Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni ve ilk Motorum için kilit önerileri :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Merhaba arkadaşlar yeni aldığım motorumu korumak için bir türlü marka model seçemiyorum sanki hepsi yetersiz gibi yeterli olanlarında fiyatları çok iyi ben motora 2 tane halat kilit 1 disk kilidi 1 de normal alarm takdırmak istiyorum 1 de brandayla korumayı planlıyorum bana model marka önerilerinde bulunurmusunuz

Halat kilitler için 100-150 TL
    Disk kilidi için 150 TL
    Branda için 150 TL

Bütçe düşünüyorum alarmıda motoru aldığım yerden takdırmayı planlıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    (o,o) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    Onguard 8016 Beast. Tavsiye ederim zincir kilit olarak.

musclegent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Halat kilidin bütçesini artırman lazım.

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Eger birini secersem parayi denklestirmeye falan calisicam ama secmek cidden cok zor eger tavsiyede bulunursan artiririm mecburen motorum daha onemli paradan

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı mchtckm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yeni aldığım motorumu korumak için bir türlü marka model seçemiyorum sanki hepsi yetersiz gibi yeterli olanlarında fiyatları çok iyi ben motora 2 tane halat kilit 1 disk kilidi 1 de normal alarm takdırmak istiyorum 1 de brandayla korumayı planlıyorum bana model marka önerilerinde bulunurmusunuz

Halat kilitler için 100-150 TL
    Disk kilidi için 150 TL
    Branda için 150 TL

Bütçe düşünüyorum alarmıda motoru aldığım yerden takdırmayı planlıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

branda için ayırdığın 150 lirayı 50 tl ye düşür,,50 tl ye branda var piyasada,hatta daha aşağı fiyatada var,çok para verme,ucuz olsun tinerciler üstüne yatmak için çalarlarsa canın acımasın al burda 27 tl ye varhttp://urun.n11.com/branda/luks-moto...Q&gclsrc=aw.ds

brandadan artırdığın 100 tl yi zincir kilide ekle 250 lira eder ve 250 tl ye Onguard ın 14 mm granit zincirini alabilirsin,14mm granit zincir ,diğer alacağın ucuz ince 10 tane zincire eşdeğerdir bilgin olsun

,150 tl lik disk kilidi gündüz kısa süreli parklarda işe yarar ,gece alarm özelliği olduğundan zincir kilide takviye amaçlı ancak işe yarar,,yanlız motoru gece zincirlerken kesinlikle sağlam bir yere ve motorun gövdesinden geçirerek zincirle,,komple kaldırıp götürmemeleri için
    ...garip... bunu beğendi.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Onguard 8016 Beast. Tavsiye ederim zincir kilit olarak.

Motosikleti
    Yamaha Crypton
    Ben de onguard 8016 diyeceğim. Oldukça ağır ve kalın bir zincir. Arka sepete attım o ağırlık yüzünden kayıp motordan düşmüşlüğüm var.
    http://urun.n11.com/kilit-ve-alarm/onguard-8016l-beast-zincirli-180cmx14mm-P142594681

Bir tane de 50 tlye branda aldım arkadaşların dediği gibi. Disk kilidi olarakta MTS alarmlı disk kilidi aldım 60 tl'ye.

N11'de sağda solda bazen kupon satanlar filan oluyor. Onlardan denk getirirseniz gayet uygun fiyata alırsınız. Ben 11.11 tarihinde almıştım. Kupon denk getirdim. Disk kilidi ve onguard'a toplam 295 tl vermiştim.

Hayırlı olsun motorunuz. Tekeriniz düz bassın inşallah.

