Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motor Alcam

Motovento
    REKLAM ALANI
    GÖKTÜRK99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125
    Kardeşim bende bu sene 18 ime girecegim. Bende ayni senin doneminden gectim . Kucuk yaslardan beri motosiklet hastasiyim. Benim ehliyetimi almama 4 ay kala yeni ehliyet yasasi cikti ve cikar cikmaz a1 ehliyetimi cebime koydum. Ondan sonra yavas yavas ekipmanlarimi aldim ve en sonunda motorumu aldim ( Babam saolsun ). Ama o donemde en onemli sey kendine guvenmen. Eger guvenin yoksa kesinlikle alma. Guven dediysem " lan ben bu motoru surerim ne varki bunda " demek degil. Guven dedigimiz olgunluk. Olgun oldugunu arkanda insanlarin seni bekledigini ve onunde koca bir gelecek oldugunu bilebilecek olgunluktaysan al. Ailen razi degilde sen cok israr ediyosun diye tamam derlersede sakin alma. Aileden onemli hicbirsey yok su dunyada. Ne motor ne araba ne de arkadas. Ailen arkandaysa kabul ediyorlarsa al. Alincada hep onlari dusunerek sür motoru. Hicbirzaman onlara o pismanligi yasatma. Tabi bu elimizde degil ama olabildigin kadar dikkatli ol diye diyorum . Eger cebinde 10 bin tl varsa bunun 2 bin ini ekipmana ayir kardesim. Ehliyetini almayida ihmal etme. Ornek bir motorcu olman dilegiyle...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 evo sp
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım güzel kardeşim, 16 yaşında temel okul eğitimi verdimi devlet verdi, Türkçeyi nasıl kullanacağımızı öğrendik mi? Öğrendik. Tüm kelimeler büyük harf ile başlamaz, ayrıca "alcam" değil "alacağım" denir. Yazım kurallarına topluma açık yerlerde düzgün kullanalım, ülkelerini ve bağımsızlıklarını kaybeden ülkelerin geçmişinde önce dillerini kaybettikleri görülür. Sen karşıdakilere dilinle saygı gösterki insanlarda sana daha çok yardımcı olsunlar. Bu da (da ayrı yazılır) sana bir abinden nasihat olsun.
    Kırmızı yerler de ayrı yazılmalıdır.
    pea ve Cihan53 bunu beğendiler.

ufak cc yle başlamak iyidir. boş alanda bol bol temel egzersiz yapmanı tavsiye ederim. üstüne otur gazı açınca gidiyor bunu bebekler bile yapar. mesele durabilmek ani birşey çıkınca yanından sıyrılabilmek vs. onun için boş alanda basit çalışmalar çok önemlidir . alacağın motorun servisi , bol yedek parçası olsun satarkende seni uğraştırmasın

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Bir endurom var çocuklar
    haydi sür sür
    Asfaltta mıcırda iyidir !
    Acaba nedir nedir ?!
    Gariban enduro denince akla..
    Tamam şimdi buldum !
    Hemen onun adı gelir
    Xtreme max 150 !

Sonu pek kafiyeli olmadı ama işte neyse.
    mostro ve Crenox bunu beğendiler.

Alıntı kanoburda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırsın ki Dîvânü Lugati't-Türk
    Sanırsın ki Kaşgarlı Mahmut
    Halbuki mübarek Darkcity2000
    ))))
    :D Güldürdün Kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

Alıntı GÖKTÜRK99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bende bu sene 18 ime girecegim. Bende ayni senin doneminden gectim . Kucuk yaslardan beri motosiklet hastasiyim. Benim ehliyetimi almama 4 ay kala yeni ehliyet yasasi cikti ve cikar cikmaz a1 ehliyetimi cebime koydum. Ondan sonra yavas yavas ekipmanlarimi aldim ve en sonunda motorumu aldim ( Babam saolsun ). Ama o donemde en onemli sey kendine guvenmen. Eger guvenin yoksa kesinlikle alma. Guven dediysem " lan ben bu motoru surerim ne varki bunda " demek degil. Guven dedigimiz olgunluk. Olgun oldugunu arkanda insanlarin seni bekledigini ve onunde koca bir gelecek oldugunu bilebilecek olgunluktaysan al. Ailen razi degilde sen cok israr ediyosun diye tamam derlersede sakin alma. Aileden onemli hicbirsey yok su dunyada. Ne motor ne araba ne de arkadas. Ailen arkandaysa kabul ediyorlarsa al. Alincada hep onlari dusunerek sür motoru. Hicbirzaman onlara o pismanligi yasatma. Tabi bu elimizde degil ama olabildigin kadar dikkatli ol diye diyorum . Eger cebinde 10 bin tl varsa bunun 2 bin ini ekipmana ayir kardesim. Ehliyetini almayida ihmal etme. Ornek bir motorcu olman dilegiyle...
    Çok Teşekkür Ederim Okurken Daha Çok Bilgi Sahibi Oldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:22 ----------

