Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Kocaeli de üzücü haber...

Motovento
    REKLAM ALANI
    _chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Defalarca geçtiğim yol, nereden baksan 200-250 kere geçmişimdir. Bu yol karamürsel-gölcük(halıdere) ararasındaki çok virajlı bir yol. Art arda 5-6 viraj var, bazıları keskin, bazıları da uzun. Bir tanesi gün boyu güneş görmediği için asfalt çok soğuk olur. Aynı zamanda kamyonlar, tırlar ve otobüsler hep bu yolu kullanır, neredeyse günün her vakti kalabalıktır.
    Bu virajlardan geçerken ben hep süratimi düşürüyorum, çünkü hata yapmaya çok müsait. Sadece kendiniz de değil, arkadan gelen araçların da hata yapması çok olası. Bütün bunlar da yetmezmiş gibi bu virajların sonunda dik bir yokuş aşağı viraj ve bu yokuş virajında hemen bitişinde trafik ışıkları var. Yol değil atari pisti sanki. Her gün geçerim neredeyse bu yoldan çok üzüldüm..
    Her baharda ss çi arkadaşlar gelir bu virajlarda adrenalin yaparlar, umarım bu son olur.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Arkdaşlarının sevenlerinin başı sağolsun.

Kendinize çok dikkat edin..
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Son yorumdan sonra insan tehlikeli görülen virajlı yollarda da radar olsa keşke diye düşünüyor

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)