Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2017 Yamaha R6 almayı düşünüyorum:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Para varsa bence bmw al
    O daha cazip.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

alım konusunda çok ciddiyim kısmetse fuarda alacağım ama biraz karasızım
    5-6- arası gidecek çare yok yapabileceğim birşeyde yok:(

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Ya 5 6 dan ne olur
    3 günlük dunya lafi olmaz

elli altmış bin tl gözden çıkarmadan almak mümkünmü

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    50-60 bin motosiklete ayırabilmem mümkün olsaydı, Yamaha XJ6 Diversion F alırdım. Kalan parayı da tasarruf olarak değerlendirirdim. Şu anda bu bile hayal gibi görünüyor. Ara sıra 125-150 cc komuter'e dönsem mi diye düşünüyorum. Artık sayısal oynamaya başladım
    Tarzınız racing olduğuna göre alacağınız modeller belli zaten. Alırsanız güle güle kullanın...

Motosikleti
    HONDA-CBR125R-KAWASAKİ NİNJA250R
    KARDEŞ BİR SUPERSPORT HONDACI OLARAK VE 7 YILLIK TECRÜBEMLE ARAŞTIRMA OLSUN DENEME OLSUN TARTIŞMASIZ DOĞRU KARAR VAZGEÇME HIRÇINLIK ATİKLİK YAMAHADA ALT DEVİRLERDEN TUT KAWASAKİ YAMAHANIN YANINDA HALT ETMİŞ FAKAT BEN HONDAYLA DOĞDUĞUM İÇİN YAMAYA DOSTLUK EDEMİYORUM KAZASIZ BELASIZ HAYATINDA BAŞARILAR...

64'e R6 yerine 68-70'e yeni Fireblade alınır.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alırsın ama, .....

Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50-60 bin motosiklete ayırabilmem mümkün olsaydı, Yamaha XJ6 Diversion F alırdım. Kalan parayı da tasarruf olarak değerlendirirdim. Şu anda bu bile hayal gibi görünüyor. Ara sıra 125-150 cc komuter'e dönsem mi diye düşünüyorum. Artık sayısal oynamaya başladım
    Tarzınız racing olduğuna göre alacağınız modeller belli zaten. Alırsanız güle güle kullanın...
    Al işte! Aklın yolu bir aga. Ben piyangocuyum, arkadaş sayısalcı. Oynayın abi, lamı cimi kalmadı, motur isteyen gumara yumulsun.
    doghouse bunu beğendi.

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Abi bu zamlardan sonra hala sıfır motosiklet alabiliyorsanız vallahi helal olsun.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı Sabırsız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu zamlardan sonra hala sıfır motosiklet alabiliyorsanız vallahi helal olsun.
    bi laf vardır;

"kar zenginin damına, fakirin a....na yağar"

diye..

Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi laf vardır;

"kar zenginin damına, fakirin a....na yağar"

diye..
    Bi laf daha var.
    Komşunun tavuğu komşuya kaz, karısı kız gibi görünür diye.
    Ama buraya pek uymadı. Yine de tarihe not düşelim.

Motosikleti
    cbf150, fzs600
    Alıntı Sabırsız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece motor almıyor. 60.000 lirasını gözden çıkarıyor ve hatta yapıcak birşey yok alıcaz diyor. Birde sana bana soruyor. Ben anlamadım bu aşkı.

Motor dediğin 25-35 yada max 45.000 bin liraya alınır. Gelir durumu buna direkt etkendir. Belirttiğim her iki fiyata alınan motorda defalarca araştırılıp neye hizmet ediceğini kişi kendine cevaplamalı. İçinde bulunulan dönemde sıfır motora 60 bin lira veriliyor olması senin benim genelin dışında gelir düzeyi içerir.

Hayatta motora binmekten başka yapacak yada beraberinde yapılacak bir çok şey var. Para kapıları açar ama ne kadar motor tutkunu olursanız olun kendi düşüncelerim bu şekilde. Çok seviyorum çok istiyorum ama yaşamam gereken yürümem gereken yollar var. Nerde ve ne kadar ile tatmin olunacağını kişi bilmeli. Bunları söylemek istemesem bu başlğın altına nokta koymazdım. 60 bin tl motora veren adam en kral mekanda yemeğini yer, en kralını giyer, dilediği gibi kral olur.

Sen bende izleriz. Motorumun üzerine 1 senede 10.000 tl koyamıyorum ki 25.000 bine 2015 bir motor alayım. Onun yerine 2014-15-16 nın standart yaşam giderlerini misli ile ödüyorum. Yaş 28 ve 9 senedir iş hayatındayım. Eve bir çivi çakmışlığım yok. Vah anam vah babam.

R6 cı arkadaş yazdıklarımı üzerine almasın. Kendisi zaten hepsinin üzerinde oturuyor.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    arkadaşlar sitede acemiyim yamaha ybr125 kullanıyorum değiştirmeyi düşünüyorum 200lük
    pulsarmı yoksa 200lük spadamı karar veremedim profesyonel arkadaşlar bana ne tavsiye edersiniz şimdiden teşekkürler

bende fazla para vermek istemiyorum ama almışken sıfır olsun istiyorum.600 lük r6 parasına 1000 lik yeni kasa honda veya suzuki alabilme durumu var şimdi onu değerlendiriyorum daha mantıklı gibi geliyor
    zekeriyaimam bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    62 bine hayabusa var absli.Çiçek gibi binersin baba.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    r6 alma gerekçen viraj kabiliyeti olmalıydı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)