Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Riderdenim hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Bu gün honda mağazasına gittim riderdenim pantalon almak için giydim denedim Karayel modeliydi. Çok gündelik görünüyor arkadaşlarım falan niye değiştirmedin denk gelmedi mi falan dedi bende zaten üstümde falan dedim. Her neyse içine falan baktım ama sürtünme bölgesinde farklı bir katman göremedim . İnternette diğer markaların falan içini bi açıyorlar sapsarı kevlar kumaş var aklıma takıldı bu kullanıcılarından yorumlarını bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hornet 650
    evet normalde kevlar malzemenin olması lazım.

yada denediğin kevlar kot değildi, sadece korumaları olan bir kottu.

Ben de rider denim kullaniyorum fakat cep kismindan söküldü gitti pantolon durduk yerde. Öyle cok sik da kullanmıyorum. Kisin goretex pantolonumu giyeceğim. Onumuzdeki yaza yeni bir kot alma planim var rider denim disinda. Tech 90 filan olabilir. Bakacagim bakalim. Olmazsa held filan alirim tamam yerli mali herkes onu kullanmali ama ayni fiyata ayni kalite yapın bari. O kadar para verip daha hic kullanmadan düğmesi cikmasi ve cep kismindan yirtilmasi hic olmadi. Guya dayanikli pantolon.

Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Riderdenim'in pantolonlarında kevlar yerine aramid bez kullanılıyor diye biliyorum. Emin olmamakla birlikte bu yüzden sarı renk olmayabilir.

Güvenlik olarak bilmiyorum ama çok güzel bir pantolon karayel.

Toplam 4 tane riderdenim kullandım. Birisi yazlık birisi kışlık iki tane satın aldım. Kaza geçirmemiş olmasına rağmen pantolonların sol dizin iç kısmı (vites değiştirirken depoya sürten kısım) aşınıp söküldü. İki kere iade ettim. İki kere yeni pantolon gönderdiler. Kullandığım dört pantolonun dizi de aynı şekilde aşındı. Motorun deposuna has bir durum değil zira MT03 ile de VStrom ile de 390 Duke ile de aşındı.

Bir kere bu pantolonlardan biriyle kaza geçirdim. Yaklaşık 80 km/s civarı bir hızla düz zeminde asfalta düşüp bir süre dizlerimin üzerinde sürüklendim. Ancak herhangi bir yaralanma yaşamadım.

Muhtemelen koruma görevini yerine getirecektir. Ben olsam iade etmeye uğraşmam ama bir daha da riderdenim almam.

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Sanırım held hoover'e yönelsem iyi olacak

Salvation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    karayelin kalıbı da çok güzel.Ancak bir süre sonra salıyor kendini genişliyor.Fiyat/performans ürünleridir.Tavsiye ederim...

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı atheras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım held hoover'e yönelsem iyi olacak
    ya da tech90 alabilirsiniz.

Motosikleti
    MT-25
    Muhakkak salma oluyor bu urunde bilginiz olsun..
    Kocaeliden bir arkadas karayel modelini kullaniyor iki yil oldu aktif de suruyor . Rengi solmus sadece ve salmis biraz )

Neden kot gorunumlu düşünüyosunuz ? Gunluk kullanima uyfun bir sey mi olsun istediniz eger oyle degilse erkekler icin pantolon secenegi cok .

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhakkak salma oluyor bu urunde bilginiz olsun..
    Kocaeliden bir arkadas karayel modelini kullaniyor iki yil oldu aktif de suruyor . Rengi solmus sadece ve salmis biraz )

Neden kot gorunumlu düşünüyosunuz ? Gunluk kullanima uyfun bir sey mi olsun istediniz eger oyle degilse erkekler icin pantolon secenegi cok .
    Aynen günlük kullanıma uysun diye Held Hoover da çok hoşuma gitti . Fakat satılan sitede yeterli bilgi yok mail attım bakalım cevap verirler inşallah

Motosikleti
    MT-25
    Aynen günlük kullanıma uysun diye Held Hoover da çok hoşuma gitti . Fakat satılan sitede yeterli bilgi yok mail attım bakalım cevap verirler inşallah
    Himm..

O zaman urunu aldiginda yasadigin sorunda muhatap bulabilecegin bir firma olmasi da onemli bak.

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Himm..

O zaman urunu aldiginda yasadigin sorunda muhatap bulabilecegin bir firma olmasi da onemli bak.
    Motomax satıyor ya sıkıntı olmaz sanırım

Motosikleti
    MT-25
    Motomax satıyor ya sıkıntı olmaz sanırım
    Aaa yok yok motoavm ye falan da bakabilirsin. Xxs eldiven kullanıyorum xxs yoktu. Aradim , xs alicam elime olmazsa asiri buyuk gelirse gondericem dedim kabul ettiler )
    anlayis gosterirler siz iletisime gecersiniz. Siz girisken olun yeter ki
    atheras bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    tech90 iyidir

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Bencede tech90 bakın derim

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Tech90 kullaniyorum , 5 ayda 13 bin km yol yaptim mayis ayi baslangic. Dusme carpma olmadi. Bu kullanim sonunda kotta hicbir deformasyon yok. Resmi ekliyorum. 250 tl ye kisiltopraktaki magazasindan aldim. Paca uzun geliyordu terzide onu yaptirdim 10 tl. Isteyene terzi adreside verebilirim. Kot kevlar oldugu icin yazin biraz terletti ama sikayetim yok.

Motosikleti
    2015 Sym Joyride evo 200i
    Avrupa yakasinda tech90 satan bir magaza varmi acaba?

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:45 ----------

Usenmedim gittim fotoyu cektim sizin icin cincik gibi kot

Motosikleti
    Artık Yok...
    bu kotun içine plastik koruma takılan kotlar var ingilterede görmüşdüm türkiyede yok herhalde .. onlar daha pratik..plastik korumalar çıkarılabiliyor onlarda.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    tech90 ın korumalarını çıkartıp kışın normal pantolon olarak da giyebilirsiniz.
    kotu gayet kaliteli.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)