Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Android için Uygulama yazmak.

Motovento
    REKLAM ALANI

konu yine başka yerlere kaydı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

uygulamanın yapacağı işe göre sistem fonksiyonlarına erişmesi için native olması gerekebilir,

diğer türlü diskden dosya okuyamazsınız, kamera vs erişemezsiniz, browser tabanlı sayfa hazırlanır ve görüntülenir ise.

uygulamayı yapmak yetmez, reklam bütçesi gerekir, markete atarsınız kimsenin haberi olmaz yıllarca durur öyle boş boş..

ek olarak;
    "para kazanma amacından öte, aklımda olan şeyi başkasının yapmasını istemiyorum."

demişsin, sen uygulamayı yap devasa bir bütçe ile reklamını yapıp patlatamazsan,

uygulamanı deneyenler kullananlardan biri fikrini alır freelancer gibi yerel programcı
    sitelerinden birinde ilanını açar yaptırır, (belkide deneyenden biri programcıdır, dur şunun daha güzel halini yapayim der)
    sende parası veya bilgisi olanın altında kalırsın.

kime nasıl ne şekilde denk geleceğin belli olmaz, fikrine göre amacının ne olduğuna karar veririp ona göre strateji uygulamalısın.

yani endişelerin beyhude, hiç girme o işe öyle çalınma pisikolojisi içinde isen.. (2. bir mark zuckerberk olamayacak isen) ))

belkide ortada fikir vs yok bedava arge yapıyosun burada..
    ---
    sen hele bir anlat, biz sana deriz fikrinin ne kadar önemli/önemsiz olduğunu, eksiklerinide söyleyebiliriz..

ha yok olmaz diyorsan, bana yardımcı olacak elinin her şekilde taşın altına koyacak biri lazım,
    üstelik bu fikir maddi getiri getirecekse ben oradan %70 lik payda alacağım diyorsan hiç burada zaman kaybetme.. sen yazılımcıların takıldığı bir foruma git. ))

bunlar öneri/tavsiyedir, şahsi algılama.

Alıntı okoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uygulamanın yapacağı işe göre sistem fonksiyonlarına erişmesi için native olması gerekebilir,

diğer türlü diskden dosya okuyamazsınız, kamera vs erişemezsiniz, browser tabanlı sayfa hazırlanır ve görüntülenir ise.

uygulamayı yapmak yetmez, reklam bütçesi gerekir, markete atarsınız kimsenin haberi olmaz yıllarca durur öyle boş boş..

ek olarak;
    "para kazanma amacından öte, aklımda olan şeyi başkasının yapmasını istemiyorum."

demişsin, sen uygulamayı yap devasa bir bütçe ile reklamını yapıp patlatamazsan,

uygulamanı deneyenler kullananlardan biri fikrini alır freelancer gibi yerel programcı
    sitelerinden birinde ilanını açar yaptırır, (belkide deneyenden biri programcıdır, dur şunun daha güzel halini yapayim der)
    sende parası veya bilgisi olanın altında kalırsın.

kime nasıl ne şekilde denk geleceğin belli olmaz, fikrine göre amacının ne olduğuna karar veririp ona göre strateji uygulamalısın.

yani endişelerin beyhude, hiç girme o işe öyle çalınma pisikolojisi içinde isen.. (2. bir mark zuckerberk olamayacak isen) ))

belkide ortada fikir vs yok bedava arge yapıyosun burada..
    ---
    sen hele bir anlat, biz sana deriz fikrinin ne kadar önemli/önemsiz olduğunu, eksiklerinide söyleyebiliriz..

ha yok olmaz diyorsan, bana yardımcı olacak elinin her şekilde taşın altına koyacak biri lazım,
    üstelik bu fikir maddi getiri getirecekse ben oradan %70 lik payda alacağım diyorsan hiç burada zaman kaybetme.. sen yazılımcıların takıldığı bir foruma git. ))

bunlar öneri/tavsiyedir, şahsi algılama.
    fikrimi bir tanıdığım anlattım hatta bir kaç güvendiğim kişiye anlattım, bi işte ciddiyim. ortada fikir kesinlikle var arge falan yapmıyorum hatta arkadaşlarımdan biri noterde bunun fikir patent/tescil neyse onu dahi almamı önerdi, eğer bu gibi işlere girersem para kazanma amacı da gütmeye başlarım ve p.tesi de sana fikrimi açıklayabilirim belki ortak oluruz :D

Bashwarp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Genelde bu tarz iyi fikri olan insanlar yazılım olaylarını dışarıdan bir ekibe yada şirkete yaptırtıyorlar. Biraz ekonomik gücün varsa dışarıdan yaptıra bilirsin.

detay verebilirsen yazılım konusunda yardımcı olabilirim

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Java öğrenin

Alıntı Bashwarp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelde bu tarz iyi fikri olan insanlar yazılım olaylarını dışarıdan bir ekibe yada şirkete yaptırtıyorlar. Biraz ekonomik gücün varsa dışarıdan yaptıra bilirsin.
    ekonomik gücüm yok maalesef ama şirkete kâr ortaklığı teklif edebilirim ama şirket yerine buradan bir arkadaş ile bu işe atılmayı ve bir şey kazanacaksak beraber kazanmayı tercih ederim

Motosikleti
    Lifan Tay 100 / Pulsar 200 NS
    Web tasarımcıyım ayrıca mobil uygulama işi geldikçe yapan birisiyim 14 yaşında başladım 22 yaşındayım bu işin ekmeğini çok yedim ama ne zaman ortak bir işe girsem olan benim zamanıma oldu YAPMANIZI tavsiye ettiğim en güvenli yöntem PARA kazandıracağına eminseniz bu işin gidin bir uzman ile anlaşın sözleşmenizi yapın tutarı uzun vadeli kredi çekip ödeyin uygulamanızı teslim alın hem %100 hissedar olacak hem de başkalarının emeğini gasp etmemiş olacaksınız. Şahsi kanâtim budur.

www.cefabt.com

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)