Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ah su inazumanin katalizoru!

Motovento
    REKLAM ALANI
    sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    Herkese merhaba. Benim inazumanin katalizorunun ici galiba paramparca. Soyle ki rolantide calisirken motorun kendi sesinden fazla katalizorun sesi cikiyor. Motorun garantisi bitti, katalizorun yenisi fahis fiyat. Bu katalizorun iptal islemi nasil oluyor? Mumkun mudur?

Mobil oldugum icin imlaya dikkat edemedim kusura bakmayin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    hocam aynı sıkıntı galiba bende de var. motoru ilk çalıştırdığımda katalizör sesi motorun sesini bastırıyor. daha sonra sesi kesiliyor katalizörün ama ilk 1-2 dakika katalizörde ses var. iptal işlemi yapılabilir. zor değil. orayı söküp alıyorlar. ben yaptırmayı düşünmüyorum henüz. belki bi katalizör düşer uygun fiyata alırım diye.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Bursa da adliyenin orada kaynakçı Yaşar usta bu sorunu kökten çözüyormuş diye duydum

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Katalizör iptali motorun sağlığı açısından iyi bir hamle değildir. İçleri dağılıyor büyük ihtimalle... Orjinal gibi olmasa da tamiri mümkündür, yenisini alalım deseniz pahalıdır hem de o da dağılır. İçini açar toplarlar bir şekilde, sesi de değişir artar bir miktar egsoz takmayı düşünüyorsanız güzel bir operasyonla hem zırıltıyı kesersiniz hem de ses alırsınız.
    barismanco bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)