Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet sürmenin seksten zevkli olması

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Motor sürerek sex yapmaya gitmek gibisi yok diyip konuyu kapatıyorum 😀
    ekremcelik00 ve ozanturk bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı *,* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Bilim insanları seksten daha fazla zevk veren aktiviteyi açıkladı
    Alışverişin beyin üzerindeki psikolojik etkilerini inceleyen bilim insanları, bu aktivitenin seksten daha fazla zevk verebildiğini tespit etti.
    Gamma beyin dalgalarını inceleyen bilim insanları, araştırmaya katılan kişileri ‘ilhamlı’ ve yalnızca ortama göre ya da modaya uymak için alışveriş yapanlar olarak iki gruba ayırdı.
    İncelemelerin sonucunda ‘ilhamlı’ alışveriş yapanların yüzde 84’ünün turunu bitiren Formula 1 yarışçısının edindiği kadar bir hazza ulaştığı ve diğer alışveriş yapanlardan iki kat daha mutlu olduğunu saptadı.
    İkinci gruptakilerinse zihinsel ve bedensel olarak alışveriş yaptıkları her 10 dakika için yüzde 30 daha fazla yorgunluk hissettiği gözlendi"
    O zaman mağazaların deneme kabinlerinde neden uzun kalındığı belli oldu,

Ulen şaka maka boşalma olayı varsa,başkasının denediği pantolonu giymemek lazım
    ekremcelik00, bursalıali ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alışverişin beyin üzerindeki psikolojik etkilerini inceleyen bilim insanları, bu aktivitenin seksten daha fazla zevk verebildiğini tespit etti.
    Gamma beyin dalgalarını inceleyen bilim insanları, araştırmaya katılan kişileri ‘ilhamlı’ ve yalnızca ortama göre ya da modaya uymak için alışveriş yapanlar olarak iki gruba ayırdı.
    İncelemelerin sonucunda ‘ilhamlı’ alışveriş yapanların yüzde 84’ünün turunu bitiren Formula 1 yarışçısının edindiği kadar bir hazza ulaştığı ve diğer alışveriş yapanlardan iki kat daha mutlu olduğunu saptadı.
    İkinci gruptakilerinse zihinsel ve bedensel olarak alışveriş yaptıkları her 10 dakika için yüzde 30 daha fazla yorgunluk hissettiği gözlendi"
    şöyle diyelim o zaman: uzun bir motor seyahatinde sonra partner ile çılgınlar gibi alışveriş yapıp motorla sex yapmaya gitmek.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    kıyas kabul etmez. ama hangisi olduğunu söylemiyecieeem.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    nc750x
    Her ikiside aynı şey sayılmaz mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

Doğru ama zaten dikkat et motosiklet sahibiysen ve sürekli biniyorsan alışveriş hiç eksik olmaz
    "Önemli olan acil durumda ne yapacağını bilerek sürmek değil, acil duruma hiç düşmeyecek şekilde sürebilmektir."

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Arkadaş niye elma ya da armuttan birini seçmek zorunda kalalım ki . Proteinsiz de yaşanmıyor vitaminsiz de, karbonhidratsız da. Hiç biri diğerinin yerini dolduramıyor . Yok illaki bir seçim yapmak zorundasın diyorsanız ;
    1- paraşüt atlayışı (yerine bambi jamping de olabilir)
    2- seks
    3- iki teker sürüşü , derim . Paraşütle atlarken seks olur mu derseniz , ikisini bir arada deneyemediğim için bilmeden yazmak istemiyorum .
    Yapma imkanını bulabilecek her arkadaşıma paraşüt sporunu özellikle tavsiye ederim. Uçağın kapısından kendinizi boşluğa bıraktığınız anda hissettikleriniz tarifi imkansız bir duygu . Yaşamayınca anlatılamıyor. Sanıyorum bir kaç ay önce motorunuzdan ne kadar zevk alıyorsunuz gibi bir
    başlık açılmıştı. Bu fakir orada kendi imalatım olan MOTO TERAPİ kavramını Siz kardeşlerimle paylaşmıştım. Gerçekten iki teker de çok tatlı. Şöyle
    tadımın biraz eksik olduğu anlarda bir kaç km lik MOTO TERAPİ sürüşü bendenize ilaç gibi geliyor . Bütün civatalarım fabrika ayarına dönüyor. Lakin
    üzerinde iyi uğraşılmış bir yarım saatlik seks her türlü iki tekere 5 çeker. Hiç bir zaman motorsuz ve sekssiz kalmamanız dileklerimle.
    levend84, zekeriyaimam ve SRDR KTM 390 bunu beğendiler.

en güzeli motorcu bir sevgili, tavsiye ederim.

beraber sürüyorsunuz... herşeyi...
    bursalıali, SRDR KTM 390 ve MrMud bunu beğendiler.

