Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kartal Sahil Yolunda Cinayet Girişimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Haberden anladığım kadarıyla motosikletli arkadaşlarla araç sürücüsü tartışıyor, sonra araç sürücüsü hırs yapıp arkadan takip edip ilk fırsattada çarpıp kaçıyor, şuan 1 tanesi hafif yaralanmayla atlatırken diğer arkadaş yoğun bakımda yatıyor, fakat yoğun bakımda yatan kişinin ilk zamanlarda çekilen görüntüleri var daha sonradan kötüleşip yoğun bakıma alınmış. Dikkat etmek lazım böyle öküzlere

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Allah acil şifalar versin...

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    ha dağdaki terörist ha bu onun bunun çocuğu hiç bir farkı yok. İdam en kısa zaman da gelip kasten adam öldürme girişimde bulunanları da kapsamalı.
    özgürgenc bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    İdam'ın böyle insalık dışı hareketleri önleyecegini pek zannetmiyorum. Ama bence'de böyle insanlara getirilmeli diye düşünüyorum.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    lüks araçmış... yani bulsalar da ceza vermezler

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Her yer kamera değil mi o sahil yolunda? Mutlaka aracın plakasına ulaşmışlardır. Yakalanması mahkemeye çıkartılması bu tür davranışlara teşebbüs edilmemesi açısından çok önemli.

Çıkartılacak ders: Trafikte kavga etmeyin...

Acil şifalar dileğiyle...

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı peruwasa12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=P2BK...ature=youtu.be

Haberden anladığım kadarıyla motosikletli arkadaşlarla araç sürücüsü tartışıyor, sonra araç sürücüsü hırs yapıp arkadan takip edip ilk fırsattada çarpıp kaçıyor, şuan 1 tanesi hafif yaralanmayla atlatırken diğer arkadaş yoğun bakımda yatıyor, fakat yoğun bakımda yatan kişinin ilk zamanlarda çekilen görüntüleri var daha sonradan kötüleşip yoğun bakıma alınmış. Dikkat etmek lazım böyle öküzlere
    Arkadaşım bu haberi foruma koyduğun için çok teşekkür ederim. Yoğun bakında olan gencin babası benim eski iş arkadaşım. Yaklaşık 17 - 18 senedir görmüyordum. 5 yıl aynı fabrikada çalıştık( filtre sanayi a.ş. de). Böyle açı bir olay neticesinde olsa bile görmüş gıyaben eski güzel günleri yad etmiş oldum. Yaralı gence buradan acil şifalar dilerim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)