Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Tüm Motosiklet Tutkunları İçin Sesli Sohbet Sunucusu

Motovento
    REKLAM ALANI

Ben şuana kadar grupta negatif bir şey görmedim. Tam tersine en ufak bir sorumuzda bile karşımızda o konuda bilgili arkadaşlar çıkıyor.
    Bence de konuyu güncel tutmalıyız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ToHaNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 CBR 250R
    Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şuana kadar grupta negatif bir şey görmedim. Tam tersine en ufak bir sorumuzda bile karşımızda o konuda bilgili arkadaşlar çıkıyor.
    Bence de konuyu güncel tutmalıyız.
    Çok teşekkür ederim @Mr.Yldrmdmr kardeşim.
    Yüzsüzdür insanoğlu kimse bilmez fendini, kime iyilik ettiysen ondan koru kendini...
    Bir yere gitmek için motosiklete binmek mi? Motosiklete binmek için bir yere gitmek mi?

inshroud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Henüz kurmadım, vakit bulduğumda kurup kurcalayacağım, elinize, emeğinize sağlık. Aklıma gelen bir-iki soruyu sorayım, cevabı merak eden arkadaşlar için de cevap olur belki. (Konu hakkında kısıtlı bilgim olduğu için sorularım cahilce olursa kibar bir şekilde rencide ederseniz sevinirim)

1- Intercomu bluetoothla telefona bağladım, uygulamayı açtım, girdim. Arkadan müzik dinleyip konuşmaya bağlı kalabilir miyim? Kısık seste müzik, yüksek seste programı kullanırsam bir sakıncası olur mu?

2- Telefon geldiğinde otomatik yanıtlandı, benim sesim (ya da belki kulaklıktan gelen ses de) programa gitmeye devam edecek mi?

3- Yoldaki baz istasyonlarına bağlı olarak internet bağlantısının zayıfladığı ya da koptuğu bölümler olacak. Kopunca tekrar bağlanacak mı? Zayıfladığında cızırtı yapacak mı?

4- (Programı henüz kurmadığım için soruyorum) kanallarda bir op var mı? Rahatsız edici bir durum söz konusu olursa ilgili rahatsızlığın çözülmesi adına sorun yaratan kişi çıkartılabilecek mi?

5- Bir de son olarak, programı daha önce kullandığınız için soruyorum, veri alışverişi hemen hemen ne kadar oluyor?

Şimdiden teşekkürler, tekrar elinize sağlık.

portoriko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar.Gaziantep gruplarinda uzun zamandir hareket yok görünüyor.Canlandirmak lazim sanki.Haftasonlari etkinlik vs. yapalim?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)