Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kıyafet Önerisine Açığım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şu anlık yok
    Arkadaşlar/abiler öncelikle merhaba . İlk kez motosiklet alacağım için ilk ekipman toplama deneyimim olacak. Aklımda bunlar var :

Kask : AGV-K5
    Mont : Frank Thomas FT
    Eldiven : Dainese Cluth D-Dray
    Bot : Alpinestar Gore-Tex
    Pantalon: Tec-90 Pirate Jean
    Sırtlık: Dainese Wawe G2

Şu anlık hepsini kışlık olarak almayı düşünüyorum (Üniversitem Afyonda olduğundan dolayı . Motoruda Önümüzdeki Sene Eylül-Ekim gibi alacağım buralarda havalar genelde soğuk oluyor şu anda bile sabahları -4,-5 dereceyi görüyoruz derse giderken.)

Daha iyi kalitede önerileriniz varsa hertürlü öneriye açığım Bütçem yaklaşık olarak 2500-3000 TL.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Merhaba.
    Alt tarafına pantolonun üstünden giyebileceğin rüzgarlık - yağmurluk türü birşey almanı tavsiye ederim.

Eğer hava çok soğuk oluyorsa termal içlik de alabilirsin, iç mekanlar sıcak olursa çıkarman gerekebilir.
    Çıkarmak ve giymek için uygun bir yer varsa sorun yok.

Ayrıca maske - balaklava almalısın, sadece kask özellikle boynunu soğuktan korumaz, yüzün gözün de ayrıca üşür.
    Mstkdrglu bunu beğendi.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

barismanco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı Mstkdrglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoruda Önümüzdeki Sene Eylül-Ekim gibi alacağım

Önümüzdeki sene sor o zaman yada önümüzde ki sene araştır çünkü fiyatlar değişir yeni ürünler çıkar senin bütçen değişir vs. bir sene öncesinden bunu sormak saçma kardeşim kaldı ki bir sürü ekipman ile alakalı forum başlıkları var merakın varsa merakını oralarda araştırıp okuyarak giderebilirsin.
    Yağmurda kullanmıyorsan motosiklet kullanıyorum deme.

Motosikleti
    Şu anlık yok
    Alıntı Kızıl pars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba.
    Alt tarafına pantolonun üstünden giyebileceğin rüzgarlık - yağmurluk türü birşey almanı tavsiye ederim.

Eğer hava çok soğuk oluyorsa termal içlik de alabilirsin, iç mekanlar sıcak olursa çıkarman gerekebilir.
    Çıkarmak ve giymek için uygun bir yer varsa sorun yok.

Ayrıca maske - balaklava almalısın, sadece kask özellikle boynunu soğuktan korumaz, yüzün gözün de ayrıca üşür.
    Balaklava kesinlikle almayı düşünüyorum zaten . Onu buraya eklemedim bilerekten. Termal içlik 1-2 hafta içerisinde alacağım zaten donuyoruz burada sabah Rüzgarlık/Yağmurluk için araştırmalara başlayayım . Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:17 ----------

Alıntı barismanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önümüzdeki sene sor o zaman yada önümüzde ki sene araştır çünkü fiyatlar değişir yeni ürünler çıkar senin bütçen değişir vs. bir sene öncesinden bunu sormak saçma kardeşim kaldı ki bir sürü ekipman ile alakalı forum başlıkları var merakın varsa merakını oralarda araştırıp okuyarak giderebilirsin.
    Hocam 1-2 eski konu gördüm en son 2007-2008 de yorum yapılmış hortlatmak istemedim o yüzden paylaştım belki bunları da kullanan vardır diye . Birde bütçem sabit diyebilirim aile yardımı olmadan alacağım para biriktirerek ekipman için 2500-3000 , ehliyet+kurs 2000-2500 , motor için 7000 tl lik bir bütçem var(sigorta+kasko dahil)
    Kan Grubu : 0 Rh + , Kan İhtiyacı Olursa İletişim : 0538-053-95-73 . Okulum dolayısıyla Afyonda bulunuyorum. Bursa'da ihtiyaç olursa hemen Bursaya dönebilirim Can Önemlidir

1 sene onceden almaya gerek yok. Ekipman parasi hazirsa koy dolara euroya bekle. Motoru alacagin zaman ekipmani da alirsin.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Pantolonu full kevlar'lı alırsanız daha iyi olur. Koruma açısından değil de, daha kalın olduğu için daha sıcak tutar. Ama bahar ortasında terletmeye başlar. Zaten yarı kevlar da bahar sonunda terletir. Fiyat olarak da çok farklı değil.
    Montu da ilk kez duyuyorum. Ne derece sağlamdır, soğuktan korur mu, denemeden bilemeyiz. Alırsanız etiketlerini sökmeyin, beğenmeyince iade edersiniz.

