Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

İlk motor, ilk gün, ilk düşüş

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    İnşallah en büyük kazanız bu olur
    selsa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Başlığı yeni gördüm, acaba ilk gördüğünüz inazuma neden 20 km hızda kafa sallıyordu,arkada topcase varmıydı, benim motorumda dediğiniz gibi kafa sallıyor, motorun arkasındaki topcaseyi çıkarttığım zaman bu kafa sallama olayı ortadan kalkıyor, benim daha önce cbf150 motorumdada aynı olayı yaşamıştım,yeni motorunuz hayırlı olsun, kazasız surusler dilerim.

selsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vstrom 800DE
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlığı yeni gördüm, acaba ilk gördüğünüz inazuma neden 20 km hızda kafa sallıyordu,arkada topcase varmıydı, benim motorumda dediğiniz gibi kafa sallıyor, motorun arkasındaki topcaseyi çıkarttığım zaman bu kafa sallama olayı ortadan kalkıyor, benim daha önce cbf150 motorumdada aynı olayı yaşamıştım,yeni motorunuz hayırlı olsun, kazasız surusler dilerim.
    Tesekkurler hocam. Arkada topcase vardi ve bundan kaynaklandigini soyledi saticisi (topcase bostu bu arada) fakat sağ manet'e kaynak yapilmis ve sag peg degistirilmisti. Haliyle kazasi yok dense de icimizde süphe oldu.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En kotu dususun olsun dostum, hayirli kazasiz belasiz surusler Kontrolu eline gecirmeye basladikca daha cok seveceksin
    selsa bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Severim ilk tecrubeleri bazen kabak tadı verdiğide olmuyor değil
    selsa bunu beğendi.

blackman2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200RS
    Alıntı wind16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    Ben de ilk gün park ettiğim yerden çıkartırken düşürmüştüm. Sonra da hep durduğu yerde 3-4 defa düşürdüm.
    İnsan kendini kötü hissediyor ama sonra unutuyorsun
    Allah daha büyük kaza bela vermesin.
    Sorma hocam bende ilk gün daha bir saat önce ne stresle çıktım yola ta tekstilkent den kandilliye sorunsuz geldim arada ufak tefek sorun yaşadım ama atlattım derken bu sefer de geldim evin önüne ya ben buraya park edemem bilirsin oraya mı koysam buraya koysam birsey olur stresi işte teyzemin bulundugu siteye park edeyim dedim nereye koyduysam bir türlü kafamda ki güvenli yeri bulamadım bir sekilde koydum kenra biri geldi kardeş ora olamz şura deyince yine stres koydugum yer çok hafif eğimli bir yer , hemen çiçek saksılarının dibine koydum neyse bindim bir daha yerini değiştricem bindim anam motor kaydı elimden tecrübesizlik işte frene basmayı unuttum çiçek saksıının üzerinde düştü ön amorfisör sıyrıldı biraz çizlidi grenaj da ise serçe parmak kadar çatlak oldu .Çok kızıyorum kendime inan o kadar üzgün o kadar sinirliyim ki nasıl atlatsam bu üzüntüyü bilemedim hala da zihinsel bulanıklık bir değişiklik zaten motorumla ilk günüm hadi aslanım hadş koçum diye diye çıktım iş yerinden .. Siz de eminim benim kadar üzülmüşsüzünüdür ..

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız inşallah.
    selsa bunu beğendi.

Motosikleti
    Vstrom 800DE
    Alıntı blackman2004 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorma hocam bende ilk gün daha bir saat önce ne stresle çıktım yola ta tekstilkent den kandilliye sorunsuz geldim arada ufak tefek sorun yaşadım ama atlattım derken bu sefer de geldim evin önüne ya ben buraya park edemem bilirsin oraya mı koysam buraya koysam birsey olur stresi işte teyzemin bulundugu siteye park edeyim dedim nereye koyduysam bir türlü kafamda ki güvenli yeri bulamadım bir sekilde koydum kenra biri geldi kardeş ora olamz şura deyince yine stres koydugum yer çok hafif eğimli bir yer , hemen çiçek saksılarının dibine koydum neyse bindim bir daha yerini değiştricem bindim anam motor kaydı elimden tecrübesizlik işte frene basmayı unuttum çiçek saksıının üzerinde düştü ön amorfisör sıyrıldı biraz çizlidi grenaj da ise serçe parmak kadar çatlak oldu .Çok kızıyorum kendime inan o kadar üzgün o kadar sinirliyim ki nasıl atlatsam bu üzüntüyü bilemedim hala da zihinsel bulanıklık bir değişiklik zaten motorumla ilk günüm hadi aslanım hadş koçum diye diye çıktım iş yerinden .. Siz de eminim benim kadar üzülmüşsüzünüdür ..
    Ben de hala ön çamurluğun sağ tarafına baktığımda bi üzülüyorum Geçmiş ve hayırlı olsun size de

REASON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Breton S125
    Bende ilk motorumla ilk günümde düşmüştüm. Bi u şeklinde bi virajda motoru fazla yatırmıştım. Yol köy yolu çakıllıydı. Sonra düştüm zaten .
    selsa bunu beğendi.

Motosikleti
    Vstrom 800DE
    Alıntı REASON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ilk motorumla ilk günümde düşmüştüm. Bi u şeklinde bi virajda motoru fazla yatırmıştım. Yol köy yolu çakıllıydı. Sonra düştüm zaten .
    Psikolojisi kötü olmuştu, o kadar hayalini kurup bu işi beceremeyecek miyim diye uyku uyuyamadım bir süre

oguncelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin
    selsa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)