Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tiger 250 zincir Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    Arkadaşlar motorum şu an depoda yatmakta ve yavaş yavaş sorunlu gördüğüm parçaları almaya başladım..kısmetse toplayacağım..benim motora nasıl zincir almalıyım? haliyle uygun ve kaliteli bieşey almak istiyorum..oringli zincir almamı önerirmisiniz bu motora? mesela bu linkte ki oringli zincir iyimidir? yada tavsiye edebileceğiniz zincir var mı?

http://www.motoay.com/urun/tiger-250...ncir-gold.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    dostum merhaba,

bir çok yerde okudum sfr nin de çakması var diye. ona dikkat etmeni öneririm.

ayrıca sadece zincir alma, ön arka dişli ile komple değiştir derim eğer imkanın varsa.

onun haricinde iş gören bir marka. ben rebel de kullanıyorum 520 sini. memnun kalırsın umarım

Motosikleti
    Bir Süre Yok
    Alıntı diablof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum merhaba,

bir çok yerde okudum sfr nin de çakması var diye. ona dikkat etmeni öneririm.

ayrıca sadece zincir alma, ön arka dişli ile komple değiştir derim eğer imkanın varsa.

onun haricinde iş gören bir marka. ben rebel de kullanıyorum 520 sini. memnun kalırsın umarım
    linkteki markanın kötü olmadığını belirttiğiniz değil mi?öyleyse alıcamkısmetse...bende önceki sahibi dişlilerini yeni değiştirmişti nerdeyse sıfır gibi..herşeydejn feragat ederim ama şu aktarma organlarından asla..
    4 teker hastası,2 teker aşığı,tek teker hayali

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    sfr çin malıdır. ama iyi bir zincirdir.

ama onun da çakması var ona dikkat edin demek istiyorum. yoksa sfr kullanılabilirsiniz. sorun çıkaracağını zannetmiyorum.

ha ben japon malı alayım derseniz did markadan şaşmayın. ama çok pahalı bir zincir.

Motosikleti
    Bir Süre Yok
    Alıntı diablof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sfr çin malıdır. ama iyi bir zincirdir.

ama onun da çakması var ona dikkat edin demek istiyorum. yoksa sfr kullanılabilirsiniz. sorun çıkaracağını zannetmiyorum.

ha ben japon malı alayım derseniz did markadan şaşmayın. ama çok pahalı bir zincir.
    cevabın için teşekkür ederim did marka alamıcam gibi görünüyor dediğiniz gibi sfr marka bakıcam
    4 teker hastası,2 teker aşığı,tek teker hayali

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)