Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

GPS motor takibi

Motovento
    REKLAM ALANI
    samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    http://dx.com/p/tx5-portable-gsm-gprs-gps-vehicle-tracker-for-motorcycle-electric-bike-black-183851

bu ürünü kullanan bilen var mı?

almayı düşünüyorum ama takip nasıl yapılıyor? yeni bir hat mı almak lazım bilgilendirebilecek var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı samet10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://dx.com/p/tx5-portable-gsm-gprs-gps-vehicle-tracker-for-motorcycle-electric-bike-black-183851

almayı düşünüyorum ama takip nasıl yapılıyor? yeni bir hat mı almak lazım bilgilendirebilecek var mı?
    buna benzer bir şey aldı arkadaş ama tam çalıştıramadı bu daha farklı o daha küçük kendinden şarzlı alıp denersen randıman alırsan bana özel mesaj atarsan sevinirim .biz burda 350 tl ye anlaştık bir yerle araç takip sisitemi ama bu daha uygun çalışırsa .
    samet10 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yanlış bilmiyorsam Sim kartla çalıştığı icin GSM sistemi bunu cep telefonu gibi algılıyor sanırım,IMEI problemi ortaya çıkacaktır,yani bu durumda cep telefonu gibi kaydının yapılması gerekecektir.
    samet10 ve ilkerabi bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Hat takman gerekiyor ama yurtdışından getirdiğin için eğer bir pasaporta kaydettirmezsen en fazla bir ay kullanabilirsin, sonrasında iletişimi kapatılır.
    ilkerabi ve samet10 bunu beğendiler.

FeaR oF ThE DaRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba,
    Öncelikle takip sisteminden bahsedeyim. Kendi işimiz olarak Gebze' de araç takip sistemi bayiliği yapıyoruz. Araç beyninden kablolara araç takip sistemi cihaz montajı yapılmaktadır. Genel olarak otomobil ve kamyon-tırlara yapmaktayız. Motosiklet olarak isteyen müşterilerimiz oldu. Motor blokaj sistemi de koyarak montajı gerçekleştirdik. Bataryalı cihaz istendi kablo kesilirse diye. İnternet sitemizden kullanıcıya verdiğimiz şifre ile takip işlemini yapıyor. Herhangi bir çalınma durumunda motor blokajı devreye soktuğunuzda siz komut verene kadar çalışmaz. Ücretler ise bildiğiniz gibi siparişlere göre değişim göstermektedir. Öyle denildiği gibi kayıt durumu yoktur. Bu cihaz için kullanılan sim kartlar data hattı olarak kullanılan sim kartlardır. Sabit ücreti olmaktadır. Turkcell'le çalışmaktayız. Aylık data ücreti ise 11 tldir. Yurt dışından aldığınız cihazları bünyesine kayıt edecek firma olması gerekmektedir. Detaylı bilgi isteyen olursa teknik olarak mesaj atabilir.
    Teşekkürler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı FeaR oF ThE DaRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Öncelikle takip sisteminden bahsedeyim. Kendi işimiz olarak Gebze' de araç takip sistemi bayiliği yapıyoruz. Araç beyninden kablolara araç takip sistemi cihaz montajı yapılmaktadır. Genel olarak otomobil ve kamyon-tırlara yapmaktayız. Motosiklet olarak isteyen müşterilerimiz oldu. Motor blokaj sistemi de koyarak montajı gerçekleştirdik. Bataryalı cihaz istendi kablo kesilirse diye. İnternet sitemizden kullanıcıya verdiğimiz şifre ile takip işlemini yapıyor. Herhangi bir çalınma durumunda motor blokajı devreye soktuğunuzda siz komut verene kadar çalışmaz. Ücretler ise bildiğiniz gibi siparişlere göre değişim göstermektedir. Öyle denildiği gibi kayıt durumu yoktur. Bu cihaz için kullanılan sim kartlar data hattı olarak kullanılan sim kartlardır. Sabit ücreti olmaktadır. Turkcell'le çalışmaktayız. Aylık data ücreti ise 11 tldir. Yurt dışından aldığınız cihazları bünyesine kayıt edecek firma olması gerekmektedir. Detaylı bilgi isteyen olursa teknik olarak mesaj atabilir.
    Teşekkürler.
    bu güzel,demek ki kayıtla ilgili kısımda yanlış bilgimiz varmış,peki şu kısmı anlayamadım "Yurt dışından aldığınız cihazları bünyesine kayıt edecek firma olması gerekmektedir"
    kayıt yapacak olan bu firma,web üzerinden takip imkanını mı sağlıyor ?
    dockerengin bunu beğendi.

rambomert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125/ zealsun ms 150-7
    akıllı telefon olması lazım iphone veya android bir telefon

Motosikleti
    Xmax 400
    o mesajı yazan arkadaşa mesaj attım bakalım firma kaç lira istiyor. uygun bir fiyat verirse yaptırmayı düşünüyorum

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    15-20 kişi toplanıp yapamazmıyız bu işi? Çok daha uygun fiyata geleceğini düşünüyorum.

Motosikleti
    Xmax 400
    mantıklı benim mesajıma bi cevap gelse ona göre yaparız birşeyler. şöyle 150ye felan gelse grup indirimi ile :D

FeaR oF ThE DaRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba,
    Kusura bakmayın foruma birkaç gündür giriş yapamadım. Cevaplara başlayayım.

