Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Fuarı İçin Nerde Kalınır?Nasıl Gidilir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Bi İzmirli olarak bu sene hayatımda ikince kez İstanbul'a geleceğim,geliş nedenim malum fuar, O şehirde pek bir tanıdığım yok haliyle o şehri hiç ama hiç bilmiyorum.Amacım iki gün fuarı gezmek kalan sürede de uygun olursa ve denk gelirse Galatasaray'ın bir maçına gitmek. Şimdi sorum bu plan çerçevesinde bana önerebileceğiniz güvenli ve makul kalınacak yer ve kaba taslak yol güzergahları,Bide unutmadan İstanbul'u hiç bilmeyenlerin araba ile gelmeleri pek önerilmiyor bende büyük ihtimal arabasız gelecem. Bu konuda kaba taslak yorumlarınızı öğrenebilirmiyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Öğretmenevleri en uygun konaklama yerleri oluyor. Küçük Çekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Bakırköy bölgesindeki öğretmenevlerini ve size uygun otelleri araştırabilirsiniz. Bu saydığım bölgeler fuara yakın ilçeler oluyor. Haritadan da keşfedebilirsiniz. Bir tane de akbil edinirseniz, rahat rahat İstanbul'u da fuarı da gezersiniz. Maç için pasolig çıkarmak gerekiyor diye biliyorum. O konuyu araştırmak lazım.

Buradayken bir sorunununuz ya da ihtiyacınız olursa da bana ulaşabilirsiniz. cihanyildiz53@gmail.com Telefonu numaramı da verebilirim.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gecelik kiralık daire ler var 50 tl civarı onlarda kalabilirsin sahibinden de ilanları mevcut onlara bakabilirsin bakırköy merkezde yine gecelik pansiyonlar var bu noktalardan ulaşım da son derece kolay olur.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Dünya Ticaret Merkezi'ne hafif metro ile ulaşım rahat, onun güzergahında bir yerde kalabilirsin.
    Bunu söylediğime üzgünüm ama, ben İstanbul dışından gelen birine sahibinden.com üzerinden günlük ev kiralamasını öneremem. Başta güvenlik, güvenilirlik gibi sebeplerden ötürü.

Öğretmenevi çok güzel tavsiye, Bakırköy civarında varsa bakabilirsin, gayet rahat olur.
    Bir de bu fırsat sitelerinde İstanbul otelleri de oluyor, biraz daha tuzlu da olsa en azından belli bir standartta konaklamış olursun. Geceliği 80-90TL civarlarına güzel oteller var.
    Otelden fuara sonra nasıl gidicem diye düşünürsen de, akıllı telefonuna "Trafi" isimli uygulamayı kur, seçtiğin noktalar arasında nasıl toplu taşıma ile seyahat edebileceğini gösterir. Yine en güzeli hafif metro olacaktır senin için.
    Metrobüs bir çok İstanbullu tarafından bir çok konuda önerilse edilse de, ne adam akllı bir yere yakınlığı vardır E5'in ortasında kalırsın, ne de insan gibi yolculuk yapabilirsin. Raylı sistemleri tavsiye ederim.

son olarak, lanet gelsin böyle Galatasaray'dan. sabır dilerim maç için.

emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    Güvenli ve makul konaklama seçeneği için http://www.booking.com/ senin için en iyi opsiyon. hem akıllı fırsatlardan ekonomik oda bulabilirsin hem yorumlardan nasıl bi yer olduğunu öğrenebilirsin. bir de istanbul'da turizm diplerde olduğu için iyi fiyatlar bulabiliyorsun. fuarın olacağı yer ile stad farklı taraflarda o yüzden raylı hatları kullanmanı öneriririm (tramvay-metro)

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan

Cevaplar için teşekkürler.Büyük ihtimal öğretmen evi yada polis evlerinden birinde kalacağım velakin. Şubatın 24-25 ine bilet almayı planlıyorum ve büyük ihtimal otobüsle geleceğim,24 sabah İstanbulda olacağımı varsayarsak bu İstanbul otagar,Alıbeyköy,Dudullu, Hadımköy yada Kurtköy şeylerinden hangisinde ineceğim.Bulunduğum noktada fuar alanına nasıl geleceğim kısaca bir özet size zahmet.