Alıntı mostro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın Yüzüne Vurmayın :D

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı mostro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @mostro : Düzeltme için teşekkür ederim.
    @TheDark : "Adamın Yüzüne Vurmayın", aynen devam diyorsun...
    mostro bunu beğendi.
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

Crenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    The Dark kardeş oynadığın oyunlardan şekilli şukullu yazmak alışkanlık olmuş sende. Aynısını ben de ilkokul 3'te falan yapıyordum. Bir daha Türk Dili ve Edebiyatı dersinde ingilizce hocasını falan düşleyeceğine dersini dinle olur mu? İleride sana çok yararı olacak bu yazım kurallarının emin ol.
    Youtube Channel:
    https://youtube.com/cihankocofficial

Şekilli Şukullu Yazmakla Alakası Yok Alışmışım Bikere Kimseye Bunu Yargılamak Düşmez Görüşlerinize Açığım Ama Seviyesini Öğrenmenizi Tavsiye Ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

Belki seni rahatsız edebilir ama alışkanlık kusura bakma kardeşim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

Alıntı Crenox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    The Dark kardeş oynadığın oyunlardan şekilli şukullu yazmak alışkanlık olmuş sende. Aynısını ben de ilkokul 3'te falan yapıyordum. Bir daha Türk Dili ve Edebiyatı dersinde ingilizce hocasını falan düşleyeceğine dersini dinle olur mu? İleride sana çok yararı olacak bu yazım kurallarının emin ol.
    Bu arada kardeşim ingilizce diye yazılmaz o. İngilizce diye yazılır.

Alıntı TheDark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağdan Soldan Bilgi Topluyorum
    Hangi yaris motoru sorusuna cevap degil ama surda bi seyler var: http://www.motosiklet.net/forum/moto...usunceler.html

Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi yaris motoru sorusuna cevap degil ama surda bi seyler var: http://www.motosiklet.net/forum/moto...usunceler.html
    Teşekkür Ettim Eyw

ernaltnts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx
    Sana telefon alcam, ellemeli.

emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    Ducati XDiavel S öneririm. Çok hızlı değil ama okula rahat gidip gelebilirsin.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım güzel kardeşim, 16 yaşında temel okul eğitimi verdimi devlet verdi, Türkçeyi nasıl kullanacağımızı öğrendik mi? Öğrendik. Tüm kelimeler büyük harf ile başlamaz, ayrıca "alcam" değil "alacağım" denir. Yazım kurallarına topluma açık yerlerde düzgün kullanalım, ülkelerini ve bağımsızlıklarını kaybeden ülkelerin geçmişinde önce dillerini kaybettikleri görülür. Sen karşıdakilere dilinle saygı gösterki insanlarda sana daha çok yardımcı olsunlar. Bu da (da ayrı yazılır) sana bir abinden nasihat olsun.
    Yazın ele verir talkımı kendi yutar salkımı ata sözüne tam uymuş. Anlattığın mevzuya bak kullandığın rumuza bak.
    Not:1- verdimi değil verdi mi
    2- gösterki değil göster ki
    3- abinden değil ağabeyin den :::)))
    TheDark bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    100 beygirden az olmasın.Pelin Su güler sana yoksa.

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    valla kardeşim al bi cg keyfine bak.. sonra dip basık yapar yan yan gezerik beraber.. ayıqtın?

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir endurom var çocuklar
    haydi sür sür
    Asfaltta mıcırda iyidir !
    Acaba nedir nedir ?!
    Gariban enduro denince akla..
    Tamam şimdi buldum !
    Hemen onun adı gelir
    Xtreme max 150 !

Sonu pek kafiyeli olmadı ama işte neyse.
    ya o deği de, sen Husqvarna dan inince nasıl mondiale biniyorsun, insan boşluğa düşmüş hisseder kendini?

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 beygirden az olmasın.Pelin Su güler sana yoksa.
    :D Haklısın kardeşim :D

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    önüne gelen motora başlıcam diyo sen yavaş başla koçum hadi boş yapma

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)