Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

8 Yıllık motosiklet hayatımdaki ilk kazam

Motovento
    REKLAM ALANI
    CyberShooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tigrina --> Mondial 100 SFC --> Bajaj Dominar 250
    Merhaba arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi 8 yıldır motosiklet kullanıyorum 19 yaşındayım piyasayadaki birçok küçük cc motorlar elimden geçti ve ben 8 yıldır bilinçsiz kullanıyordum bu seneye kadar kask takmadım hiç kaza yapmamam baya şanslı olduğumdan sanırım neyse kazaya geleyim bi haftadır dominos ta çalışıyorum ikinci günümden itibaren kask kullanmaya başladım kullandığım motor hero plesaure kampana frenli basit bi skuter ana cadde de sağ dan ilerliyorum önüm boş sol seritteki arabacı solsan yola giren bi başka arabacıya yol verdi dayı ara sokaktan bir daldı bnm sağdan geldiğimi görmedi kornaya bastım frenlere abandım nafile baktım olmuyo yatırdım motoru skuter lerin aradaki boşluğu sayesinde ayaklarım motorun altında kalmadı sürünetek gittim adamın ön sağ kapıya kafa attım sonra sırtüstü yere düştüm kafamda kask olmasa baya sıkıntı olurdu şimdi sadece sol ayak bileğim burkuldu o ağrıyo ucuz atlattım kaskın önemini ve botun önemini çok iyi anladım lütfen korumalı çıkın gittiğim mesafe çok yakındı üşenip kaskı takmasam yazamazdım bu mesajı bakkala fırına gitcem diyip kasksız çıkmayın tekeriniz düz bassın (:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun. Kaderin cilvesine bak sen 8 sene ekipman takma kazasız belasız geçsin ekipman kullandıktan sonra kaza yap ve ucuz kurtul. Kısmet ... Belki sana ve başka arkadaşlara ders olur. Forum ana sayfasında kazada ölen motorcu arkadaşın videosunu izle kasksız ekipmansiz kaza yaptı ve hayatta kalamadı maalesef. Her olay ders olsun bize. Tekrar geçmiş olsun

Geçmiş olsun.

CyberShooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tigrina --> Mondial 100 SFC --> Bajaj Dominar 250
    Teşekkürler arkadaşlar (:

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    geçmiş olsun.
    bende sandım ki; 8 yıldır motosiklet kullanan bi abimiz, çok tecrübeli, çok yol yapmış ve ilk kazasını yapmış. bu kazadan kesin ders çıkarırım falan diye girdim konuya. pek sandığım gibi çıkmadı

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun.
    bende sandım ki; 8 yıldır motosiklet kullanan bi abimiz, çok tecrübeli, çok yol yapmış ve ilk kazasını yapmış. bu kazadan kesin ders çıkarırım falan diye girdim konuya. pek sandığım gibi çıkmadı
    Olsun be, en azindan noktalama isaretlerinin ne kadar onemli oldugunu anlamis olduk.

Gecmis olsun biraderim.
    Bohemian, SAZMAN, jimi_hendrix ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CyberShooter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi 8 yıldır motosiklet kullanıyorum 19 yaşındayım piyasayadaki birçok küçük cc motorlar elimden geçti ve ben 8 yıldır bilinçsiz kullanıyordum bu seneye kadar kask takmadım hiç kaza yapmamam baya şanslı olduğumdan sanırım neyse kazaya geleyim bi haftadır dominos ta çalışıyorum ikinci günümden itibaren kask kullanmaya başladım kullandığım motor hero plesaure kampana frenli basit bi skuter ana cadde de sağ dan ilerliyorum önüm boş sol seritteki arabacı solsan yola giren bi başka arabacıya yol verdi dayı ara sokaktan bir daldı bnm sağdan geldiğimi görmedi kornaya bastım frenlere abandım nafile baktım olmuyo yatırdım motoru skuter lerin aradaki boşluğu sayesinde ayaklarım motorun altında kalmadı sürünetek gittim adamın ön sağ kapıya kafa attım sonra sırtüstü yere düştüm kafamda kask olmasa baya sıkıntı olurdu şimdi sadece sol ayak bileğim burkuldu o ağrıyo ucuz atlattım kaskın önemini ve botun önemini çok iyi anladım lütfen korumalı çıkın gittiğim mesafe çok yakındı üşenip kaskı takmasam yazamazdım bu mesajı bakkala fırına gitcem diyip kasksız çıkmayın tekeriniz düz bassın (:
    Geçmiş olsun. Diğer apaçi ruhlu kurye arkadaşlara uyma sakın.
    https://www.youtube.com/watch?v=MSEy3CoAeMQ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)