Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

R25 için lastik seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı Kokusmusadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler rosso 2 lastik yazlıkmı kışlıkmı? yaz icin ayrı kış icin ayrı lastik kullanmak daha mantıklı değilmi?
    Yaz lastiği hocam. Şu anda kullanamadığım, lastiği yaza doğru alacağım için şimdiden fikir oluşsun diye açtım. Tabi ki öyle. Yazlık lastikler kışın kullanılmamalı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Yaklaşık 13 bin km dir pilot var. Hiçbir sorun yasatmadi. Rosso ile yol yapmadım o yüzen kıyaslama yapamicam. Nisan sonu 890 tl ye almıştım. Hala taş gibi lastikler

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Valla rossolar her kuruşunu hakediyor. İnanılmaz yumuşak ve yol tutuşu şahane lastikler. Tek bir kusuru var, hamuru fazla yumuşak, ufak cam parçası, ufak demir parçası vs falan topluyor arada.
    Benim lastikler hiç patlamadı ama arada arka lastiği kontrol ederken ufak cam kırıklarının lastiğe girip gömüldüğünü birkaç sefer gördüm.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Memory42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende mc50 soft düşünüyorum,tavsiye edenler var çabuk ısınıp zemine sarılıyor. Ayrıca rossodan %40 daha ucuz düşünün..
    mc 50 soft pist lastiği kıvamında bir lastik, fiyatı da rosso 2 den pahalı.
    Uygun fiyatlı olan mc 50.
    Tekrar edeyim 480 tl civarına geliyor mc50 nin takımı. Başlarda markaya ön yargıyla yaklaşan arkadaşım, bu paraya bu lastik bedava yorumunda bulundu ki kendisi kolay kolay bir şeyi beğenmez Eğer ki imkanın olursa; hamuru daha yumuşak, daha sportif karakterli bir lastik olan rosso2 ye yönelebilirsin. İki lastik de mutle eder. Michelinin verdiği kötü kuru zemin performansı ve hamurunun sert olması nedeniyle o paraları haketmediğini düşünüyorum.
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    RS 200
    Alıntı nTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaz lastiği hocam. Şu anda kullanamadığım, lastiği yaza doğru alacağım için şimdiden fikir oluşsun diye açtım. Tabi ki öyle. Yazlık lastikler kışın kullanılmamalı.
    Benimde bilgim olmadıgı icin konuya dalış yaptım Kış lastigi olarak öneri alabilirmiyiz beyler

Normal şartlarda rosso II ve pilot street arasındaki farkı ancak virajlara sağlam yatarak giren veya pistte zaman geçiren biri anlayabilir diye düşünüyorum. R 25 ile commuting yapıyorsanız rosso II e fazla para vermek mantıklı değil. Çünkü ömrü daha az.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)