Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Evdeki hesap Çarşıya uymadı

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Herhalde almayı planladığını motosiklete göre kıyafet alacaksın, değil mi? Ohooo, senin sıranda ehliyet bile 3. sırada

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pusalik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar hepinize yorumları icin tesekkürler.

Ekipmana cok önem veriyodum hala daha veriyorum o yüzden en iyisinden almaya calıstım bütcemide zorladım.Hesaplar uymadıgı icin dedigim gibi ekipmandan ucuz motora binmek zorunda kalıcam yada kalamıycam evde oturup izliycem onları.

Scooterda olabilir ama kışın kullanılır mı ? Shoei kask,Alpinestars ceket,Alpinestars eldiven,Falcon bot,Tech90 pantolon,birde markasını unuttum sırtlıgım var.Bu ekipmanlarda yetermi kışın scooter olsa bile

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    kış geldi?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    İlk once ekipman ehliyet almak la cok guzel bir iş yapmışsınız
    Tebrikler motosiklet te hayatta kalmak için en büyük kural sabır
    Aceleye gelmez bu işler

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

Motosiklet olarakta mondial dirift alabilirsin sonuçta baslangic seviyesi bi motor
    Bakimi yaparsan insan gibi kullanırsan yolda birakmaz
    2. El temiz bulun illa honda yamaha olmasi gerekmez

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    En azından kaskı motosikletinizi aldıktan sonra alın ki; uyumlu olsun, renk bakımından...

Tabii, kaskınızla uyumlu motosiklet de alabilirsiniz; o da bir seçenek ...

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Mondial 125 mh drift alabilirsin o fiyatlara iyi bi motor çinli diye es geçme derim kullanici konusuda var forumda oku istersen sorunsuz 50bin km yapanlar var

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bence kışın motosiklet sürmeyin, hele de acemiyseniz. Paranızı değer kaybetmeyecek bir yatırıma atıp bekleyin, martta yeni modeller gelince eldeki stokları bırakmak için fiyat kırabilir firmalar.

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendeki sıralama;

1. motor (aralık 2015)
    2. ehliyet (şubat 2016)
    3. kask (mart 2016)
    4. balaklava (ekim 2016)

şuan bu kadar, şimdi kışlık bir şeyler bakıyorum ve eldiven, diz örtüsü/yağmurluk ve mont falan almayı düşünüyorum ilk aşamada.

nisandan bugüne kadar bir kere tem'de ciddi kazadan kurtardım son anda bunun dışında ekipmanlık olayım olmadı. kısacası mont eldiven dizlik vs yoksa tem e-5 gibi yollardan uzak durmak faydalı.
    1 yıldan fazla ehliyetsiz ve kasksız dolaşmışınız sizin ki tamamen hatalı iyi bi kaza geçirip kalıcı hasar almamışınız ama şansa olmuş yani

neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Biraz daha bekle kış geldi zaten arkadaşların dediği gibi mayısa kadar 3-5 daha atarsan güzel bi pulsar alırsın gibi

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı Pusalik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize yorumları icin tesekkürler.

Ekipmana cok önem veriyodum hala daha veriyorum o yüzden en iyisinden almaya calıstım bütcemide zorladım.Hesaplar uymadıgı icin dedigim gibi ekipmandan ucuz motora binmek zorunda kalıcam yada kalamıycam evde oturup izliycem onları.

Scooterda olabilir ama kışın kullanılır mı ? Shoei kask,Alpinestars ceket,Alpinestars eldiven,Falcon bot,Tech90 pantolon,birde markasını unuttum sırtlıgım var.Bu ekipmanlarda yetermi kışın scooter olsa bile
    Asıl kışın scooter kullanılır, diz örtüsü ve neopren elcik korumaları çektin mi deme keyfine. Bu işin bir aması var. Lastiklerin naylon olmayacak düzgün bir lastik olmalı.
    SAZMAN bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)