Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Satış İçin Sigorta

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar benim motosikletimin sigorta süresi bitti şimdi ben motosikleti satıcam sigorta olmadan satış yapılmıyor tek satış için sigorta yapmakda istemiyorum bişey duydum satış içn sigorta yapılyormuş böyle birsey varmı satıştan sonra düşüyormuş ve ücreti pahalı değilmiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    alalaaa arkadaşın motorun trafik sigortası bitmişti hatta 2 ay yenilemeden dolaştı ve daha sonra sattık 0 makina aldık onada en baştan sigorta yaptırttık.yada ben bi noktayı atlıyorum.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Kardeşim sigorta olmadan satış olmuyor diye biliyorum ya

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Asikurt68 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim motosikletimin sigorta süresi bitti şimdi ben motosikleti satıcam sigorta olmadan satış yapılmıyor tek satış için sigorta yapmakda istemiyorum bişey duydum satış içn sigorta yapılyormuş böyle birsey varmı satıştan sonra düşüyormuş ve ücreti pahalı değilmiş
    bu kadar dert etme kardeşim,ilk başta sigorta yapacaksın,sonra noter satışını verdikten sonra noter 1suret alana 1 suret satana verdiği''kat'i araç satış sözleşmesini'' sigorta yaptırdığın yere götüreceksin ve paranı alacaksın 10tl kesinti olabilir.aynı gün içinde hallet bu işleri.

SweentLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sigorta olmadan satış yapılabiliyor diye biliyorum

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar dert etme kardeşim,ilk başta sigorta yapacaksın,sonra noter satışını verdikten sonra noter 1suret alana 1 suret satana verdiği''kat'i araç satış sözleşmesini'' sigorta yaptırdığın yere götüreceksin ve paranı alacaksın 10tl kesinti olabilir.aynı gün içinde hallet bu işleri.
    teşekkrüler birde benim muayene tarihide gecti 3-4 aydır kullanmıyorum motoru satmam için muayene de olacak muayene için sigorta şartmış aynı gün çerisnde halledebilirmiyim acaba

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Asikurt68 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkrüler birde benim muayene tarihide gecti 3-4 aydır kullanmıyorum motoru satmam için muayene de olacak muayene için sigorta şartmış aynı gün çerisnde halledebilirmiyim acaba
    tuv den muayene randevusu al,sabah 10-11 gibi,sabahtan ilk sigortayı yaptır muayeneye gir sonra notere git.motorda sıkıntı varmı fren? sinyal? aydınlatma vs. direksiyonda boşluk?ön arka teker göbek bilyaları?hortumlar? aman haa lifte alıp kontrol ediyorlar,otomobil gibi inceliyorlar dikkat et,muayeneye gitmeden önce bir ustaya göster.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tuv den muayene randevusu al,sabah 10-11 gibi,sabahtan ilk sigortayı yaptır muayeneye gir sonra notere git.motorda sıkıntı varmı fren? sinyal? aydınlatma vs. direksiyonda boşluk?ön arka teker göbek bilyaları?hortumlar? aman haa otomobil gibi inceliyorlar dikkat et.
    sıkıntı yok gibi ama gitmeden elden geçirim zaten teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)