Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorun koltuğu nasıl açılır

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ffffff
    yamaha ybr esd koltuğu nasıl çıkarılıyor bilen varsa acil yardım edebilirmisiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Oha motosikletin koltuğu mu açılıyormuş? Hayatımda ilk defa duydum
    DKN bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    YBR'de koltuk çıkmıyor dostum yani kontaktan anahtarı çevirip çıkaramıyorsun.

varmı bilmem ama cg lerde genelde sol(egzozun karşısı) da olur kuyruğun altında anahtarı çevirir açarsın seleyi

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    tvs apache'de yan grenajın altında plastik kısmı söküp akünün önünde el bombası pimine benzeyen bir pim var, onu çekince sele çıkıyor. belki ybr ninde öyle olabilir.

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Solda aküyü kapatan, sağda da hava filtresini kapatan plastikleri çıkar, seleyi tutan vidaları göreceksin, vidalar değişmediyse 10 anahtara ihtiyacın olacak, bir de kapağı sökmek için yıldız tornavida. Selenin arka kısmında şasiyi tutan tırnaklar vardır, vidalar çıkınca selenin ön kısmını kaldırıp ön tarafa doğru ittir çıkar

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı hayat2teker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Solda aküyü kapatan, sağda da hava filtresini kapatan plastikleri çıkar, seleyi tutan vidaları göreceksin, vidalar değişmediyse 10 anahtara ihtiyacın olacak, bir de kapağı sökmek için yıldız tornavida. Selenin arka kısmında şasiyi tutan tırnaklar vardır, vidalar çıkınca selenin ön kısmını kaldırıp ön tarafa doğru ittir çıkar
    apache'de sol tarafta hava filtresi ve sağda akü var. sağ tarafın kapağı kontak anahtarıyla açılıyor ve orda pimi çekince sele kilidi açılıyor. ne kadar kullanışlı yapmışlar yaa. her seferinde apache gibi bir motor yaptıkları için helal olsun diyorum. kullanışlı olması için iyi kafa yormuşlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)