...garip... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de Onguard aldım 14mm olanından 6 kilo, tek eksiği 110 cm , ama kalın elektrik direğine ön teker amortisöründen gayet şık bağlanıyor. u kilidi de arka zincir göbeğinden jant aralarından felan güzelce geçirdim mi, bi tane de onguardın u kilit şeklinde olanını aldım. Gayet kalın kalın kilitler ve ikisi birlikde 325 gibi bişeye gelmişti n11 de. tavsiye ederim gönül rahatlığıyla. branda gibi branda en son 85 lira felandı. Harika diye aldım, hiçbişey olmaz gibi gibi bi ümit. Kedi yırtamadı, başka şey yırtamadı. Rüzgarda kıvrılmış plakaya takılmış cırtttt. O sebepten branda işi makule bak üstadım için acımasın sonradan.

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Dediginizden alicam valla n11 deilde ben elden almak istiorum bi yer bulup alicam hemen cok saolun arkadaslar

Aquaium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07 MOTOCAGE
    Kardeşim biraz birikim yap, abusun rs1 detecto modeli riski sıfıra kadar indiriyor.
    Öneririm.
    İlk bakışta aşık oldun oldun adamım, yoksa ikinci bakışta kimin ne mal olduğunu anlarsın.

- BOB MARLEY

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    halat kilitlere vereceğiniz para boşa harcanmış para olur onlara vereceğiniz para yerine kaliteli kilit almak için kullanın o parayı...

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    Selam. Bende branda dusunuyorum baktiginiz brandalari veya brandasindan memnun olan arkadaslar linkiyle buraya atabilir mi?

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Dostum bu zincir kilitler çoook pahalı verilen paraya acıyorum ben doğrusu. 400-500 lira verirsen güzeli var ama 100-200 e çok kolay kesilen bir kilidi ancak alabiliyorsun. Ben kendi bulduğum yöntemi sana tavsiye edebilirim. Sanayilerde vinç zincirleri kullanılıyor. Güçlendirilmiş çelik kalın olanı inşaat makasıyla kesemezsin. Metreyle satılıyor ben taşımayacağım için baya kalın olanı aldım metresi 40 liraydı bir buçuk metre aldım. (uzun al mümkün olduğu kadar yanaşamadığın yerde kilitlemek kolay oluyor) Birde Buahaus'dan abus kilit aldım. Modeli marine 90/50 bu kilitten çok memnunum. İki üç senedir yağmur kar kış geçti üstünden ne paslandı ne çalışmasında bir sıkıntı oldu. Hakkatten Alman işi biliyor.

zincir bu siyah oluyor genelde :

kilit de bu :

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Hocam sen nerden aldin acaba zincirle abus kilidi bana yer soylebilirmisin eger bossan anlasip yaninada gelebilirim yeterki motorum guvende olsun

yusufbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    Dediginizden alicam valla n11 deilde ben elden almak istiorum bi yer bulup alicam hemen cok saolun arkadaslar
    Evin yakınsa Sirkeci de Onguard satılıyor.Ben ordan almıştım.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Hocam sen nerden aldin acaba zincirle abus kilidi bana yer soylebilirmisin eger bossan anlasip yaninada gelebilirim yeterki motorum guvende olsun
    tabu buyur gelde ben Ankara'dayım biraz zor olur sana.

Zinciri burada vinç satan bir yerden aldım. Kilit de n11de var

http://urun.n11.com/kapi-kilidi/abus...050-P100336211

önce kilit al sonra zinciri al zincirin iki ucunu birleştirince kilit yerine oturmayabilir. Deneyerek almakta fayda var. Bu kilidin bir güzelliğide zinciri araya sokunca makas yanaşacak yer kalmıyor. Hırsızlar için kötü tabi.

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    150 tl lik disk kilidi hiçbirşeyi korumaz haberin olsun. Bende vardı 4. ayında tırt etti çalışmayı bıraktı. Gidip 420 tl lik ABUS disk kilidi al. Şöyle düşün 150 tl lik 1 sene gidecek sana ama abus en az 2 sene gidecek. Hem daha kaliteli hem daha güvenilir. 2 seneye bölersen 420 tl yi aylık 1 2 paket sigaraya denk geliyor.

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Abus disk kilidi ile kardesin dedigi vinc kilidi mantikli suan otoparka koyuyorum butceyi arttirip alicam insallah herkese tesekkur ederim saolun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler