Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motorumu gasp etmeye calisan serefsizler!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar bugun karagumruk civarindan motorumu gasp etmeye calisan kisiler motoru kenara cektirip kask cikar diyen arkadaslar hakkinda suc duyurusunda bulundum.yarin sabah gerekli mercilerce kamera kayitlarinin incelenmesi için elimden geleni yapicam bakalim oyle kolay oluyormu motor gasp etmek.

butun forum arkadaslarima saygilar bu kısıler forumda oldugunu dusunuyorum.o yuzden konu acma geregi duydum
    Mengu16, espresso, kahveisteyen ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Adalet yerini bulur inşallah.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Bu duydugum 3. olay.. acikcasi cok tedirgin oluyorum bu durumdan.. benide takip etmisler otopark gorevlimiz dikkat etmis..
    O an buyuk ihtimalle bi faydasi olmaz ama kendimce kendimi korumak adina kickboxa gidiyorum.. bide sprey mi almak lazim..
    Ama tedirginlik uyandiriyor acikcasi..

Gecmis olsun fehmi..

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Geçmiş olsun. Sakinleştikten sonra olayı bir anlatırsan seviniriz.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Motorunuzun yanında cop taşıyın arkadaşlar, gasp veya saldırıya uğrarsanız direkt olarak çenesinin uç kısmına sürtüp geçecek şekilde vurun, anında amele sümüğü gibi yere yapışacaktır vurduğunuz kişi. elinde belinde silah varsa kullanamaz.
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunuzun yanında cop taşıyın arkadaşlar, gasp veya saldırıya uğrarsanız direkt olarak çenesinin uç kısmına sürtüp geçecek şekilde vurun, anında amele sümüğü gibi yere yapışacaktır vurduğunuz kişi. elinde belinde silah varsa kullanamaz.
    Tamam.....
    Quad87 ve yetkina bunu beğendiler.

karakola gittim ve olayi anlattim verilen cevap su:kardesim darp varmi calinan bir sey varmi ?? 2 sinede hayir dedim. ozaman bosuna ugrasma gecmis olsun dediler ama hala istersen yarin savciliga suc duyurusunda bulun dediler mahkemelerde ugrasirsin dediler....illaki malimiza canimiza mi zarar gelmesi lazim bir tutanak bile tutmadilar!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

ama o arkadaslar pesinizi birakmicam yarin gidicam kendimde sizide ugrastiricam mahkeme mahkeme
    Maslak bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam.....
    Deneyebilirisin Çünkü genelde gasp ve saldırı niyetinde olan kişiler yalnız veya silahsız olmaz. Savunma amaçlı kullanımında bence sakınca yoktur. Trafikte saldırıya uğrayan bi dünya motorcu var, saldırganların bir çoğu en az 2 kişi ve silahlı oluyor. Böyle durumda linç edilmeyi beklemek aptallık olur. Böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız, saldırganlara da "Tamam..." dersiniz onlarda sizi dövmezler.
    DarkWheel, berk_cglr, bulut59 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı ceymier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karakola gittim ve olayi anlattim verilen cevap su:kardesim darp varmi calinan bir sey varmi ?? 2 sinede hayir dedim. ozaman bosuna ugrasma gecmis olsun dediler ama hala istersen yarin savciliga suc duyurusunda bulun dediler mahkemelerde ugrasirsin dediler....illaki malimiza canimiza mi zarar gelmesi lazim bir tutanak bile tutmadilar!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

ama o arkadaslar pesinizi birakmicam yarin gidicam kendimde sizide ugrastiricam mahkeme mahkeme
    Sen yenisin galiba :D
    sheriff87 bunu beğendi.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

seninkini caldilar bulunmadi dimi :((
    Kula Bela Gelmez Hak Yazmadikca; Hak Bela Yazmaz Kul Azmadikca Hak Kuldan İntikamini Kul İle Alir Dini İrfani Bilmeyen bunu kul Etti sanir
    Bari Emri Olmayinca Sanki Yaprak mi Kipranir

Motosikleti
    cıks
    geçmiş olsun , olay ın devamı nasıl gelişti...gasp neden yarım kaldı? brezilyaya döndük yeminle

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    seninkini caldilar bulunmadi dimi :((
    bence bulunuk

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bulunuk
    Yoksa sen mi çaldın ?
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoksa sen mi çaldın ?
    bu aralar ben

Motosikleti
    Yamaha MT-25

Adalet yerini bulmuş

Görüyorsunuz, bir vatandaşımız daha kendi adaletini kendisi sağlamaya çalışmış.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Tenha ve tekin olmayan yerlerden/muhitlerden geçmemeye çalışın, geçmek zorunda kalırsanız hızlı olun. El kol eden önünüze atlayan olursa yavaşlamadan kaçın. Sağ ön taraftan fren manetine vurulacak olan tokata karşı dikkatli olun.

İmza; 90 yıllarda kuştepe, çağlayan dere vs bölgelerinde motor kullanan biri

Olay sahibi arkadaş ayrıntıları anlatırsa daha iyi olur.
    ufukt, Maslak ve crxforever bunu beğendiler.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HOcam adamları biliyomusun kim olduklarını sadece video olmuyor diye biliyorum , nasıl oldu da kaca bildin ne dedilerde durdurdular seni olayı tam anlatsana dostum başına gelen olursa örnek olur

Motosikleti
    joymax 250, R25 mat gri
    Olayı ayrıntısı ile anlatırsanız bize de tecrübe olur. Videoyu yükleseniz yada bir görsek

Motosikleti
    Alıntı Maslak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HOcam adamları biliyomusun kim olduklarını sadece video olmuyor diye biliyorum , nasıl oldu da kaca bildin ne dedilerde durdurdular seni olayı tam anlatsana dostum başına gelen olursa örnek olur
    Benim başıma bir şey gelmedi ki? yani o videodaki elemanı kastediyorsanız ben değilim. Gasp olayı değilde, geçen yaz 3-5 kişi sataşmıştı, bir laf dalaşı oldu sadece böyle büyük bir şey başıma hiç gelmedi. Eğer ki gelirse o an da yapmam gereken ne varsa yaparım. Diğer motorcu arkadaşlara da tereddüte düşmeden gerekeni yapmalarını tavsiye ederim.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tenha ve tekin olmayan yerlerden/muhitlerden geçmemeye çalışın, geçmek zorunda kalırsanız hızlı olun. El kol eden önünüze atlayan olursa yavaşlamadan kaçın. Sağ ön taraftan fren manetine vurulacak olan tokata karşı dikkatli olun.

İmza; 90 yıllarda kuştepe, çağlayan dere vs bölgelerinde motor kullanan biri

Olay sahibi arkadaş ayrıntıları anlatırsa daha iyi olur.
    90lı yıllarda kuştepe taraflarında mı oturuyodunuz olcay abi
    HONDA

#BZ3082

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)