Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fuar Ekipman Fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fuarda ekipmanlar bariz şekilde daha uygun oluyor mu ? Ankara'dan çıkıp gelmeye değer mi ?

Yaz gelmeden döviz kurları ekipmanlara yansımadan ekipman almayı düşünüyorum.

Bu konuda tavsiyesi olan var mı ? Ekipman alımını yaz yada kış dönemi yapma arasında fark olur mu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    Sorunun cevabını bilmiyorum ama döviz kurları ekipmanlara yansımış benim gözlemlediğim kadarıyla. stoktaki mala zam yapmaktan daha fazla sevdiği bişi yok esnafın.
    hamzarat bunu beğendi.

Alıntı emiliosantos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorunun cevabını bilmiyorum ama döviz kurları ekipmanlara yansımış benim gözlemlediğim kadarıyla. stoktaki mala zam yapmaktan daha fazla sevdiği bişi yok esnafın.
    Fuarda %30 civarlarinda daha ucuz oldugunu söyleyen bir kaç kişi oldu. Hiç fuara gitme şansim olmadigi suana kadar umarım bilgisi olan birileri yazar da trollenmem

emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda %30 civarlarinda daha ucuz oldugunu söyleyen bir kaç kişi oldu. Hiç fuara gitme şansim olmadigi suana kadar umarım bilgisi olan birileri yazar da trollenmem
    indirim illa ki olur. hem çeşitlilik görmüş olursun, hem karşılaştırabilirsin. denemeye değer.

kocateker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03
    Bariz bir indirim oluyor. ama bizim millet stoktaki mala zammı anında yapıştırır. o yüzden eski fiyatları bulamazsın ama şu anki piyasa fiyatının altında fiyatlar görürsün.

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara'dan gelip yol parası verdiğine değmez. İnternet üzerinden daha uyguna bulabilirsin. N11.com gibi sitelerde kuponlarla daha uyguna gelir. Ama fuarda görerek, deneyerek alma imkanı var. Geçen sene fuara gittim. Motosikletlerin olduğu bölümde akıntı vardı. Ben duruyordum, akıntı beni götürüyordu. Doğru düzgün hiçbir şeye bakamamıştım. Verdiğim 4,6TL metro parasına yazık olmuştu. Siz Ankara'dan geleceksiniz. 150TL yol parası yaklaşık. Bu sene ücretsiz bilette yok onun parasını da ödemek gerekecek. Bunun yerine kendinize bir eldiven alabilirsiniz.
    YasinC bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Birakirlar mi be.
    Doviz kurlari coktan yansimiz. Benim 800 tl lik alacagim kask olmus 1100 tl. Italyada hala 220€
    hic tr de motosiklet fuarina gitmedim, ekipman satisi nedir ne degildir bilemeyecegim.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Fuar giriş ücreti yol konaklama masrafın olacak

Bir parça ekipman almak için deymez belki çok şey alacaksan olabilir belki indirimde varsa görerek almış olursun

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    İndirimler mağazalarda şu an var fakat revit, dainese, shoei vb. markalarda değil, ismi sanı duyulmamış, nispeten düşük kalite ürünlerde. Fuardan knox handroid ya da dainese pelle gibi ürünleri almayı planlıyorsan beklediğin indirimi bulamazsın, stoğunu eritmeye çalıştıkları çin üretimi mainese, for giders gibi markalar indirimli oluyor. Onlarda da 50 liralık malın üstüne önce 100 yazıp sonra %60 indirimle 40 liraya satıyorlar. Fuar geçmiş yıllarda indi bindi gibi bir şeydi, millet çalışmayan motorun üstüne binip, inip duruyordu. Bence çok anlamsız bir iş. Bu sene farklı olacakmış, bakalım

Yorumlarınızdan sonra İstanbul'a fuara gitmekten vazgeçip. Ulus motora gidip sipariş verdim. Hüseyin bey 2 defadır teklif ettiğim ücretleri kırmadı. Pantolonu da internetten alacağım artık.

Teşekkür ederim yorum yapan herkese.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    kafana koydusan gidip almaya yanında keş nakit para bulundur.geçen sene öyle yapmışlardı.para konuşur yani.muhtemelen elde kalanlar ucuza satılır.bunları kapman içinde çok ballı olman gerekiyor.kısaca bence bulamazsın.yeni sezon ürünleri gelir onlarada %10 indirim yaparlar geçerler.prosev mont aldım n11 den kuponumda vardı 255 tl ye geldi taksit dahil.bugün teslim aldım hem deri ve diğer ürünlerde ötv oranı artıcak hemde satıcılar yüksek kurdan aldığı için pahalı olur aksesuarlar.BENCE

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200NS
    Merhaba.
    Bu sene 9. kez yapılacak olan fuarın sadece 4.süne askerde olmam sebebi ile katılamadım.
    Yani bu fuara 7 defa gitmiş biri olarak şahsi önerim cebinde nakit yoksa gelmeye değmez.
    Ekipman satan tüm firmalar Ankara da dahil,nakitte %20 kesin indirim yaparlar.(iyi pazarlık yapabiliyorsan daha da düşer tabiki)
    Fuarın tek çekici yanı neredeyse tüm markaların ürünlerini tek seferde görebilmektir.
    Eğlenmeye ,yeni model görmeye ve ruhunu doyurmaya gelebilirsin fakat akşam pazarı muhabbetine pek kulak asma.

Motosikleti
    TRACER 700
    Elbette bazı ürünlerde indirim olur
    Sonuçta ürün satan bayii de masraflarını çıkarmak ister
    bence fuara gel hemde bahanen olmuş olur fuarı gezmek için ben her sene giderim hem güzel bi anı olmuş olur hemde genelde havalar soğuk olduğundan bir aktivite olur hemde güzel şovlar seyredersin
    Fuar fuardır arkadaşlar
    Akşamınız güzel modunuz spor olsun
    YasinC bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)