Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet kasko

Motovento
    REKLAM ALANI
    blk_pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Iyi günler
    motoruma kasko yaptirmak istiyorum 2016 model cbr 125r fakat bazı yerler 250cc altındaki motorlarda kapalı garajda kilitli durması şartıyla hırsızlığa teminat veriyor full teminat veren 1 2 yer var onların da adını ilk defa duydum bilindik sigorta sirketi degiller bu bir kanun mu yoksa değişkenlik gösterebiliyor mu tam teminat veriyoruz deyip başımıza is gelince yan cizmesinler hangi kaskoyu önerirsiniz daha önce yapan bilen kullanan varsa bilgilendirmesini bekliyorum iyi forumlar.
    Faith makes all things possible.
    Honda SH300İ NF02 Owned. / Yamaha BWS100 Owned. / Honda CBX250 Twister Sold. / Honda CBR125R HRC Sold. / Honda PCX125 Limited edition Sold. / Asya Polo 50 139QMBGY6 Sold.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

otomobile kasko yaptırıyorum. bişey olur tedirginliğinden kurtulup, rahat kullanmak için.
    ikitekerlide en büyük riski ben alıyorum. ikitekerlide sigorta masal. Allah kaza vermesin

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Selam, 0 km r 25 ime nısan sonu somko japon dan full kasko yaptırdım. 1900 tl. 34 plaka yaş 35, ehliyetim 10 yıllık A. Tavsiyem sigortam net ile başla onlar birçok sirketten fiyat alıyor. Birde sigorta denetim gözteim merkezinin sitesinden şirketlerin prim fiyatlarına bak. Ben generali ve somko arasında kalmıştım,somkoyu tercih ettim. Kasko hizmetini şöyle değerlendiriyorum, bir , kaskonun kapsamı şirketin kalitesi geçerliliği ,iki, kaza yaptığında işlemler ve süreçlerde sana ne kadar sahip çıktığı işleri ne kdr kısa sürede halletmesi. Arabamda olduğu için kasko tecrubem var epey şirketler arasında buyuk farklar var, bana 3500 fıyat verende vardı sonunda 1900 buldum.

Motosikleti
    Nmax - Mt09Tracer
    Şair sigortayla iletişime geçebilirsin. Nmax 125cc motorum kendileri tarafından full teminatlı bir şekilde kasko yapıldı.
    ...garip... bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda
    Bir motosiklet kullanıcısı olan şahin şairle iletişime geç bence. Kendisiyle tanışamamıl olsak da cok sıcak kanlı biri. 250 cc altı diye birşey yok. Ben pcx'ime yaptırmıştım.kilit şartı, otopark şartı falan filan yok. Ara konuş fiyat al. Bi tür anket doldurursun ona göre fiyat cıkar.
    Not: Bir kurumdan eğitim aldıysan belirt indirimi var

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kasko şart arkadaşalr
    lhem çalınma anında hemde kaza anında emin olun çok işinize yarar
    bu işin cc ile alakası yok
    100 cc cup için bile kasko teklifi aldım

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    şair sigorta bana unico'dan teklif verdiydi, yaptırmıştım. garaj-kilit şartı falan yok. anahtarı üzerinde bırakırsan %80 ödeme, diğer durumlarda %100 bedel karşılaması var.

gerçi ben kaza yaptım, kaskoyu bozdum. onda da bi arıza çıkarmadılar.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şair sigorta bana unico'dan teklif verdiydi, yaptırmıştım. garaj-kilit şartı falan yok. anahtarı üzerinde bırakırsan %80 ödeme, diğer durumlarda %100 bedel karşılaması var.

gerçi ben kaza yaptım, kaskoyu bozdum. onda da bi arıza çıkarmadılar.
    Motor çalınıp bulunmazsa anahtarın üzerinde bırakıldığını nasıl anlıyorlar

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Çalınınca yedek anahtarları ile kullandığın anahtarı istiyorlar.Yedek anahtarınız yoksa kasko sırasında bunu belirtin sonra sıkıntı çıkarırlar.
    GB79 bunu beğendi.

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Şair Sigorta eski motorum PCX 125'e Aviva üzerinden %100 teminatlı sigorta yapmıştı.

Motosikleti
    turuncu
    Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor çalınıp bulunmazsa anahtarın üzerinde bırakıldığını nasıl anlıyorlar
    anahtarların ikisini de senden istediklerinde veremiyorsan, anahtarı üzerinde bıraktın demektir.

Motosikleti
    Honda
    Her kasko firmasının ek ücret alıp terör kapsam muhabbetinide kapsıyor. Terör, egzozdan su girme, kemirgen hayvan, çalınma, 2 bin tllik aksesuarınız baya birşeyler varda aklımda kalmadı. Hojdur yani.

...garip... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de Şair sigortadan yaptırdım. Tavsiye ederim. Birkaç firma sorarsanız onların fiyatlarını da verebiliyorlar artık sigorta şirketleri diye biliyorum.

blk_pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    cevap yazan herkese çok teşekkür ederim bugün itibari ile şair sigortadan motorumu kaskolatmış bulunuyorum yönlendirme ve bilgi için teşekkür ederim. 2016 model sıfır Honda cbr 125r 1985 doğumluyum üzerime kayıtlı 2. motor ilki 50cc scooter ve halen var kasko geçmişim temiz 1000tl fiyat çıktı kapalı garaj ve kilit zorunluluğu yok 2500tl ekipman teminatı var alabildiğim en iyi fiyat buydu

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anahtarların ikisini de senden istediklerinde veremiyorsan, anahtarı üzerinde bıraktın demektir.
    Anahtarin yedegi kayip dersin sonra yedegini sigorta sirketine verirsin :D

Motosikleti
    turuncu
    Alıntı blk_pasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevap yazan herkese çok teşekkür ederim bugün itibari ile şair sigortadan motorumu kaskolatmış bulunuyorum yönlendirme ve bilgi için teşekkür ederim. 2016 model sıfır Honda cbr 125r 1985 doğumluyum üzerime kayıtlı 2. motor ilki 50cc scooter ve halen var kasko geçmişim temiz 1000tl fiyat çıktı kapalı garaj ve kilit zorunluluğu yok 2500tl ekipman teminatı var alabildiğim en iyi fiyat buydu
    ekipmanları sözleşmeye işlettir! yok işletmedin, sonra kaza yaptın, kırıldı/yırtıldı üzerindekiler diyelim, sözleşmede açık açık belli edilmediyse önceden, ekipman zararını karşılamıyorlar; aklında olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anahtarin yedegi kayip dersin sonra yedegini sigorta sirketine verirsin :D
    onu en başta söyleyeceksin işte. iş bittikten sonra bi kıymeti yok.

Motosikleti
    honda cb500f
    Sair sigorta. Ve mrt sigorta uygun veriyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)