Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Randevusuz ehliyet ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    musclegent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar selamlar

Ben Ankara da oturuyorum ve sertifikamı yeni aldım , Ankara'daki randevular Mayısa kadar yolu var ...

Çevre illerden randevusuz olarak ehliyet alma şansımız var mı erkenden gitsek ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı musclegent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar

Ben Ankara da oturuyorum ve sertifikamı yeni aldım , Ankara'daki randevular Mayısa kadar yolu var ...

Çevre illerden randevusuz olarak ehliyet alma şansımız var mı erkenden gitsek ?
    bursada erkenden ordan olunca alabiliyorsun
    musclegent bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbf150
    Kızılcahamam yada Beypazarını denedinizmi
    musclegent bunu beğendi.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Belirli sayıda randevusuz sıra olduğunu biliyorum. Sabah erkenden gidip sıra almaya çalışın. Gece saatlerinde randevu almaya çalışın. Daha erken tarihe atabiliyor.
    musclegent bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Ben bir tanıdık vasıtası ile bu gün aldım.Ama orada yine randevusuz olanlar vardı.Ben bekledim randevusuna gelmeyen birinin yerine beni aldı sağ olsun.Biri işe gireceğim ehliyet lazım diye rica etti memurlar yaptılar işlerini.Yine bir doktor vardı onunda randevusu yoktu onuda hallettiler.Fakat evraklarınızı tam ve düzenli yapın birde memur bu eksik şu eksik dedirtmezseniz 10 dakka araya alabilir.
    musclegent bunu beğendi.

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Adana da ayni durum mart ayina kadar yer yoktu. Tanıdık polis buldum bugun gittim aldim bende. Sertifikam dun çıktı bugün aldim cok şükür
    musclegent bunu beğendi.

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Geceye kadar takip et iptal olan randevular bi anda sisteme düşüyor. Sertifikayı aldıktan 2 gün sonraya randevu almıştım böyle. O da araya haftasonu girdiği için yoksa ertesi güne de çıkardı kesin.
    musclegent bunu beğendi.

musclegent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    2017 nin 2. ayına var ankarada zaten napcan şimdi alıp motor mu sürcen

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Öylede geçen hafta sonu gibi havalar denk gelirse hayıflanırız sonra.Aklında olacağına cebinde olsun.

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbulda ben gittiğimde vermemişlerdi en yakın 1,5 ay sonraya almıştım onuda kaçırınca 1,5 2 ay daha beklemek zorunda kaldım he bu arada kullandım mı motor kullandım evrakları hep yanımda taşıdım ne olur ne olmaz diye Allah'tan sorun olmadı şuanda ehliyetide aldım.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    2014 kasımda sıfır motor aldım.plaka ruhsat işleri için muameleci eflak ve boğdanı da isteyince kendim yapmaya kara verdim.girdik internet e o danedir. sayfa bile açılmıyor.T.C numaramı bütün eşe dosta akrabaya verdim sabah 9 da en az 10 kişiyle saldırıyoruz.yok kardeşim yok. tam bir hafta uğraştık artık eş dost telefonlarıma bakmıyor.ben vazgeçtim eski motorum için app plaka yaptırmıştım takmaya fırsat olmadan motoru satmıştık onu taktım işe gidip geliyorum.biliyorum yasal değil doğru bişey değil ama şartlar bunu gerektiriyordu.zaten polis beni hiç durdurmaz herzaman full koruma gezerim.en son cezamı İzmit İsmet paşa stadının ordan geçerken radara girdim 79km/h ile oda 5 sene önceydi.neyse bir gün hanım aradı sana randevu aldım yarın saat 2 de orada ol dedi.tabi yarın ben bir saat önce gittim.in cin top oynuyor.4 tane polis kardeş ayrı ayrı masalarda oturuyor cep telefonuyla oynuyorlar.kapının üstünde de numara yazan tabela kapalı bende rahatım nasıl olsa benim randevum saat 2 de.aradan yarım saat geçti arasıra bana bakıyorlar ama bir hareket yok.sonra birinin misafiri geldi.oturup sohbet ettiler.onun kapıya kadar yolcu etti dönerken göz göze geldik.abi sen ne bekliyorsun dedi bir saattir.plaka ruhsat işlemleri için randevum vardı çağıracaksınız diye sıramı bekliyorum dedim.polis kardeşim güldü gel abi gel ne sırası dedi.ben hala saf saf benim randevuma daha yarım saat var başkasının hakkını gasp etmeyelim diyorum.2 dakkada getirdiğim evraklara göz attı plaka basımı için bir evrak verdi git hemen plakanı bastır buraya dön dedi .uçarak gittim plakayı bastırıp geri gelmem yarım saatimi aldı.gereken ödemeyi yaptım. ruhsatımı aldım toplam en fazla bir saatimi aldı.çıkarken çay ocağının önünden geçiyordum.içimden geldi hepsine birer nescafe söyledim.sonra öğrendimki çaycı 20 tl karşılığı randevu satıyormuş.randevu bulamayan arkadaşlar bence şubeye gidip bir şanslarını denesinler.

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Ben B sınıfına a2 ekleyecektim direksiyon sınavına gireceğim tarih belli oldu . Direksiyon sınavına 2 hafta kala felan ben emniyetten randevu mu aldım . Direksiyon sınavından 1 hafta sonrasına aldım. Direksiyon sınavını geçtim kurs amcamındı zaten o hafta evraklarımı aldım gittim ertesi günü işlemi yaptım 3 gün sonra eve ehliyet geldi başıma böyle geleceğini biliyordum o yüzden tavsiyem erken alın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)