Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sas-tec ws impatec korumalar

Motovento
    REKLAM ALANI
    neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Arkadaşlar ikisi arasında bir fark varmı. Tech90 sastec kullanıyodu sanki önceden şimdi impatec e geçmişler. Mont ve pantolonun korumalarını degiştiricemde hangisini tercih etmem gerek bilmiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sas-tec alman markası. Eski bir marka. Ürün yelpazesi çok geniş. Ürünleri CE sertifikalı.

Impatec Türk malı. Yeni bir marka. Ürün yelpazesi dar. Ürünleri CE sertifikalı.

Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Fiyat farkı iki kat neredeyse

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Tech90 impactec'leri Sas-tec ile aynı standartlara bağlı kalarak kendisi üretiyor. Yıllardır da kendi ürettikleri korumaları kullanıyorlar. İkisi arasında koruma seviyesi konusunda ciddi bir fark yok. İkisi de gayet güvenilir. Fiyatlar belki insanı bir tercihe sürükleyebilir. Tercih kısmı size kalmış.

Ben özel yapım kevlar polarımda Impactec, kışlık Richa montumda ve özel yapım deri montumda Sas-Tec kullanıyorum. İkisinin de sürüşe kattığı bir konforsuzluk yok. Henüz korumalarını test etme şansım olmadı. Umarım da uzun yıllar olmaz.
    ...garip... bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Anladım. Pantolon aldımda koruması rahat değil ve dandik montunkilerde öyle diz ve dirsek korumaları 40 tl ikisi beraber çok uygun geldi
    Ybr forever

...garip... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı neobirzenci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım. Pantolon aldımda koruması rahat değil ve dandik montunkilerde öyle diz ve dirsek korumaları 40 tl ikisi beraber çok uygun geldi
    Bende dirsek korumaları var üstadım dediğiniz gibi 45 liraya mı ne almıştım. Gayet yumşacık, rahatlık on numara. Güvenlik konusunda umarım hiçbirimizin deneme imkanı olmasın. Şahsen memnunum. Herkese kazasız sürüşler dilerim.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı neobirzenci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sas-Tec de Impac-tec de bulunduğu yüzeyin şeklini alan yumuşak bir poliüretan köpük malzemedir. Darbe aldığı bölgede hızlı sıkışarak sertleşir. Bu yüzden hem koruma hem de konfor konusunda ideal korumalardır. Fiyatları da gayet uygun denebilecek düzeyde.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Ozaman napıyoruz omuzları dizleri ve kalçaları ımpactec ile degiştiyoruz ve sadece 130 lira vererek güvenli ve rahat suruş yapıyoruz ����
    gursus bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)