Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni ktm zamlari hayirli olsun 😂

Motovento
    REKLAM ALANI
    weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Mt07 alırım, cbr500r alırım, cbr500f alırım, xmax 400 alırım ama duduklü tencere egzozlu duke almam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Yamaha da durur mu yapıştıracak cevabı

Bazı modellerdeki fiyat etiketlerini sitelerinden kaldırmışlar.. Mesela Mt-07 nin etiketi şuan da yok..

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dimi abi. Alt tarafı dük kadar motor...
    Dük kadar olsa iyi bildiğin Sultani bamya kadar bir şey o para verilir mii
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

ktm nin türkiyede satış yaptığından haberi olmayabilir

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Bizim milletimiz bence her şeyin en iyisini layık😂

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aklı başında adam zaten 0 Duke almıyor, gidip 2. el ekstralı makina alıyor en az 3 4 bin tl cebine kalıyor. Zaten satışı az olan bir motora birde zam yapmışlar. Yeni kasa Duke 2017 de gelince onu da 21 den aşağı vermezler. Eğer stajyer ehliyete takılmıyorsa MT 7 almak bin kat mantıklı. Aynı değerde benzin yakıyorlar ve bakımları aynı fiyatta. 0 Duke almanın mantığı zaten pek yoktu(200 lükten ABS yi de kaldırmışlardı) şimdi 390 alımını da azaltacaklar. Yeni kasa da öyle ahım şahım bir satış görmeyecek adım gibi eminim. Renklerini siyaha boya MT 7 nin çocuğu olmuş gibi duruyor.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    3 ay önce 3,20 olan euro şimdi 3,40 larda, bence TL ile satılan ürünlere yapılan zam gayet normal.

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklı başında adam zaten 0 Duke almıyor, gidip 2. el ekstralı makina alıyor en az 3 4 bin tl cebine kalıyor. Zaten satışı az olan bir motora birde zam yapmışlar. Yeni kasa Duke 2017 de gelince onu da 21 den aşağı vermezler. Eğer stajyer ehliyete takılmıyorsa MT 7 almak bin kat mantıklı. Aynı değerde benzin yakıyorlar ve bakımları aynı fiyatta. 0 Duke almanın mantığı zaten pek yoktu(200 lükten ABS yi de kaldırmışlardı) şimdi 390 alımını da azaltacaklar. Yeni kasa da öyle ahım şahım bir satış görmeyecek adım gibi eminim. Renklerini siyaha boya MT 7 nin çocuğu olmuş gibi duruyor.
    Mt-7 duke kadar dolu bir makina degil ki.. Hem ayrica 125 cc den gecmeyi dusundugum makina yeni kasa duke 250 ve 390.. 2. Eldeki kimseye guvenim olmadigi icinde 0 almayi dusunuyorum.. Mt7 çok guclu bir makina .. Buyuk guc buyuk sorumluluk ister.. Benim icin uygun bir makina degil açıkcası... Kendime iyi hakim olabilen bir insanım.. Gereksiz aksiyonlara girmem sakin sakin kullanirim.. Ancak ben mt-7 nin hata affedecegini dusunmuyorum ki o da zamlanacak... 25100 tl idi abs li fiyati 26 27 olduktan sonra neden duke 390 almayayim ki?

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt-7 duke kadar dolu bir makina degil ki.. Hem ayrica 125 cc den gecmeyi dusundugum makina yeni kasa duke 250 ve 390.. 2. Eldeki kimseye guvenim olmadigi icinde 0 almayi dusunuyorum.. Mt7 çok guclu bir makina .. Buyuk guc buyuk sorumluluk ister.. Benim icin uygun bir makina degil açıkcası... Kendime iyi hakim olabilen bir insanım.. Gereksiz aksiyonlara girmem sakin sakin kullanirim.. Ancak ben mt-7 nin hata affedecegini dusunmuyorum ki o da zamlanacak... 25100 tl idi abs li fiyati 26 27 olduktan sonra neden duke 390 almayayim ki?
    2. el ABS li temiz MT 7 22 bine alınıyor. Ayrıca 125 den 700 lük makineye geçmek mümkün. Tabi bu iş 125 liği nasıl kullandığına ve kullanırken neler öğrendiğine bağlı. Sıfır fiyat karşılaştırması olarak bakmadım ben işe pek. Sıfır alacaksan 390 alınabilir senin dediğin şartlarda ama bu şartlara uyan kaç kişi olur ki dostum? Ayrıca 2. elde bütün bakımları yetkili servislere yaptıran, tık ses duysa gidip baktıran kişilerde var. Duke de böyle bir makina o yüzden 2. el alınır. 2016 model bir Duke 390 ı 16 bin e koruma demirli lastikli filan alabilirsin. Ama 20 bin e çıkacaksan herkesin önereceği(motoru bildiğini varsayarsak) MT 07 olacaktır.

MT 07 de gayet güzel bir makina. Şehir içinde kontrol etmeyi bildikten sonra gayet güvenli bir motor olur. Ama o el alışırsa eğer gazlamaya o zaman dediğin gibi hata affedecek bir makina değil uçar kaçar arabaya da toslar yani yeri gelince.

Motosikleti
    CBR 125R
    Çok haklısınız dediginiz gibi tık ses gelse servise götüren paraya acımayan en kaliteli en iyi yağı kullanan illa ki birileri vardır ancak bu piyasada bu kadar dolandiricinin icinde onlari bulmak maglesef cok zor.. Artik zihniyetim 3 4 daha fazla vereyim kafam rahat olsun rodajini ben yapayimda .. Yoksa tanıdıkdan alabilecek imkanim olsa zaten sıfır düsünmem..
    Kendim cbr125 de bile bir kere topspeed deniyeyim demisligim yoktur yani kendime elime hakim olabilen bir insanim zaten hiz sevdam da yok bu sebeple cbr dan devam etmiyorum da daha rahat oturuslu naked a yöneliyorum..
    Mt-7 alsamda belki bir sorun olmayacaktir benim acimdan ancak cogunlukla sehir ici kullanan bir insan ve hizi sevmeyen biri icin o makinanin fazla oldugunu dusuyorum.. Yoksa mt çok güzel bir makina ...

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Bu ktm in özgüvenine hayranim cidden bu nasil bir özguvendirki çinli motor gibi titreyen 390 a 20.000 masallah o paraya ne motorlar alibir 2 elde cb500f mt07 yada az daha konup sifiri alinir

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt07 alırım, cbr500r alırım, cbr500f alırım, xmax 400 alırım ama duduklü tencere egzozlu duke almam.
    Bana 20 liraya temiz adam gibi abs li MT 7 göstersene bi de cb500 göster. Hadi gir göster bekliyorum. Anca bol kesenden sallıyosunuz mk. DUKE her ne kadar o paraları hak etmesede o paralara alınacak o segmentde adam gibi bir motor yok. Motor üreticileri de geri zekalı olduğundan 300 500cc arasında adam gibi bir geçiş motosikleti yok.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)