Motosikleti
    Şu anlık yok
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 sene onceden almaya gerek yok. Ekipman parasi hazirsa koy dolara euroya bekle. Motoru alacagin zaman ekipmani da alirsin.
    Yok abi daha para hazır değil zaten . Forumdan bilgi alarak/toplayarak belirliyorum alacaklarımı değişebiliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:03 ----------

Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pantolonu full kevlar'lı alırsanız daha iyi olur. Koruma açısından değil de, daha kalın olduğu için daha sıcak tutar. Ama bahar ortasında terletmeye başlar. Zaten yarı kevlar da bahar sonunda terletir. Fiyat olarak da çok farklı değil.
    Montu da ilk kez duyuyorum. Ne derece sağlamdır, soğuktan korur mu, denemeden bilemeyiz. Alırsanız etiketlerini sökmeyin, beğenmeyince iade edersiniz.
    2007 de açılmış bir konuda görmüştüm bi arkadaş güzel demiş. Soğuktan koruması , korumalıkları vs iyi dediği için ekledim fakat görsellerde sırt korumasını göremedim ondan pek güvenemiyorum.
    Kan Grubu : 0 Rh + , Kan İhtiyacı Olursa İletişim : 0538-053-95-73 . Okulum dolayısıyla Afyonda bulunuyorum. Bursa'da ihtiyaç olursa hemen Bursaya dönebilirim Can Önemlidir

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Hocam ben de Afyon Kocatepe Üniversitesi Eğitim Fakültesindeyim bir gün tanışmak isterim.

Bursa/Karacabeyliyim bu arada.
    Mstkdrglu bunu beğendi.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bu alışverişi, motoru aldığın zaman veya almaya çok yakın yapmanı tavsiye ederim
    1- bir aksilik olur da motoru alamazsan, büyük bir parayı kullan(a)mayacağın eşyalara bağlamış olursun
    2- belki o dönem daha uygun fiyatlı, daha iyi malzemelere denk gelirsin
    paran cebinde olsun yeter, malzeme çok
    Mstkdrglu bunu beğendi.

barismanco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı mockingbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben de Afyon Kocatepe Üniversitesi Eğitim Fakültesindeyim bir gün tanışmak isterim.

Bu siteyi seviyorum Al sana hem toprak hem aynı okul hemde motorcu hadi hayırlı işler
    mockingbird ve Mstkdrglu bunu beğendiler.
    Yağmurda kullanmıyorsan motosiklet kullanıyorum deme.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Motoru seneye alacaksanız bence de parayı hemen harcamayın. Ya kış sonunda şimdiki fiyatlar inince alın, ya da seneye çıkacak modelleri bekleyin öyle alın.

Motosikleti
    Şu anlık yok
    Tamamdır ekipmanı yakın zamanda almayacağım. Peki yazdığım ekipmanları daha önce kullanmış olan var mı acaba? Kask bot pantalon konusunda baya bi bilgi buldum forumda fakat ceket hakkında birşey bulamadım pek. Aynı fiyata ya da o civarlarda ceket olarak ne önerirsiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:38 ----------

Alıntı mockingbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Oooo süper özelden yazdım hocam görüşürüz tabikide

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de afyon'luyum ipek sucukları sahibi falan akraba benim . Neyse eğer seneye alacaksan simdiden ekipman bakma bence dolar yükseliyor devamlı, şimdi ki hesabinla seneye bu ekipmanlar büyük ihtimal zamli olacak. Yeni yeni ürünler çıkacak . Hayırlı akşamlar
    mockingbird bunu beğendi.

Motosikleti
    Şu anlık yok
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de afyon'luyum ipek sucukları sahibi falan akraba benim . Neyse eğer seneye alacaksan simdiden ekipman bakma bence dolar yükseliyor devamlı, şimdi ki hesabinla seneye bu ekipmanlar büyük ihtimal zamli olacak. Yeni yeni ürünler çıkacak . Hayırlı akşamlar
    Tabikide hemen almayacam zaten . Motoru almaya yakın alacağım ekipmanı şimdilik bunlar var aklımda. Bu ürünler iyi mi kötü mü? Hesabı için açmıştım konuyu .

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Boyunluk ve balaklava begere marka olsun. Dua edersin.

5 yildir kullanıyorum.
    Mstkdrglu bunu beğendi.

Buradakilerden sadece k5 ı çok az test ettim arkadaşın motorda ( artçı) olarak ama sanki buğu yapıyor gibiydi.hava baya bi soğuktu ondan da kaynaklı olabilir . Ama ekipmanı tam alman bile güzel bisey .
    Bu arada alacağın zaman afyon da makina kullanan akrabalarim var . Afyon belediye başkanı şoförü amcaoglum tanistirayim seni yardımcı olur sana . Belki gormusundur 1000 rr var altında az buçuk turluyor oda
    Mstkdrglu bunu beğendi.

Motosikleti
    Şu anlık yok
    Buradakilerden sadece k5 ı çok az test ettim arkadaşın motorda ( artçı) olarak ama sanki buğu yapıyor gibiydi.hava baya bi soğuktu ondan da kaynaklı olabilir . Ama ekipmanı tam alman bile güzel bisey .
    Bu arada alacağın zaman afyon da makina kullanan akrabalarim var . Afyon belediye başkanı şoförü amcaoglum tanistirayim seni yardımcı olur sana . Belki gormusundur 1000 rr var altında az buçuk turluyor oda
    Buğu için pinlock varmış galiba olmadı ondan taktıracam artık yapacak birşey yok . Afyon da ilk senem daha acaba bu motor ekipmanlarını alabileceğim bir yer var mı? Yoksa ya Bursa dan ya da İstanbul dan almak zorunda kalıcam

Pamukoğlu motor varmış , benim akrabanın arkadasiymis her turlu yardımcı olurlar .

Motosikleti
    Şu anlık yok
    Pamukoğlu motor varmış , benim akrabanın arkadasiymis her turlu yardımcı olurlar .
    Biliyorum orayı . Yamahanın bayiliğinide üstleniyorlar zaten motoru oradan alacağım hayırlısıyla Yardımınız için çok teşekkürler

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    TÜm afyondakiler konuya geliyor hahahaha
    Mstkdrglu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)