Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda cbr250 2017 ne zaman gelir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Başlıkta belirtildigi gibi bu konu hakkında fikri olan varmi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    2018'de gelecek

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2018'de gelecek
    rr danmı r dan mı bahsediyorssun

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    2017 cbr250r absli gelebilir 250rr da 2018 de gelir

250rr 2018 deyimi neden mis o? Bende gelecekte gidip alacam diye bekliyorum..

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alırsın ama ...
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2017 cbr250r absli gelebilir 250rr da 2018 de gelir
    R euro 3 olarak geliyor, abs yok.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    gelirse ekime
    jimi_hendrix, wing41 ve hayat2teker bunu beğendiler.

Baya bi konuşulmuştur herhalde ama ben açıkçası hâlâ tam anlamıyla tartışılmadığını düşünüyorum elbette benim gibi düşünen çok kişi vardır. Herneyse konumuza dönelim bu cbr250rr Türkiye'ye gelmicek deniliyor ama hiç biride çıkıp euro4 emisyonu olayının şuanda geçerli olup olmadığını kontrol etmiyor yani kısaca bu cbr250rr ın bu sene içerisinde ülkemize gelme ihtimali hiç mi yok yoksa bu hondanın kendi pazarında eski aletlerini elden çıkarma planı mı? Benim düşünceme göre bu sene içerisinde ülkeye muhakkak gelecektir yoksa genç nesilden çok yatırım kaybeder çünkü şuanda r25 gibi piyasa lideri motor var. Honda ne yapar eder bu sene ülkeye sokar o motoru belkide bayadır absli euro4 e uygun üretime başladı euro4 e uygun olmasıda çift eksoz daki dönüşümden kaynaklanıyor olabilir yorumlarınızı bekliyorum (yeniyim)

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı Bekir33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baya bi konuşulmuştur herhalde ama ben açıkçası hâlâ tam anlamıyla tartışılmadığını düşünüyorum elbette benim gibi düşünen çok kişi vardır. Herneyse konumuza dönelim bu cbr250rr Türkiye'ye gelmicek deniliyor ama hiç biride çıkıp euro4 emisyonu olayının şuanda geçerli olup olmadığını kontrol etmiyor yani kısaca bu cbr250rr ın bu sene içerisinde ülkemize gelme ihtimali hiç mi yok yoksa bu hondanın kendi pazarında eski aletlerini elden çıkarma planı mı? Benim düşünceme göre bu sene içerisinde ülkeye muhakkak gelecektir yoksa genç nesilden çok yatırım kaybeder çünkü şuanda r25 gibi piyasa lideri motor var. Honda ne yapar eder bu sene ülkeye sokar o motoru belkide bayadır absli euro4 e uygun üretime başladı euro4 e uygun olmasıda çift eksoz daki dönüşümden kaynaklanıyor olabilir yorumlarınızı bekliyorum (yeniyim)
    Mesele euro 4 değil özel izinlerle bazı modeller euro 3 olarak satılmaya devam edecek bu demek oluyor ki isteler 250rr ı getirip satarlar ama istemiyorlar.

Alıntı Bekir33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En son Barkin abi mevcutta getirilmis modelleri, yani 2016'da ulkeye ithalati olan motosikletleri 2017de de euro3 olarak getirmeye devam edilcek dedi. Fakat yeni cikan veya ilk defa ithalati yapilacak modeller icin euro4 sartlarinin zorunlu kilindigini da ekledi. Hondanin otomobil pazarini inceledigimizde hic bir yeni model icin Turkiyeye getirmek icin caba gostermiyorlar. Uzun suredir ilk defa yeni kasa civic zamaninda geldi. 2017 oncesi avrupa fuarlarinda da euro4 250rr gormedik (kacirmadiysam). Bu sebepten oturu 2017de gelmesi dusuk bir ihtimal gibi.

Bu honda yamaha vs yaptığı da gösteripte elletmemek gibi bir şey. Stunt, sorun istememek değilde bana az sanki Türkiye'nin ilerleyişinde gençleri kışkırtarak yaptırım uygulamaya çalışıyorlar gibi geldi neyse hayırlısı olsun kokusu çıkar bi kaç haftaya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Gelirse cbr 250r çift silindirli fiyatı 21 den aşağı gelmez
    Euro 4 abs çift silindir
    Hep maliyet

Motosikleti
    CBR 250 R
    Ciddi ciddi bu soruyu soruyormusun ?
    Hadi onu geçtim ciddi ciddi cevap yazıyorsunuz !
    İki gün önce bir arkadaşımız alıp sahilde fotosunu buraya yüklemedimi ?
    Millet rodajı bitirdi neredeyse eskidi diyip satıcak siz ne zaman gelir diyorsunuz

Hayırlısı olsun ...

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı MeLaNq0Liq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet rodajı bitirdi neredeyse eskidi diyip satıcak siz ne zaman gelir diyorsunuz

Hayırlısı olsun ...
    Kardeş konu ocakta açıldı

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    Alıntı MeLaNq0Liq adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hayırlısı olsun ...
    kim almış? ne zaman? nerde foto? bi link varsa hayrına atıver dostum? 2 değil 5 günlük konulara baktım bulamadım?

Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesele euro 4 değil özel izinlerle bazı modeller euro 3 olarak satılmaya devam edecek bu demek oluyor ki isteler 250rr ı getirip satarlar ama istemiyorlar.
    250rr euro3 bile değil hondanın 250 cc yetenek kupası yarışlarında kullandığı motorun asya sokaklarına uyarlanmış halidir 250rr

Motosikleti
    Dominar 400
    Alıntı diablof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim almış? ne zaman? nerde foto? bi link varsa hayrına atıver dostum? 2 değil 5 günlük konulara baktım bulamadım?
    burada paylaşmıştım

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    Alıntı Tinto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum cbr 250 rr konuşuluyor diye okudum. teşekkür ederim yinede.

cbr 250r milyar yıldır var zaten. cbr 250 rr geldi zannettim ben

kolay gelsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)