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu güzel,demek ki kayıtla ilgili kısımda yanlış bilgimiz varmış,peki şu kısmı anlayamadım "Yurt dışından aldığınız cihazları bünyesine kayıt edecek firma olması gerekmektedir"
    kayıt yapacak olan bu firma,web üzerinden takip imkanını mı sağlıyor ?
    Öncelikle yurtdışından alınınca ona simkartı hallediyorsunuz. Gps takip cihazlarında da imei olduğundan bunu plaka olarak firma kayıt yapıyor. Aksi halde sizin cihazınızı izleyebileceğiniz bir arayüz olmaz. Müşteriler de siteden girip ona tanımlanan şifreyle kendi arayüzümüzden takip ediyorlar.

Alıntı rambomert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akıllı telefon olması lazım iphone veya android bir telefon
    Evet telefondan takip edilmek üstenirse bu cihazlar gerekmektedir.

o mesajı yazan arkadaşa mesaj attım bakalım firma kaç lira istiyor. uygun bir fiyat verirse yaptırmayı düşünüyorum
    Araç başı ortalama maliyetleri yazacağım.

Alıntı nietzsche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15-20 kişi toplanıp yapamazmıyız bu işi? Çok daha uygun fiyata geleceğini düşünüyorum.
    Toplu alımlarda tabii ki kolaylık sağlanmaktadır.

Sayın motosiklet.net üyeleri. Bu sistemi motosiklet kullanıcıları bilmemekle birlikte biz de montaj işlemini motosikletlerde deneme amaçlı gerçekleştirdik. Genelde bu sistemi kullananlar nakliyat firmalarıdır. Yoğunluğumuz da tırlar üzerinedir. Konuyu gördüğüm zaman sizlerle paylaşmak istedim böyle birşeyin kullanıldığını. Bizim ürünü satmak için değil. her firmayla görüşebilirsiniz. Fiyatlandırmaya geçersek motosiklet için kullanılacak cihazlar farklı değildir, otomobil ve ticari araçlara taktığımız cihazlardır. Fiyat olarak tahmininizin üstünde olacağını biliyorum. Modeller olarak ve opsiyonel özellikler olarak yaklaşık 500 tl'den başlayıp 1000 tl'nin üzerine bile çıkmaktadır. Opsiyonel özelliklerden kasıt ise, motor blokaj, acil yardım çağrısı, yakıt seviye ölçümü vs gibi detaylarla uzatabiliriz. Bu cihaza ait fiyattır. Buna ek olarak dediğim gibi sim kart data ücreti dahildir. Bizle onun alakası yoktur. aylık ortalama 11tl gibi bir fiyatı vardır. Bunu gsm şirketi almaktadır. Bizim gibi olan bütün araç takip firmaları size arayüz desteği sunmak ve takibinizi gerçekleştirmek için yıllık server ücreti almaktadır. bu da 100 tl gibi bir fiyattır. Her firmaya göre değişim göstermektedir.

İletişim için firma sorumlusunun bilgilerini vereceğim.

Arda YILDIRIM : +90 (555) 429 90 36 (Gün içi 09:00-19:00 arası aranılması tercih edilmektedir)

Bayi iletişim sitesi : www.arkaybilisim.com . Arda Bey aynı zamanda montajı da gerçekleştirmektedir. Daha fazla bilgi ve kesin fiyat aralıkları için onunla daha rahat bir şekilde görüşebilirsiniz. Gereken yardımı yapacaktır.

Başka bir firmayla bile görüştüğünüzde bu tür işlerde toplu satış olması daha iyidir fiyatlandırma bakımından. Üyeler olarak düşüncesi olanlar birleşebilir.

Saygılarımla,

Akın ALKAN

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ

iş reklama dönmüş

bizim anlık takip gibi bir derdimiz yok
    sms ile konum bilgisi veren cihazlar var yaklaşık 50 tl gibi fiyatı var

sadece imei nasıl değiştirilir onu bulamadım
    mtk çipsetli olanlarınki değiştiriliyor demişti birisi sanırım

bilgisi olan yazarsa sevinirim

Motosikleti
    KANUNİ MERLİN 15CC idi şimdi CBF 150
    cilişimci arkadaşın sitesi çalışmıyor

bende aliexpressden 10 dolarlık gps takip cihazı almayı düşünüyorumda ama şimdi 1-2 ay sonra kapanırsa ne yapıcam 20 katı pasaporta işletmek için para mı vericem? acaba imeisi kolay değiştirilebilen bir gps takip cihazı yokmudur?

Motosikleti
    Z800
    Detay vermicem fakat ben aliexpress te satilan 10 liralik gps sistemini profesyonel olarak kullaniyorum. Arventonun yaptiginin cogunu yapabiliyorum.Turkcell hat takili 3 ayda bir hat kapanmasin diye de 10 lira yukluyom. Baskada bi para vermiyom.Bosuna arac takip sistemlerine para vermeyin biraz arastirin ayrica imei felanda kapanmiyo

Alıntı superaytek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Detay vermicem fakat ben aliexpress te satilan 10 liralik gps sistemini profesyonel olarak kullaniyorum. Arventonun yaptiginin cogunu yapabiliyorum.Turkcell hat takili 3 ayda bir hat kapanmasin diye de 10 lira yukluyom. Baskada bi para vermiyom.Bosuna arac takip sistemlerine para vermeyin biraz arastirin ayrica imei felanda kapanmiyo
    Bu cihaz hakkında bilgi verirmisin.İmei sıkıntısı filan çekmedinmi?

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı superaytek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet biraz daha detay verebilirsen biz de faydalanırız. mesela ürünün ismi ne öncelikle? bir de tam olarak ne yapabiliyorsun? anlık olarak izleme var mı? ya da belirli saat aralıklarında otomatik konum mu gönderiyor telefona? gibi..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)