Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Riderdenim hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Tech90 lar regular yani bol paçalı kesim mi yoksa fit kesim mi bu da önemli benim için :( ve normal giydiğimiz kot boyutlarıan göre mi sipariş vereceğiz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı atheras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tech90 lar regular yani bol paçalı kesim mi yoksa fit kesim mi bu da önemli benim için :( ve normal giydiğimiz kot boyutlarıan göre mi sipariş vereceğiz ?
    hocam boy konusunda sıkıntı yaşamazsın, çünkü genellikle uzun oluyor.
    ben L beden aldım, 1,83 boy, 75 kg ile bana tam oldu. ayakta iken paçalar ayakkabı tabanına değiyor.

KILINC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Bugün Rider Denim Lodos modelini kendi mağazasından 470 TL'ye aldım. İndirim de yapmadılar. Ofise geldim. N11.com ve riderdenim.com'da 420 TL. Teşekkürler RiderDenim.

Alıntı KILINC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Rider Denim Lodos modelini kendi mağazasından 470 TL'ye aldım. İndirim de yapmadılar. Ofise geldim. N11.com ve riderdenim.com'da 420 TL. Teşekkürler RiderDenim.
    n11'in komisyon aldığını da düşünürsek

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Bu kevlar kotların yazın kullanımı nasıldır acaba ? Kanvas almak daha mı mantıklıdır yoksa

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kevlar yazın sıcak olur. Kanvas bir işe yaramaz. Cordura kumaş olur, ancak onlar da kevlar'a göre pahalı.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Quad87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kevlar kotların yazın kullanımı nasıldır acaba ? Kanvas almak daha mı mantıklıdır yoksa
    kevlar zaten slimfit alınmaz ve bana göre olmazda hem fena yakar hemde diz koruma kalça koruma olucağı için çok aşırı rahatsız eder.. slimfit kevlar diye satılan kotlarda bana göre ya kotun belli kısımları kevlardır diz kalça gibi yada tam kevlar değildir kevlar karışımı bir şeydir yani dupont patent li hakiki orjinal kevlar değildir..

kevlar kot normal kot gibi değil bende highhawk ve tech90 var misal highhawk içinde dupont R [®] yazıyor orjinal patentli hakiki kevlar kot.. boru tipi kesim çok kalın ve sert kumaşı slimfit olsa adamı mahveder çünkü çokda ağır.. birde kalça ve diz korumaları var robocop a dönüyorsun o kadar boru tipi kesim olmasına rağmen ..

eğer borutipi kesimse kot kevlar yazın kullanırsın motorda ... püfür püfür paçalardan hava giriyor :D ...
    ama güneşde çok durma fena yakıyor..

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Hem işte hemde motosiklet sürerken kullanayım diye çözüm arıyorum. Yazı mümkün oldukça ferah atlatmaya çalışıyorum Koruma konusu önemli ama bu kevlar konusu karmaşık. Kanvas daha serin olur diye düşünüyorum ama bir yandan da kot daha dayanıklıdır biliyorum.. Kararsızım Etrafta da çok motosiklet kullanan arkadaşım yok o yüzen buradan ne kaparım diye bakınıyorum
    MSMorkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı Quad87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem işte hemde motosiklet sürerken kullanayım diye çözüm arıyorum. Yazı mümkün oldukça ferah atlatmaya çalışıyorum Koruma konusu önemli ama bu kevlar konusu karmaşık. Kanvas daha serin olur diye düşünüyorum ama bir yandan da kot daha dayanıklıdır biliyorum.. Kararsızım Etrafta da çok motosiklet kullanan arkadaşım yok o yüzen buradan ne kaparım diye bakınıyorum
    Benim de hoover alev atmaya başladı. Şöyle serin tutan bir pantolon arıyorum. Bulamazsam dizlik ile devam edicem

Motosikleti
    Artık Yok...
    o zaman yazlık alıcaksınız fileli pantalonlardan incedir fileli yerlerinden bol bol hava alır cordura kumaşdır normal pantalonsa yada d600 kumaşdır.

gerçi d600 kışlık kalın kumaşdır polyster çelik örgü kumaşdır.. ama prof firmalar yazlık pantalonlarda onu fileyle güzel dengeliyorlar.

kota falan girmeyin ne tür kot alırsanız alın işin içine koruma girdimi sıkar boğar terletir.. yada pantalonu normal giyiniceksiniz pantalonun üstüne masfallı dizlik falan alıcaksınız.. masfallı dış dizlik uzun yolda iyi çok güzelde kısa mesafe şehir içinde sıkıyor oda.. tabii bagaj yada topcase varsa çıkartılıp konulabilinir.

KILINC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Alıntı KILINC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat açısından eleştirmiştim ancak benim aldığım Lodos V modeliymiş. Lodos modeli 420 TL iken, Lodos V 470 TL. Yalnız mağazada kredi kartına taksit yapamadılar. n11.com üzerinden almak yine daha mantıklı gözüküyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)