Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

moto lastık

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 250r
    pulsar 200ns için diablo rosso 2 tavsiye edermisiniz fazlamı kacar 200luk motora uygunmudur birde Michelin Pilot Power 2 CT önerdi bayi
    hangisini daha uygun olur sizce kullananlar ve başka onerisi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim
    levend84 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı yqeren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar 200ns için diablo rosso 2 tavsiye edermisiniz fazlamı kacar 200luk motora uygunmudur birde Michelin Pilot Power 2 CT önerdi bayi
    hangisini daha uygun olur sizce kullananlar ve başka onerisi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim
    kardeşim,ANLAŞ marka lastiklerede bak derim,bende kullanıyorum pulsarda kullanan arkadaşlarımda var.viraj ve fren kabiliyeti iyi lastiklerin,fiyatlarda hesaplı bütçeni zorlama,işini görür, yerli üretim.

tekerin düz bassın kazasız sürüşler.

http://www.anlas.com/product/?TIP=Mo...d&DESEN=&EBAT=

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Fiyat çok iyi..
    Performans da iyiyse, kaçırmayın bu fikri

Ama, kış için şu tahliye kanallı olan modeller tercih edin. Yoksa da, linkteki de kötü değil.

Alirdim..

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    anlas kötü mitas iyi

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anlaş yazın gayet başarılı, bi yamuğunu görmedim, fakat kışın işler baya bi değişiyor. Daha sabah mesela, virajda hafif yatınca, hani belki biraz abartı olacak ama, lastiğin kenarlarında ki dişilerin sekmesini hissettim nerdeyse.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    motora uymasına uyar da, janta uyar mı? onu kontrol etmeden alma.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    metzeller lazertek

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    Bende CBF 250 için MİTAS MC 50 aldım şuan yolda hem fiyat hem de kullananlar memnun fazla ödemeye gerek.Kullanım olarak sakin kullanırım ve asla yağmurda kullanmam yani bana yeter fiyat havale ile birlikte 391TL. Lastikdeposundan aldım.

Adana dan selamlar kazasız belasız sürüşler...
    Hayırlı Cumalar...

Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motora uymasına uyar da, janta uyar mı? onu kontrol etmeden alma.
    hocam sordugum sey jant boyut falan değil kullananlar tavsıye edermı bu lastıklerı ve pulsar için fazlamı olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

hocam ben yagmur camur anlamam her sartta kullanırım bana kaymayacak birsey lazım biraz daha kaliteli ne tavsiye edersin
    endurocu adayı :D

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Ben pulsarı 20.000 km metzeler lasertec ile kullandım. Çok memnun kaldım. Pirelli diablo rosso 2 çok iyi bi lastik. Neden fazla kaçsın öyle bi mantık yok. Bütçen varsa rosso al tabiki. Bütçem sıkıntı diyorsan bi tık uygun fiyatlı olan michelin pilot street, onun da bi tık uygunu metzeler lasertec, sonraki tercihin 400 liraya mitas mc 50. Gerisini boşver kardeşim benim tavsiyem bu şekildedir. Pirelli diablo rosso 2 800 tl, michelin pilot street 700 tl, metzeler lasertec 650 tl, mitas mc50 400 tl. Bütçene hangisi uyuyorsa onu tercih etmelisin. taktıracağın zaman mutlaka balans yaptır. Balans yapmayan lastikçiye taktırma
    yqeren bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben pulsarı 20.000 km metzeler lasertec ile kullandım. Çok memnun kaldım. Pirelli diablo rosso 2 çok iyi bi lastik. Neden fazla kaçsın öyle bi mantık yok. Bütçen varsa rosso al tabiki. Bütçem sıkıntı diyorsan bi tık uygun fiyatlı olan michelin pilot street, onun da bi tık uygunu metzeler lasertec, sonraki tercihin 400 liraya mitas mc 50. Gerisini boşver kardeşim benim tavsiyem bu şekildedir. Pirelli diablo rosso 2 800 tl, michelin pilot street 700 tl, metzeler lasertec 650 tl, mitas mc50 400 tl. Bütçene hangisi uyuyorsa onu tercih etmelisin. taktıracağın zaman mutlaka balans yaptır. Balans yapmayan lastikçiye taktırma
    tavsiye için teşekkürler zaten lastıklerı bajajın kendı servisinde taktırıcam
    endurocu adayı :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)