Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Kardeşliği

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kymco Agility 200i
    Ulaşım aracı olarak motosiklet kullandığım için bugün bir kez daha kendimle gurur duydum 😊 bugün açıköğretim sınavına yetişmek için izmir bornovadaydım. üniversite girişinde metronun hemen önünde kırmızı ışıkta bekleyen araçların arasından geçerken en önde 2 arabanın çok yakın durmasına rağmen geçerim yeaa diip devam ettim ve sağ tarafımdaki arabanın aynasına hafif şiddetle elcikle dokundurdum 1 metre kadar gidip durdum ve motorla geri geri geldim tam otomobilin şoföründen özür dileyecekken adam topcase bi yumruk attı bende napıyosun abi diyecekken arkamdan gelen cross motorlu bi arkadaş başladı şoföre sövmeye 😊 ne yumruk atıyorsun adamın motoruna yol verceksin tabi 2 teker o 2 teker canına mı kast ediyorsun şerit ihlali yaparak dedi sonrasında adam vın turizm 😂😂 bende arkadaşa korna ve el selamı ile teşekkür ettim. gercekten bir kez daha motosiklet kullandığım için çok sevindim ve sevincimi sizlerle paylaşmak istedim. cross cu arkadaşın beni haksız olduğum halde savunması ve adamın tapagaz kaçışını hiç unutmayacağım. izmirli cross cu arkadaş bornova metronun orda arabanın aynasına dokundurduğum ve adamın motosiklete attığı yumruğu arkadan görüp beni savunduğun için teşekkür ederim buraladaysan selam olsun sana 😊
    MrMud ve mavellen bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Cross'cudur aksidir, en büyük düşmanı taksidir
    shruikan, neobirzenci ve diablof bunu beğendiler.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Bi konusucam, yer yerinden oynayacak..
    Ama her dosta derim, ne yaparsanız yapın, haklı olma vasfını yitirmeyin;
    Sağdan geçmeyin, makas atmayin vs..
    Kazadir, olabilir ama ya ustune kırıp dusurseydi ve trafik akmaya baslasaydi?
    Otobüs altında ölen arkadaşlar var trafik ışığı beklerken.. haa, ölü ve haklı bir motosikletli kardeş olmak isteyene saygım sonsuz ama o kişi o an tek gordu kendini kaçtı, yarın başka bir motorluya emin olun bir hareket yapacaktır ya da yapmıştır. Korkaklar sinsidir..
    ;)

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hocam güzel anılar bunlar ama o adam motorcular maganda huoooo diyip çıkacak şimdi

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam güzel anılar bunlar ama o adam motorcular maganda huoooo diyip çıkacak şimdi
    Aynen sizden çıkaramadığı hırsı, başka bi kardeşimize patladı yada patlayacak muhtemelen.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    nası crosscuymuş o? crosscu dediğin arabanın yanından değil, üstünden geçer!
    MrMud bunu beğendi.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nası crosscuymuş o? crosscu dediğin arabanın yanından değil, üstünden geçer!
    Hocam yüksek müsadenizle bu sözü çalıyorum.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)