Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motor Alcam

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi Forumlar Öncelikle Ben Motor Almayı Düşünyorum Açıkcası Bu Motor Konularında Yeni Bi Kardeşinizim. Sağdan Soldan Bilgi Topluyorum Herneyse... Alacağım Motor 125cc ve Racing Olsun İstiyorum Birçok Motor Modeli Var Ama Benim İçin En İyisi Nedir? Çünkü Ben Bu Motorla Hergün Okula Gideceğim Sonuçta Sizce Ne Almalıyım
    Xavosa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    evet evet okula gidip geleceksen mutlaka racing olmalı
    hayat2teker, Osm@n ve killingroad bunu beğendiler.

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    Motosiklet.net kötülüme timini göreve davet ediyorum
    Uğur Gündüz ve Jemand bunu beğendiler.

Cbr 125 yzf 125r ve peugot 103 ninja

Bütçe ne kadar bunu belitirmisin acaba

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Hergun okula gidip gelmende sorun yok.
    Bende ss motorumla her gun ise gidip geliyorum. Zevk, sevgi meselesi.
    Bize yasini soylersen elimizden geldigince yardimci oluruz.

Yaptığımızın Yanlış Olduğunun Farkındayım Diğer Motor Türleri Beni Cezbetmiyor

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    NeDeN CeZbEtMiYoR¿
    mesmeyut bunu beğendi.

Alıntı Xavosa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hergun okula gidip gelmende sorun yok.
    Bende ss motorumla her gun ise gidip geliyorum. Zevk, sevgi meselesi.
    Bize yasini soylersen elimizden geldigince yardimci oluruz.
    İlgin İçin Teşekkürler 16 Yaşımdayım Motorlara Karşı Büyük Bi İlgim Var Video Falan İzliyorum Elimden Geldikçe Takip Ediyorum Ama Hangi Motoru Alsam Bilemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Alıntı TamGazDevam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NeDeN CeZbEtMiYoR¿
    Racing Hoş Duruyor Bilmiyorum Özellikle Kuyruk Kısmı Beni Benden Alıyor Tarzıda Hoşuma Gidiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

10.000 Tl Civarı

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Yzfr125,cbr125

Motosikleti
    Yamaha R25
    Simdi oncelikle 16 yasinda buraya gelip tecrubeli abilerinden fikir almak istemen, arkadas "gazina" gelmeden mantik pesinde kosman cok olgun bir davranis.

Bence sahsi motorunu almadan once surusle ilgili videolari bol bol izlemen, egitim alabiliyorsan alman, cevrede surebilecegin cc olarak dusuk, otomatik motorlarla bos alanda donus, fren gibi pratikler calismalisin.

16 yas motosiklet icin ideal bir yas ama trafige cikmak icin degil. Bunu unutmamalisin. Yasinin kucuk olmasi motosiklet surmeyecegin anlamina da gelmiyor. Tabi kullanma diyenleri dinlemedigin kadar " motor al da basalim kanka " diyenleri de dinlememelisin.

Gelisiminin kontrolu senin elinde.
    16 yasinda bilincli bir sekilde gelisirsen ileride herkesden bir adim onde olursun. Acele etme.

18 yasina kadar bu surecleri atlatip ehliyetini aldiktan sonra tekrar burada ne yapacagini bilir sekilde motor tavsiyeleri vermeyi severek yaparim.
    Simdilik forumun arama bolumunde 125 lik ss lerle ilgili bol bol arastirma zamani.
    Sevgin daim olsun.
    Cihan53 ve TheDark bunu beğendiler.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı TheDark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptığımızın Yanlış Olduğunun Farkındayım Diğer Motor Türleri Beni Cezbetmiyor
    Boşuna anlatmayın, anlamayacak. :D Bende tutturmuştum cbr250 cbr250 diye kendimi yirttim. :D Bir tek o hosuma gidiyordu ss tarzi haricinde hicbir motora dönüp bakmiyordum. Kimseyi dinlemedim 2014 yilinda cift farli bir cbr250 aldim. Hevesimide aldim ama sunu soyliyim 600cc nin altinda ss tarzi motosikletlerin hepsi yalan. Gitmiyor etmiyor bosu bosuna yamuk yumuk duruyorsun ustunde ses desen o da yok :D egzoz takiyor bazilari oluyor sana ciyak ciyak bisey. Naked kullandiktan sonra ben cbr filan tanimadim acikcasi. Oyle soyliyim. Iyi karar ver benim gibi olma. :D
    mostro bunu beğendi.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    pulsar rs 200 cuk oturur

Alıntı Xavosa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Simdi oncelikle 16 yasinda buraya gelip tecrubeli abilerinden fikir almak istemen, arkadas "gazina" gelmeden mantik pesinde kosman cok olgun bir davranis.

