Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

fuarı beklemek mantıklı mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 250r
    yakın zamanda bir motor almayı planlıyorum ikinci elde 7.000 e kadar sıfır olursa 12.000 civarına kadar cıkabılırım
    bakındıgım motorlar ise bajaj pulsar 200ns yamaha wr125x yamaha mt125 honda cbr125 gibi modeller
    ama içimde enduro motorlara karsı hep bir ilgi var ancak fiyatlar yuksek ve kaliteli iyi gorunen bulmak zor
    sizce fuarı bekleyeyım mı nu modellerde indirim olurmu beklemem gereksız mı olur yoksa yorumlarınız için simdiden tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Yeni model kaygım yok şu an ki modeller bana fazlasıyla yeter dersen beklemeden al.Malum zırt pırt her şeye zam geliyor.Ben öyle yaptım.Yeni özelliklerde gözüm yok yeni model zammına verecek param yoktu. Zorlaya zorlaya cbr250 aldım 2016 model sıfır.ama kişisel fikir tabi.Yanibaşkalarını düşüncelerini pek önemseme.Kendin karar ver bence.Onun parası vardır keyfi bekler yeni sürümü zam koymaz ama sen zorlanacaksındır iki üç grenaj için veya başka özelliklere gerek duymazsan al bence.Ben gerek duymadım şu anki cbr bana tamamen yeteceğini düşündüm aldım kardeşim

Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı TossunPaşaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni model kaygım yok şu an ki modeller bana fazlasıyla yeter dersen beklemeden al.Malum zırt pırt her şeye zam geliyor.Ben öyle yaptım.Yeni özelliklerde gözüm yok yeni model zammına verecek param yoktu. Zorlaya zorlaya cbr250 aldım 2016 model sıfır.ama kişisel fikir tabi.Yanibaşkalarını düşüncelerini pek önemseme.Kendin karar ver bence.Onun parası vardır keyfi bekler yeni sürümü zam koymaz ama sen zorlanacaksındır iki üç grenaj için veya başka özelliklere gerek duymazsan al bence.Ben gerek duymadım şu anki cbr bana tamamen yeteceğini düşündüm aldım kardeşim
    artık sabrım kalmadı zaten :D ama her kafadan bir ses cıkıyor emin olamıyorum bir turlu ama haklısın. bu arada hayırlı olsun motorun yenı mı aldın bilmiyorum ama
    endurocu adayı :D

Bajaj pulsar 200ns alacaksan bekle absli modeli gelecekmiş.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yeni aldım kardeşim teşekkür ederim hep beraber kazasız belasız inşallah.İlk motorun olucaksa beklemek gereksiz bence.Zaten önceden sahip olduğun bi kalite yok değiştirmeni daha iyileştirmeni sağlıcak bişi yok şu anki piyasadakilerde ihtiyaçlarını ve isteklerini tam karşılıyorsa eğer alınca mutlu olucaksan ah be keşke şu da olsaydı bekleseydim demiceksen al gitsin.Zamdan zumdan etkilenmezsin fıtı fıtı binersin ben o düşünceyedeyim

Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı j0hnwick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj pulsar 200ns alacaksan bekle absli modeli gelecekmiş.
    gelen modelde eminim 10.000 den asagı gelmez
    endurocu adayı :D

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Şu an her geçen gün fiyatlar artacak diye bak.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı yqeren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelen modelde eminim 10.000 den asagı gelmez
    yeni model abs siz 8.900 tl sıfırı pulsarın
    senın gıbı bende endro ıstıyorum yenı model crf 250l rally için kapora verdim 18.500 tl uzerınden mart ayını beklıyorum kedi gibi
    yenı modellerın hepsı zamlı gelecek bende şuan pulsar 200 ns var 6 aylık 3900 km de cok memnunum ama arada araziyede girmek ıstıyorum maalesef bu motorla olmuyor oyuzden satıyorum ekstraları da var düşünürsen özelden yazabılırsın
    ALLAH gönlüne göre versin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)