Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hevesiniz azalıyor mu, motordan soğuyor musunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosiklet hırsızlığın çok yaygın ve yasal ! oluşu, benzin fiyatlarının hem yüksek olması hem de artmaya devam etmesi, trafikte bizi öldürmek isteyen sürücüler ve buna benzer sebeplerden dolayı motosikletten soğuduğunuz oluyormu, "satayım kurtulayım" dediğiniz oluyor mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    benim sogudugum zamanlar oluyor ama trafige girince felan degerini anliyorum arabayla trafige girince ulan simdi motorum olsa su aradan gecerim felan dedigim cok oluyor ama aile baskisi,benzin,ekipman,vergi v.s fiyatlarida canimi cok sıkıyor bazen bırakiyorum lan motoru felan diyorum ama sozde kaliyor

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    motosikletimin güçsüzlüğünden ötürü soğuduğum oluyor. ama virajlar hala ilk günkü zevki veriyor
    neobirzenci bunu beğendi.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Ulaşım kolaylığı olarak kullanılıyorsa olumsuz etkenler motosikletten soğutabilir, hobi veya haz almak amaçlı kullanılıyorsa en çetin engellerin bile üstesinden getirtir bu meret :D

Motosikleti
    WR125R
    Hocam daha 100 km yol bile yapmadım ybr ile. Ama ybr de bile gazi kokleyince zevkten 4 kose oluyorum millet buna yetmiyor diyorsa mt09 falan insan işi değil herhalde Küçük motordan aldığım zevki hissedip , buyuk motorlari düşününce aklımdaki bütün olumsuzluklar gidiyor. Yzf600 e artçı olmuştum da bir sefer , ilk yavaslamada "ABİ BUNU İNSAN Mİ KULLANİYOR" diye bagirmistim kullanan abime. Hayat cidden bunlarda , ben hayatımda hiçbir şeyden zevk almadım motosikletten aldığım kadar.

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    benim sevgi biraz farklı galiba ben küfür dahi ediyorum ama bir yere giderken yada turlarken hep ilk günkü gibi bir heyecan oluyor sonra bir şükretme kendimi şanslı hissetme gibi hisler arka arkaya geliyor.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Benzini düşüniyorum, arabadan dolayı devamlı benzincideyim..
    motor ekonomi olur diyorum,
    hani kotunun iyisini seçiorum diyelim yoksa bu benzin fiyatıyla en buyuk gideirm benzin olmuş oluyor,
    ev alışveriş, hadi ustumuze başımıza bişeyler alalım geceli çok oldu benzin giderimin,
    sonra hgs geliyor aklıma...
    7 TL...

7*25=175..
    kopruden gecmeyen bir işim olsaydı demek ki cebimde 175 TL olurdu, motorla 2 haftalık benzin giderim..
    kopruden geçtigim için bu 2 haftalık yol giderimi çöpe atıyorum..

kopru geçişlerini zamn denmiyor artık.."Fiyat güncellemesi!"

Motosikleti
    R25
    Maddi yönden sıkılıyorum belkide bi araçsan daha fazla masrafı var yada ben öyle düşünüyorum, çünkü maddi konuda kimseden yorum veya konu acana rastlamadım. 9 ay oldu motoru alalı 10 bin km de şu anda servise her gittiğimde bişeyler değişecek diyorlar ve bakım aralığı her 2000 km de bir yapılıyor bu normalmidir yoksa servisin isteğimi bilmiyorum, her 2 binde bakıma gidiyorum, yağ, hava filtresi, yağ filtresi, buji, balata vs derken şu ana kadar 500 civarı bakım parası vermişimdir malüm benzin zamlı, ekipman aksesuar lastik vs derken araç daha mantıklı geliyor yoksa yanılıyormuyum?

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    benzinden dolayı ben hem motordan hem hayattan soğudum :D

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    sigortayı unuttum ben. yaa daha bi de sigorta var..
    off bu işte can yakar abicim..

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    soğuyorum, soğudum, satıyorum ama satamadım henüz...
    Yeter..

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Bir kaç tane sağlam kaza yaptım.
    Bir kere motorum çalında.
    Bir kere polis motorumu bağladı.
    Cg'den önce aldığım motora kendi fiyatından çok masraf ettim ve zararına sattım
    Şimdiler'de CG'ye biniyorum. Siz motosiklet soğumak için sebep arayanlardansınız galiba. Ben soğumak değil yaşadığım tüm olumsuzlukları bir ders olarak algılayıp atacağım adımları daha dikkatli atıyorum. Benzin konusuna gelince "Benzin 10 lira olsun" diyen kesime dert yanmalısınız buraya değil. Burası bir motosiklet forumu Aile konusuna gelince, sizi yeteri kadar tanıyan bir aileniz varsa tutkularınız'dan vazgeçmeyeceğinizi bilmesi gerekir ya da bunu onlara sizin kabul ettirmeniz gerekir. Yoksa herkes anasının oğlu mt07'ye binen'de CG'ye binende ikisi'de şeytan işi. İyi forumlar.

Alıntı fenerbahceli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buna benzer sebeplerden dolayı motosikletten soğuduğunuz oluyormu, "satayım kurtulayım" dediğiniz oluyor mu?
    Bazen bana oluyor. Satayım kurtulayım, diyorum. Sonra, motorum olmadığını hatırlıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)