Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Otoparkta Motorunuzu sıkıştıranlar?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dublebas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150
    Açık otoparkı var oturduğum yerin, orda bir pencerenin oraya kilitliyorum.

Dibime yanaşıp sıkıştıranlar mı dersin, ben çıkar çıkmaz oraya araba çekenler mi dersin ( normalde oraya araba konmuyor çünkü bodrum kısmında oturan olduğundan onun yatak odası penceresine geliyor ben ise duvar kısmına koyuyorum.)

Kimseyle kavga etmekte istemiyorum ama zıvanadan cıkıyor bazen işler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    hocam ben bu tarz şeylerden çok çektim. aylardır araba nasıl park ediyorsa öyle park ediyorum. geçen arabacının biri geldi "motoru azcık köşeye alır mısın" dedi. "neden?" dedim. "araba girmiyor" dedi. "başka bir park yeri ara o zaman, o şekilde motorum sıkışacak" dedim. normalde ben ona gidip "arabanı azcık kenara al" desem umrunda olmayacak adam geliyor bana motoru çek diyor. hadee canım

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Oraya büyük bir kaldırım taşı koy. Hiç kimse arabasından inip taşı kenara çekmekle uğraşmaz.

Ülke hayvan dolu yemin ederim
    Kpss sinavinda polis okulun bahcedinde bulunan otoparkta arabamizin icindr oturmamiza izin vermiyor elemanlara hak verip(hayvanin biri arabanin icinde müzik acar filan diye...) bu sogukta arabamdan cikip disarilarda takiliyorum pat 30 dkka sonra iceriden sinava girenlerden biri cikiyor okul bahcesindeki traktor gibi calisan dizel clio yu calistiriyor klimayi aciyor 5 dkka sonra cabuk isinsin diye bide gaz veriyor
    Arkadas bu adam belkide yarin bigun biyerde bi memur olup bu öküzlüğüyle insanlari çileden cikaricak...
    Hayir bide neye yaniyorum biliyomusunuz elemani dövsem kanunlar karşısinda elemanı insan yerine koyup bizi suçlu bulacaklar

Motosikleti
    Pulsar NS150
    Artık Orman Kanunları geçerli oluyor ülkede sanırım, kim kimden daha güçlüyse...

Arabamın sol kapısını açamayacağım şekilde parkedenlerde var ne yapmak lazım? Birbirimizi vuracaz herhalde artık

Motosikleti
    Forza 250
    Sakın 4 teker sürücüleri ile böyle münakaşalara girmeyin. Motorunuzu park halindeyken devirip üstünden geçerler. Bizim memlekette kiminki daha büyük davası olduğu için ve onun arabası sizin motorunuzdan büyük olduğu için o otomatikman haklı ! Hele bir arkadaşımız araba gibi park ediyorum direk demiş abowww çok tehlikeli, direk üstüne çıkarlar, hatta karga tulumba kenara çekmeye çalışırken sinyalini felan kırarlar, devirirler.
    Arkadaşlar lütfen 3. Dünya ülkesinde yaşadığınızı unutmadan davranın, canınız sıkılmasın ;) Hadi bana eyv.
    Dublebas ve GB79 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar NS150
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakın 4 teker sürücüleri ile böyle münakaşalara girmeyin. Motorunuzu park halindeyken devirip üstünden geçerler. Bizim memlekette kiminki daha büyük davası olduğu için ve onun arabası sizin motorunuzdan büyük olduğu için o otomatikman haklı ! Hele bir arkadaşımız araba gibi park ediyorum direk demiş abowww çok tehlikeli, direk üstüne çıkarlar, hatta karga tulumba kenara çekmeye çalışırken sinyalini felan kırarlar, devirirler.
    Arkadaşlar lütfen 3. Dünya ülkesinde yaşadığınızı unutmadan davranın, canınız sıkılmasın ;) Hadi bana eyv.
    Ben de bu hale geldim, arabamı çizdiler bir şey yapmadım, motora hiç karışmıyorum artık yerime parkederse paşa paşa başka yer arıyorum ne yapayım vurayım mı adamı
    MotoVlog > https://goo.gl/8jrwAL

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Orman kanunları geçer diyen arkadaşımiz doğru söylemiş. Bende çok sorun yaşadım dairenin biriyle HULK a donustum .simdi kapımı çalan yok. Bizim millet iyiliği korkaklık olarak algiliyor. Ustune çıkmaya çalışıyor. Şimdi herkese gider incelediği yerden kopsun.

Kolpacino 3. Devredeki başkan karakterini izledikten sonra adeta bir kedi yavrusu oldum. Kime denk gelsem eywallah abi büyüksün diyip yoluma bakıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)