Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklet Seçimi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ZaptNaMumkun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o kadar bilgi vermişsin bütçeni söylememişsin. MT-25'in fiyatı uçuk demişsin sonra cbr 250 mi alsam demişsin ki fiyatları aynı hatta cbr 250 daha pahalı. Ben pek anlayamadım açıkçası.
    Verdim kardeşim, mümkünse 10.000 i pek geçmesin dedim, az bişey üstüne bu paralara alınabilecek 2014 cbr lar var, ya da ben bir tane biliyorum. Mt yi bu paralara almak imkansıza yakın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    Alıntı Machair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigarayı tamamen bıraksan Inazuma F alırsın.
    Bu arada arkadaşa katılıyorum. Ben 2015 temmuz ayında sgarayı bıraktım 2016 da sıfır cbr aldım çok şükür halen daha içmiyorum o mereti. Nefis + Azim + motor sevgisi + sigorta + benzin + ekipman + ...... = sigara bırakmanın kökten çözümü hatta aklıma bile gelmiyor
    Metehan07-70 bunu beğendi.
    I live my dream life.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Hocam sen tavsiye almıyorsun ki burada bahsi geçen motorlar hakkında zaten bilgilisin ne istediğini anlayamadım

Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sen tavsiye almıyorsun ki burada bahsi geçen motorlar hakkında zaten bilgilisin ne istediğini anlayamadım
    Haksız değilsin. 24 yıldır motor üstündeyim, fakat hala öğrenecek şeylerim olduğunu düşünüyorum, sadece motosiklet değil, her konuda öğrenmenin bir sonu olmadığı düşüncesindeyim. Hani benim gözümden kaçan, ya da dikkat etmediğim hususlar olabilir.

Bu arada benim ybr yi merak eden arkadaşlar için;[IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    Stunt, mandarake ve MANKU bunu beğendiler.

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Şubatın ilk günlerinde bi manavgat antalya gezisi yapmayı düşünüyorum. O zamana kadar test etmemiş olursanız, benim motoru deneyebilirsiniz. Bu arada antalya gezgin motorcular klübü var. Orada evo kullanıcıları var. Orayı da bi deneyebilirsiniz. Grupları facebook da.

Alıntı MANKU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şubatın ilk günlerinde bi manavgat antalya gezisi yapmayı düşünüyorum. O zamana kadar test etmemiş olursanız, benim motoru deneyebilirsiniz. Bu arada antalya gezgin motorcular klübü var. Orada evo kullanıcıları var. Orayı da bi deneyebilirsiniz. Grupları facebook da.
    Eyvallah, haberleşelim.
    MANKU bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)