Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Genç kardeşiniz için mont ve kask tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pesimist38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamün aleyküm herkese iyi günler herkesinde bildiği gibi dolar yükseldi ve aksesuar fiyatları arttı ben daha motorumu alamadım para biriktiriyorum ancak mont kask fiyatları artınca fiyatlar dahada artmadan mont ve kask ı alayım mı tavsiye edermisiniz ? Eğer mont alırsam Prohel hawk yada prohel protex ikisinden birini düşünüyorum tavsiye eder misiniz kullananız varmı kask içinde ls2 ff352 yi almayı düşünüyorum kullananlarınız tavsiye edermi bütçe kısıtlı buna denk kask yada birazdaha iyisini fiyatı makul olanı varsa tavsiye ederdiniz sevinirim. herkes e iyi günler soğuk havada motosiklet kullanan herkese kolay gelsin tekeriniz düz bassın. ��

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Ürünlerin güncel fiyatınıda ve mümkünse görsel ekleyebilir misin.

Whitedeamon fotoğraf ekleyemiyorum şuan mobilden ancak
    N11 de kask için 180 tl gibi bir fiyat buldun bedeni az kalmış small beden bana oluyor ve üretim tarihini sorup ona göre alıcam mont içinde hepsiburada.com da
    Prohel hawk için indirimli 330 tl bedeni var görünüyor ama belli olmaz.
    Prohel protex içinde indirimli 373 tl fiyatı var.

Başka sitelerde ise kask 260 tl
    Prohel hawk mont 425 tl
    Prohel protex mont ise 490 tl fiyatı var

Kasktan 1 sene filan kullandım. Kışın bir harika boyunlukla kullanırken içerisi sımsıcak oluyordu. Yazın bildiğiniz kapalı kask durmadığın sürece bir sorun olmuyor. Ağırlık olarak ilk başlarda normal geldi. Ta ki arai bir kaskı denemek için taktığımda. Ben birde kamera takıyordum bildiğin mal 2,5 3 kilo oluyordu. Boşta aynı keza süper bir ağırlığı var. Uzun yolda başı ağrıtmaya başladı. Ama dediğim gibi ilk kez takacağın kask olacaksa önemli değil. Hepsini öyle zannedip rahat geliyor.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Ff352 neon sarı olanı şuan kullanıyorum.
    Çene kısmından çok güzel rüzgar alıyor
    Vizörde pinlock yok ve buğu yapıyor.
    Rüzgar direnci güzel. Rüzgar Kafanızı sağa sola döndürmüyor.
    Sharp 4 yıldızlı bir ürün.
    Fiyatına göre güzel ürün.

Daha iyi bir kask alana kadar işimi görse yeter mükemmel konfor rahatlık beklemiyorum
    İlk kez kullanıcağımdan her türlü düşüp kalkacağız o yüzden düşünce falan konfordan çok kafamı korur mu
    acaba beklentisi içine giriyorum.Sharp tan 4 yıldız almış evet acaba bu kaskla düşen birisi kaç yıldız vermiş bu kaska, kafasını korumuş mu merak ettiğim nokta bu kullanıcı yorumu değerlidir ��

mont icin keainlikle ixon öneririm yurtdisi fiyatlarindan daha ucuz ulkemizde ve cok kaliteli. Son zamlardanda etkilenmedi

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Alıntı Pesimist38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha iyi bir kask alana kadar işimi görse yeter mükemmel konfor rahatlık beklemiyorum
    İlk kez kullanıcağımdan her türlü düşüp kalkacağız o yüzden düşünce falan konfordan çok kafamı korur mu
    acaba beklentisi içine giriyorum.Sharp tan 4 yıldız almış evet acaba bu kaskla düşen birisi kaç yıldız vermiş bu kaska, kafasını korumuş mu merak ettiğim nokta bu kullanıcı yorumu değerlidir ��
    Forumda bir arkadaş kaza yapmıştı. Tepe kısmından aldığı darbe ile kask içine göçmüştü.
    Ama arkadaşın başında bir sıkıntı olmamıştı.
    Koruma görevini gayet iyi yapmıştı.
    Pesimist38 bunu beğendi.

Bir şey olmadığı için sevindim 😊 kaskı alabilirim ozaman

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

Alıntı bass_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mont icin keainlikle ixon öneririm yurtdisi fiyatlarindan daha ucuz ulkemizde ve cok kaliteli. Son zamlardanda etkilenmedi
    Tavsiye ediceğiniz bir model varmıdır acaba ayrıca fiyat olarak ne kadardı siz aldığınızda. siz nerden aldınız acaba.
    Fiyatlarına baktım mont güzel ancak 600 lira civarında yada biraz daha yüksek fiyatlarda.

yaz icin düşünüyorsan ixon alloy diye bir model var n11 de 300 tl civari yurtdisinda 140 euro daha kapali kisinda giyerim 4 mevsim dusunuyorsan typhon var oda 400 tl civari bulunuyor oda yurtdisinda 110 euro falan. Bu montlar fransız ürünü oldukça kaliteli alpinestars revit kalitesinde.

Alıntı bass_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaz icin düşünüyorsan ixon alloy diye bir model var n11 de 300 tl civari yurtdisinda 140 euro daha kapali kisinda giyerim 4 mevsim dusunuyorsan typhon var oda 400 tl civari bulunuyor oda yurtdisinda 110 euro falan. Bu montlar fransız ürünü oldukça kaliteli alpinestars revit kalitesinde.

ixon eager diye bir model buldum bu mont hoşuma gitti tavsiyeniz için teşekkürler bunu düşünebilirim.

Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı ViraneDervis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ff352 neon sarı olanı şuan kullanıyorum.
    Çene kısmından çok güzel rüzgar alıyor
    Vizörde pinlock yok ve buğu yapıyor.
    Rüzgar direnci güzel. Rüzgar Kafanızı sağa sola döndürmüyor.
    Sharp 4 yıldızlı bir ürün.
    Fiyatına göre güzel ürün.
    bende aynı kaskın aynı rengini kullanıyorum soyledıklerıne extra olarak neon sarısı oluşu gecelerı buyuk bir belirginlik saglıyor
    endurocu adayı :D

Motosikleti
    Benelli tnt25
    kaskin aynisini ben de kullaniyorum. kask ses ve maalesef hava da aliyor. bu sorunu polar boyunluk ile cozdum,ceneme kadar cekiyorum. iceride bugu oluyor, durunca mecburen iceri hava vermek icin vizoru acmak zorunda kaliyorum. bir de az bir ruzgar ve surat varsa maalesef basini kontrol etmen zorlasiyor. benle birlikte bir kac arkadasim daha kullaniyor ayni kaski, dayanikliligi konusunda iyi oldugunu soyleyebilirim. mont icin ben de arastirma icerisindeyim

Neon sarı rengi güzel hoşuma gidiyor bulabilirsem montu da o renkte almaya çalışıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

Alıntı ieu35turkey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskin aynisini ben de kullaniyorum. kask ses ve maalesef hava da aliyor. bu sorunu polar boyunluk ile cozdum,ceneme kadar cekiyorum. iceride bugu oluyor, durunca mecburen iceri hava vermek icin vizoru acmak zorunda kaliyorum. bir de az bir ruzgar ve surat varsa maalesef basini kontrol etmen zorlasiyor. benle birlikte bir kac arkadasim daha kullaniyor ayni kaski, dayanikliligi konusunda iyi oldugunu soyleyebilirim. mont icin ben de arastirma icerisindeyim
    Kaskı alıcam artık daha iyisini alana kadar kullanırım ama mont için kararsızım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)