Motosikleti
    X-Max 250
    Eğer üniversite öğrencisiyseniz üniversitelerin misafirhaneleri de çözüm olabilir. İstanbul Üniversitesi'nin Avcılar'daki yerleşkesinde misafirhane var, günlüğü 25 tl kahvaltı dahil. Detaylı bilgi isteyen mesaj atabilir.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    günlük evlerin saatine 50 tl alırlar enelde 1 gece icin 200 den asagı bulamassın e 200 veripte otelde kalmak daha mantıklı olur.

fuara yakın yerlerde oteller yada misafirhaneler bul fakat şimdiden yer ayırtki fuar zamanı o civarda bos yer imkansıza yakın olurn

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    100 liraya filan sisli osmanbey taraflarinda bulabilir ben 1 ay once tutmustum

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    yenibosna taraflarında bir otel bakmanı tavsiye ederim,yürüyerek bile fuara gidebilirsin,metro ve metrobüs güzergahı önünden geçtiği için her yere ulaşımın kolay olur,,ayrıca istanbul burası kalacak yer bulman sorun olmaz merak etme geldiğin günde yer bulabilirsin korkma,,ben olsam yenibosnada ucuz yollu küçük ev tipi ötellerden oda bakarım,neticede istanbula gününü otelde geçirmeye gelmiyorsun,gündüz dışarda olup sadece gece yatmaya gelececeğin otele çok para vermek mantıksız

yenibosnaya gel orda sor bir esnafa burda uygun bir otel veya oda nerde bulurum diye ,yardımcı olurlar sana endişelenme

her gün senin gibi yüzbinlercesi gelip gidiyor istanbula

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkisi için de değmez şubatın soğuk havasında. Ne dandik fuarımsı şey için ne de dandik Galatasaray için..

Boşver vazgeç daha güzel şeyler için planlar yapabilirsin..
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Alıntı Gurnarsson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi İzmirli olarak bu sene hayatımda ikince kez İstanbul'a geleceğim,geliş nedenim malum fuar, O şehirde pek bir tanıdığım yok haliyle o şehri hiç ama hiç bilmiyorum.Amacım iki gün fuarı gezmek kalan sürede de uygun olursa ve denk gelirse Galatasaray'ın bir maçına gitmek. Şimdi sorum bu plan çerçevesinde bana önerebileceğiniz güvenli ve makul kalınacak yer ve kaba taslak yol güzergahları,Bide unutmadan İstanbul'u hiç bilmeyenlerin araba ile gelmeleri pek önerilmiyor bende büyük ihtimal arabasız gelecem. Bu konuda kaba taslak yorumlarınızı öğrenebilirmiyim.
    Çok yerinde bir öneri. Gelebiliyorsan uçakla gel.
    Bilmeyen biri için İstanbul'da otomobil kullanmak tam bir işkence. Bütün mahallelerin tek bir girişi ve çıkışı var ve mahalle içlerindeki yollar tek yön. Yanlış yola girince, dönüşü kaçırınca geri dönmek mümkün değil. Kilometrelerce yol gidip ana yoldan tur atıp anca dönebiliyorsun. Gideceğin yere gelince park yeri bulmak çok zor. Günün her saati trafik sıkışık. Sabah ve akşam saatleri ise tamamen kilit.

İstanbul içinde en iyi ulaşım motosikletten sonra metro ve metrobüs. Zaten fuara ve galatasaray stadına metro var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

Esenler otogarında inersen metro ile fuara doğru gidebilirsin.
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Beylikdüzünde x bir sabit gittiğim günlük apart otel konsepti,metrobüs durağı dibinde. Bu arada günlüklerin 50 60 fiyatlarına inanmayın onlar kısa konaklama hep yalan haber. 2 gün kalıcaksanız 200 tl gitti diye düşünün. Fuar ulaşımı ise metrobüs. Yardımcı olabileceğim bişeyler varsa sorabilirsin.

"16 otomobil markası İstanbul Auto Show 2017’e katılmıyor!"

motosiklet fuarı katılımı nasıl olur?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)