Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Görüntü Açısından Büyük Gösteren Motorlar [250cc Ve Altı]

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    benim motora bir bakın derim, ucuza veriyorum. bir an evvel cc yükseltmek istiyorum. motorumu alırsanızda irtibatta olalım sürekli, büyük bir sorununuz olursa yarı masrafını karşılama garantisi var.

53 binde temiz apache 2012 model

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung gt250r
    evet, hacim olarak huyosang hayvan gibi ve bende almak istediğim motoru kaçırmak istemiyorum hemde abimin evinin bir iki sokak üstünde.

almak istediğim haysung bu ve hacimli denilen motor bu

almak istediğim motoru kaçırmak istemiyorum. 2800 liraya satıyorum apache motorumu.
    alpbdr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Senin aradığın tek şey ucuz olması ve motorun iri durmasıysa çin malı chopper tabir edilen modellerden alabilirsin. Görsel olarak yapıları itibariyle iri dururlar.

Çelik motor crown 150, Jinlun jl 150-5 & 250-5, keeway superlight 150, mondial 250 mct, Regal raptor DD150 & DD250 , zealsun zs 150 vs örnek verilebilinir.

Bunlardan hangisini önerirsin? diye soracak olursan hiçbirini önermem. sadece şekilli ve ucuz oldukları için yazdım

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motora bir bakın derim, ucuza veriyorum. bir an evvel cc yükseltmek istiyorum. motorumu alırsanızda irtibatta olalım sürekli, büyük bir sorununuz olursa yarı masrafını karşılama garantisi var.

evet, hacim olarak huyosang hayvan gibi ve bende almak istediğim motoru kaçırmak istemiyorum hemde abimin evinin bir iki sokak üstünde.

almak istediğim motoru kaçırmak istemiyorum. 2800 liraya satıyorum apache motorumu.
    ilandaki hyosung kafadan kazalı
    Feel the way

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilandaki hyosung kafadan kazalı
    helal olsun :D tebrik ediyorum. o kadar dikkat etmedim ama kazalı olması kötü, belki şaside bile belli olmayan yamukluğa sebep olmuştur. daha dikkatli bakayım.

kazalı olduğu nerden anlaşılıyor? aynalar orjinal ve ön maşada yamukluk belli olmuyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:14 ----------

bir ilan göstereceğim, askerlik sebebiyle yazmış. askerlik sebebiyle satan biri para için satar ve askere gideceği için motor istemez ama eleman üste para alabileceği motorlarla takas olur yazmış.

ben anlamadım ama üç kağıtçı biri bence;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...83709323/detay

helal olsun :D tebrik ediyorum. o kadar dikkat etmedim ama kazalı olması kötü, belki şaside bile belli olmayan yamukluğa sebep olmuştur. daha dikkatli bakayım.

kazalı olduğu nerden anlaşılıyor? aynalar orjinal ve ön maşada yamukluk belli olmuyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:14 ----------

bir ilan göstereceğim, askerlik sebebiyle yazmış. askerlik sebebiyle satan biri para için satar ve askere gideceği için motor istemez ama eleman üste para alabileceği motorlarla takas olur yazmış.

ben anlamadım ama üç kağıtçı biri bence;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...83709323/detay
    Haklısın askerlik sebebi sattığı motoru neden takas etsinki dikkatli olmak lazım

Motosikleti
    150-100-49cc
    Mondial Sentor 150,Motoran Mt150,Honda Xl185S,Mondial Xtreme Max150

Motosikleti
    Tmax 530
    Uste para alabilecegim sekilde takas olur demis genc.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı acgh1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uste para alabilecegim sekilde takas olur demis genc.
    yinede şüphe uyandırdı çünkü üste para alsa dahi elinde bir motor olacak nilemiyorum.

temizliği garanti olsa üste para hazır hemen alıırrm

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

evet ilgili hyosung sahibi arkadaşla az önce telefon görüşmesi yaptık. kendisi bu motoru almış ve çok yaktığını söyledi, 5 litre küsür. 6 bin devirden sonra gaz yer ve sürekli yüksek devir kullanmak istersin dedi. çift silindir ve orjinal silindir piston 1500 lira dedi ve yaptıracak usta zor bulursun dedi.

kendisi bu motoru aldıktan sonra 2500 lira masraf etmiş ve ondan sonra tekrar motor kitlemiş ve tamircinin birisine verip 2015 model Tvs Apache aldığını söyledi ve çok memnun olduğunu söylüyor.

bana söylediği tek şey Apache motorunu satma, çok harika bir motor. illa satıcaksanda Hyosung alma, cbr250 falan bak dedi.

grenaj yanıltmasın, komple grenaj 1000 liranın altında dedi ek olarak.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    3'e bulamazsın ama 4000 civarında bajaj discover 150f alabilirsin ki kalıplı bir motor ve genel olarak pek sorun çıkarmaz. Çok da konforlu bence. Altta benim motoru görebilirsin. Benim boy 178 ve kilo 90, ona göre pay biç kendine
    TigerPerform bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı TigerPerform adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkür Ederim Öneriniz İçin Bende 185 Boy 92 Kg Bide Vicut Geliştirmeyele Ugrasıyorum
    Çıkar gölgesinde serinleyelim reyiz
    TigerPerform bunu beğendi.

