Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

100-125 Cc motorsiklet tavsiyeler

Motovento
    REKLAM ALANI

Tourıng tip motor alıcam aklımda bajaj discover 125 st düşünüyorum fiyitalrıda iyi gibi duruyor 2. el alıcam 100 ve 125cc motorsiklet arıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    balamir01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VanVan
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...siz-tavri.html şuraya biraz bak sonra konuşalım.

Anladım hocam başka önereceğiniz 100-125cc motorsiklet varmıdır tourıng olarak.

Motosikleti
    salkano wolf
    ben sana öneriyim SALCANO WOLF 125 YADA SALCANO ATTACK 150 CC AL ben 5 senedır kullanıyorum sıfır sıkıntı suanda bende 150 attack var fevkalade sıfır tıtresım yakıt desen kokluyor hiç düsünme sıfırları 4500 tl cıvarında zaten sahıbındene bakarsan pek satanda bulamazsın cunku neden mal iyi bu motorları yapan fırma JIANSHE netden arastır yamaha nın ybr motorunuda bu fırma uyapıyor ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM tekerın duz bassın

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:07 ----------

ha bide salcano wolf 125 sayfasına da bakmayı ihmal etme tam 786 sayfa hiç birndede şikayet bulamazsın

karadag.05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Z - One
    Alıntı motorcu26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tourıng tip motor alıcam aklımda bajaj discover 125 st düşünüyorum fiyitalrıda iyi gibi duruyor 2. el alıcam 100 ve 125cc motorsiklet arıyorum
    Kaç paran var?
    Doğrul, eğril ama EĞİLME

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)