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş niye elma ya da armuttan birini seçmek zorunda kalalım ki . Proteinsiz de yaşanmıyor vitaminsiz de, karbonhidratsız da. Hiç biri diğerinin yerini dolduramıyor . Yok illaki bir seçim yapmak zorundasın diyorsanız ;
    1- paraşüt atlayışı (yerine bambi jamping de olabilir)
    2- seks
    3- iki teker sürüşü , derim . Paraşütle atlarken seks olur mu derseniz , ikisini bir arada deneyemediğim için bilmeden yazmak istemiyorum .
    Yapma imkanını bulabilecek her arkadaşıma paraşüt sporunu özellikle tavsiye ederim. Uçağın kapısından kendinizi boşluğa bıraktığınız anda hissettikleriniz tarifi imkansız bir duygu . Yaşamayınca anlatılamıyor. Sanıyorum bir kaç ay önce motorunuzdan ne kadar zevk alıyorsunuz gibi bir
    başlık açılmıştı. Bu fakir orada kendi imalatım olan MOTO TERAPİ kavramını Siz kardeşlerimle paylaşmıştım. Gerçekten iki teker de çok tatlı. Şöyle
    tadımın biraz eksik olduğu anlarda bir kaç km lik MOTO TERAPİ sürüşü bendenize ilaç gibi geliyor . Bütün civatalarım fabrika ayarına dönüyor. Lakin
    üzerinde iyi uğraşılmış bir yarım saatlik seks her türlü iki tekere 5 çeker. Hiç bir zaman motorsuz ve sekssiz kalmamanız dileklerimle.
    evet, onu da yaptılar. paraşütle atladıktan sonra havada cima edenlerin videosunu izlemiştim.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet, onu da yaptılar. paraşütle atladıktan sonra havada cima edenlerin videosunu izlemiştim.
    Ohaaa desene kombo yapmışlar,,hem adrenalin hem orgazm...

Kesin doğacak bebe pilot olur ahanda yazdım buraya...
    mombohunter ve bursalıali bunu beğendiler.

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohaaa desene kombo yapmışlar,,hem adrenalin hem orgazm...

Kesin doğacak bebe pilot olur ahanda yazdım buraya...
    sorma ya daha neler var neler.
    bursalıali bunu beğendi.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorma ya daha neler var neler.
    Nerde var reis
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Yok abi ben almayayım. Havada hatun ile haşır neşir olurkene paraşütü açmayı unutarak yere direk iniş yapmaktan korkarım. Her bi şey zamanında,
    zemininde.
    levend84 ve SRDR KTM 390 bunu beğendiler.

Motosikleti
    ......
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerde var reis
    Havada kerkinmek´te sıkıntı tövbe tövbe..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:53 ----------

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok abi ben almayayım. Havada hatun ile haşır neşir olurkene paraşütü açmayı unutarak yere direk iniş yapmaktan korkarım. Her bi şey zamanında,
    zemininde.
    Haklisin ali abi,ayakların yere değmesi lazim...
    bursalıali bunu beğendi.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Havada kerkinmek´te sıkıntı tövbe tövbe..
    Hayat monotonlaşınca farklı heyecanlar arıyor millet herhalde

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    motosiklet sürmek tamam zevkli ama şahsen narin, sıcacık bir karşı cins vücudunu hiçbirşeye değişmem. bu tür olaylar başımıza haftada birkez, ayda birkez filan denk geliyor. ha tabi siz evlisinizdir, düzenli cinsel yaşamınız vardır ve artık hep aynı kişiyle aynı şeyleri yapmaktan ister istemez sıkılmış olabilirsiniz. motosiklet daha zevkli bir hal alıyor olabilir. düzenli olmayan bir cinsel yaşama sahip olanlar için motosiklet kapının önünde deposunda benziniyle çalıştırılmayı bekliyor, yani biryere kaçtığı yok
    SRDR KTM 390 bunu beğendi.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    2 zamanlının verdiği zevk hiç bi motorda yok o yağlı benzinin kokusu egsozdan çıkan o duman hele viraja girdiğindeki alınan o zevk dehşet bişi :D
    zekeriyaimam bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ötv.siydi, Mtv.siydi, ekipmanıydı, eğitimiydi, bakımıydı, yedek parçasıydı, kaskosuydu, trafik sigortasıydı zaten hep sex..

Motosikleti
    ......
    Ulen çözdüm olayi..

Demek bu drift ve cegeci gençler seleyi boşuna streç ile kaplamiyormuş,boşaldiğinda sıvı,motordaki titreşimin etkisiyle akip gidiyor..
    tommygun bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    İkisinide yapmak daha keyifli

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ulen çözdüm olayi..

Demek bu drift ve cegeci gençler seleyi boşuna streç ile kaplamiyormuş,boşaldiğinda sıvı,motordaki titreşimin etkisiyle akip gidiyor..
    Streç film condom etkisi de yaratıyor olabilir
    levend84 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)