Motosikleti
    Almayı Düşünüyor
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3'e bulamazsın ama 4000 civarında bajaj discover 150f alabilirsin ki kalıplı bir motor ve genel olarak pek sorun çıkarmaz. Çok da konforlu bence. Altta benim motoru görebilirsin. Benim boy 178 ve kilo 90, ona göre pay biç kendine
    http://i.hizliresim.com/r6a4mm.jpg
    REngi Yapısı Bakımındanda hoşmus bişey danışıcam motorun jant kırdıgnı duydum bi motovlog çeken arkadasta jant kırmasına şahit olmustu olayın siz ne kadar suredir kullanıyorsunuz bir sorun çıkardı mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/r6a4mm.jpg
    REngi Yapısı Bakımındanda hoşmus bişey danışıcam motorun jant kırdıgnı duydum bi motovlog çeken arkadasta jant kırmasına şahit olmustu olayın siz ne kadar suredir kullanıyorsunuz bir sorun çıkardı mı ?

Walla kardeş bu kafayla İTÜ ye girdiysen kendini heba edeceğin bi motoru bu forumda
    Bence kimse önermemeli. Sen okulunu okumalı ucuz bir motorun seni en iyi ihtimalle tamirciye kadar götüreceğini anlamalısın.Anlıyorum gençsin fakat motosiklete dair de birşeyler okumalısın.Motorsiklet üzerinde çektirdiğin fotoğrafa göre alınmaz.

Yazdıklarımdan alınmanı istemem.Ucuz motorlar dengesizdir.Gerçekten senin görünmek istediğin gibi ucuza motor yok.Fakat amaç motora binmekse ozaman çok...

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    klasik bir troll konusu

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    O paralara zor kardeşim ya kriterlerini değiştir yada para biriktir şahsi fikrim..
    Only Ride..

Motosikleti
    Yamaha D'eligt
    Ben de tam "aceba kim ybr önerecek" diyordum. çok güldüm yaa Güzel espiri

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:19 ----------

Alıntı cxe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az daha koy ybr... saka saka az daha hyosung gt 250 R bak

Bu arada bahsettigin gibi kelimeleri buyuk harfle yazinca guzel falan gorunmuyor
    Ben de tam "aceba kim ybr önerecek" diyordum. çok güldüm yaa Güzel espiri

Motosikleti
    R25

Hocam senin motor reflektiye oldu dişli büyütüldü sen motorun canını cıkarmışsındır, temiz diyorsan ben kendi motorumu sıfır diye ilan koyup satmam lazım

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hyo pişmanlıktır.Bunu başta belirtmekte fayda var ama arkadaş tamir sıkıntı değil ucuz olsun kalıplı olsun varsın arızalı olsun demiş.Bende hyo önerdim.Yani arkadaşlar eliniz anahtar tutsa bile bulaşmayın o makinaya.Benim hiç olmadı yani sahibi değilim ama birebir kullanıcılarından öğrendim herşeyi.Onuda geç elinden çıkartması zor bir motor.Son sahibi olur terk edersiniz.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam senin motor reflektiye oldu dişli büyütüldü sen motorun canını cıkarmışsındır, temiz diyorsan ben kendi motorumu sıfır diye ilan koyup satmam lazım
    orjinal dişliler takılı(ön 13 ve arka 44), silindir piston büyüdü. yağ değişim zamanı geldi 2 bin km ye yaklaştı ve daha yağ rengi bile bozulmadı. yarın motul 5100 koyacağım. bir öncekinde 7100 koydum. yeni hava ve yağ filtresi takacağım. enayimiyim ben satacağım motora bakım yapıyorum? bu arada 15 ön dişliyi verebilirim hediye olarak. düz yolda ekonomi amaçlı kullanılır.

motorun canını çıkarma işi rektefeden önceydi hem ne can çıkarması? ben tek teker yapmıyorum ani kalkış yapmıyorum. nasıl bir can çıkarma bu? motoru görmeden karar vermeyin, hem masraf çıkarırsa tamirine para verme garantisi veriyorum. daha ne yapayım nankör herif :D birazda insaf yaa. zaten ucuza veriyorum ve üstüne birde arıza yaparsa tamiri için para vericem diyorum. benim gibi numune bulamazsınız söyleyeyim.

alıcağım motoru buldum.

bunu alacağım, adamla görüştüm.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Güzel kardeşim öncelikle o jant kıran bu model değil. İkincisi 1-2 vaka oldu dünya genelinde bizim duyduğumuz bunu millet pelesenk etti diline. Acaba ne oldu da jant kırıldı bakmak lazım. Bir tanesi yurt dışında olmuştu ve fren kolu mu ne janta girmiş galiba ve öyle bir şey olmuş yazışmaları okuduğumdan anladığım buydu. Ayrıca bizim millet çok basma kalıp yaşayan, araştırmayan, sağdan soldan duyduğu yarım yamalak bilgi ile hareket eden bir güruh. Araştır biraz ve bu paralara yeniye yakın bu özelliklerde başka motor bulamazsın. Ben kullanıyorum ve şu an itibariyle 2650 km oldu ve konforlu, az yakan, parça sıkıntısı olmayan bir alet. Görünümü bir commuter için fena değil ve kalıplı. Zaten kendin de demişsin tamir işi sorun değil diye. Daha ne arıyorsun? A noktasından B noktasına gidecek bir alet işte. Bu arada bakım aralıkları 5000 km'de bir. Sadece rodaj sonrası yağ değişimi yapıldı (90 tl) ve arada ücretsiz bajaj etkinliğinde de tekrar denk gelince yağ değiştirdim 1800 km'de. 2 gün önce ustanın yanına gittim kontrole ve laflamaya herşey iyi bir şey yapmaya gerek yok dediler. Benim ön disk koruması kırılmış disk kilidi üstündeyken oynattıkları için, sipariş verdim getirdiler 10 tl ona verdim. Başka 1 kuruş masraf etmedim. Bu arada 100 km'de 2.3-2.5 lt arasında yakıyor.

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    kesinlikle rs 200 gören 500 lük sanıyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)