Bence sahsi motorunu almadan once surusle ilgili videolari bol bol izlemen, egitim alabiliyorsan alman, cevrede surebilecegin cc olarak dusuk, otomatik motorlarla bos alanda donus, fren gibi pratikler calismalisin.

16 yas motosiklet icin ideal bir yas ama trafige cikmak icin degil. Bunu unutmamalisin. Yasinin kucuk olmasi motosiklet surmeyecegin anlamina da gelmiyor. Tabi kullanma diyenleri dinlemedigin kadar " motor al da basalim kanka " diyenleri de dinlememelisin.

Gelisiminin kontrolu senin elinde.
    16 yasinda bilincli bir sekilde gelisirsen ileride herkesden bir adim onde olursun. Acele etme.

18 yasina kadar bu surecleri atlatip ehliyetini aldiktan sonra tekrar burada ne yapacagini bilir sekilde motor tavsiyeleri vermeyi severek yaparim.
    Simdilik forumun arama bolumunde 125 lik ss lerle ilgili bol bol arastirma zamani.
    Sevgin daim olsun.
    Peki Teşekkürler Değerli Yorumunuz İçin Ama Siz Bi 125cc Alsaydınız Ne Alırdınız ?

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Xavosa'nin dedigine aynen katılıyorum..
    Önceliği ehliyet ve kendini geliştirmeye ver..
    Hele yaşın itibariyle, bir karşı cins görünce ya da rica edince gaza gelme olaylarında çok önemli hususlar bunlar..
    Bazen bir prens
    Bazen de bir katil oluverirsin..
    Dikkat et ;)

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xavosa'nin dedigine aynen katılıyorum..
    Önceliği ehliyet ve kendini geliştirmeye ver..
    Hele yaşın itibariyle, bir karşı cins görünce ya da rica edince gaza gelme olaylarında çok önemli hususlar bunlar..
    Bazen bir prens
    Bazen de bir katil oluverirsin..
    Dikkat et ;)
    Aynen Öyle Teşekkürler

Motosikleti
    Yamaha R25
    Sana soylediklerimden sonra burada verecegimiz her tavsiye seni kisa vadede motosiklet almaya itecektir. Muhtemelen kafana koymus bir durumdasin. Ben sana ben olsam sunu alirdim dersem sunu al demisim gibi dusuneceginden motosiklet adi vermek istemiyorum. Bunlari kendin arastirip bilgilenerek bulmalisin. Ve dedigim gibi aceleye hic gerek yok.

Ben 23 yasinda ilk motorumu aldim ve istedigim motorun basligina bir sey yazilmis mi diye saat basi sayfa guncelliyordum. Hele sen daha 16 yasindasin, ilgini anliyorum.
    Ama iste sabretmekten baska mantikli bir hareket yok
    killingroad ve TheDark bunu beğendiler.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Arkadaşım güzel kardeşim, 16 yaşında temel okul eğitimi verdimi devlet verdi, Türkçeyi nasıl kullanacağımızı öğrendik mi? Öğrendik. Tüm kelimeler büyük harf ile başlamaz, ayrıca "alcam" değil "alacağım" denir. Yazım kurallarına topluma açık yerlerde düzgün kullanalım, ülkelerini ve bağımsızlıklarını kaybeden ülkelerin geçmişinde önce dillerini kaybettikleri görülür. Sen karşıdakilere dilinle saygı gösterki insanlarda sana daha çok yardımcı olsunlar. Bu da (da ayrı yazılır) sana bir abinden nasihat olsun.
    hayat2teker, Osm@n ve espresso bunu beğendiler.

kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Sanırsın ki Dîvânü Lugati't-Türk
    Sanırsın ki Kaşgarlı Mahmut
    Halbuki mübarek Darkcity2000
    ))))

r6 yakışır kardesim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)