bir isaret mi
    Bilgilendirirseniz cok sevinirim.
    muhammetcon bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Pili 1 saat gitmiyor.Çekim çok çok iyi değil.Vasatın üstü.Ama ucuz olduğu için bu fiyata bu kadar olur deyip geçiyoruz.

T3Z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16 Yamaha YZF-R6
    İyi değil ama Fiyat/Performans ürünü.

Tavsiye eder misiniz? Hatira olsun diye anilarimi biriktirecegim youtube'da. Herhangi bir kar amacı gütmüyorum. Harici mikrofon uygulayarak beni idare etmez mi? 720p yeterli

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:43 ----------

Sonucta 140 lira da az para degil. Bu civarda daha iyi kamera onerisi olan var mi?

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Az daha koy yi al
    Kdr543 bunu beğendi.

Az daha koyup mt07?

Ben aldim ordan 1 saatten fazla cekiyo goeuntu guzel falan ama bizim firmwarelerde sorun var sanirim bir kac kronik problem var

Ne gibi problem mesela? Guncelleme yapmak sart mi?

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    140 lira o kamera için oldukça uygun bir fiyat.

Ben gearbest'te kampanya olduğu zaman iki tane almıştım. Tanesi 100 Liraya gelmişti. Fiyatına göre oldukça iyi.
    Yalnız pili çok az gidiyor. 720p60FPS'de çekim yapmama rağmen 1 saat gitmiyor. Yedek pil ve şarj cihazı almalı mutlaka.
    Ayrıca yanında gelen çift taraflı yapışkanlar çok dandik. Ona güvenip kaskın tepesine yapıştırırsan kamera rüzgardan uçabilir.
    Bunun dışında gece çekimini ben pek beğenmiyorum. Poz değeri düşük kalıyor. Ama genel olarak parasının hakkını veriyor.

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    hocam o paraya alınabilecek en iyi kamera bence.Ben 1 aya yakındır kullanıyorum çok memnunum.1080p 30 fps 1 bucuk saat civarı çekim yapabiliyor.Yedek batarya aldım 2-3 tane tadından yenmiyor vallahi.Tavsiye ederim kesinlikle.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Youtube de motorcu öğretmen diye bir kanal var çekimi eken h9 ile yapıyor. Videolarına bakıp görüntü kalitesini anlarsın. Birde satıcıya ürünün üzerine 30 dolar gibi bir rakam yazmasını söyle. Diğer türlü ürün gümrüğe takılıp 30 TL vergi ödeyip alıyormuşsun

Motosikleti
    CB650F
    Fiyat kalite olarak bakıldığında iyi bir ürün.
    2-3 tane yedek pil de sipariş ederseniz iyi olur. Ses kaydı çok kötü.
    burda iki örnek çekim var.

https://www.youtube.com/watch?v=9JQ3JVTQSFI

https://www.youtube.com/watch?v=kKGz6wiipl8

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Çekim kalitesine göre fiyatı çok çok iyi nasıl iyi değil Ben Sony AS20'den buna geçtim. Bence bu fiyata bu çekim kalitesi bulunamayacak bir şey, ben hastayım çekim kalitesine. Bana göre 2 eksisi var. Birincisi mikrofon girişi yok ve doğal ses alması kötü. İkincisi 40 dakka çeken batarya. Ben cebimde 3 batarya ile dolaşıyorum.

Son videolara bakın gece ve gündüz çelimlerine hepsi Eken H9 çekimi : https://www.youtube.com/channel/UCn7...HCy9QQVsbfwbrg

Motosikleti
    Lifan Traveller 150 - Xmax 250 - NC 750 X DCT
    Bence video kamerası çok iyi ama fotoğrafı beğenmedim. Kapalı alanlarda videosu da çok iyi değil ama yolda falan seyahat ederken iyi gayet

Guzel yorumlariniz ve degerlendirmeleriniz icin hepinize cok tesekkur ederim. Harici mikrofon girisini cok basit bir islemle yapip, 3.5mmlik mikrofon ile kullanabiliyorsunuz, videolari mevcut.
    Onun dışında ekranı iptal etsem sarji daha uzun gitmez mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)