Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Pilot Street soğukta kayıyor mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı hozcano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar. R25 için Pilot street mi Rosso 2 mi, işte bütün mesele. Ağırlıklı kuru havada, arada sırada yağmurda kullanıyorum. 5 bin km yaptım irc ile ama havaların soğumasıyla birlikte lastikler "beni değiştir" diye bağırmaya başladı. Çok da okudum bu konuda, danıştım kullananalara sonuç yarı yarıya çıktı. Kullanan arkadaşlar ne önerirler? Michelin'in yağmurda iyi ama soğuk asfaltta ısınana kadar kaydığını söylüyor kullananlar. İRC'den farkı ne o zaman? 10 dereceye kadar son derece memnundum irc'den, 5 bin km yaptım sonuçta. Çok konuşulan ama çok net bir sonuca varamadığım için tekrar sorduğum bir konu, cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    yağmur ve soğukda ben yaz ayarlarına göre daha iyi sonuç aldım 2 yıldır kullanıyorum yağmur performansı sıcağa göre çok daha iyi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Cumartesi 5 bin bakımında Daytona'da taktıracaktım Pilot'ları, sanıyorum Rosso 2'ye döneceğim. Genelde tüm forumlarda böyle oluyor, "yüzde yüz Michelin ya da Pirelli" sonucu çıkmıyor. Alıp yaşayıp göreceğiz, sonuçları da paylaşırız, hayırlısı. Herkese teşekkürler vakit ayırdığı için, tekeriniz düz bassın.

Mondial 125 ZNU için 4 mevsim nasıl bir lastik önerirsiniz ? Fabrika çıkışlı lastikleri çok kaygan ve güven vermiyor.

Dublebas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150
    Alıntı Onur26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial 125 ZNU için 4 mevsim nasıl bir lastik önerirsiniz ? Fabrika çıkışlı lastikleri çok kaygan ve güven vermiyor.
    Michelin ya da Pirelli işte
    MotoVlog > https://goo.gl/8jrwAL

Motosikleti
    Mondial KT150, Suzuki Inazuma Gw250 F
    2 yıldır karda kışta her koşulda pilot street kullandım. kaymasını görmedim. biraz da kullanımla alakalı sanırım.

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Rosso3 kullanmadım ancak rosso 2 pilot streetten daha iyi bir lastik.Ancak soğuk havalarda yeterince ısıtamazsanız rosso 2 de bırakıyor.Mucize beklememek lazım ancak ısındığında yeterli güveni veriyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)